הזכות להורות - כנס בתל השומר

נועם@בת

New member
הזכות להורות - כנס בתל השומר

ב23 לאפריל, יום שישי, יתקיים באולם סוראסקי בתל-השומר כנס פוריות של מטה הזכות להורות. הכנס יערך בחסות חברת סרונו (כן, ההיא מהגונלF) ובחסות אקדמית של פרופ' דניאל זיידמן. פרופ' זיידמן יתן הרצאה אחת על החידושים בתחום טיפולי הפוריות, פרוטוקולים חדשנים, הליכים חדשניים, מחקרים, תרופות חדשות,וכו'. מאחר והכנס מיועד לכן, אתן מוזמנות להעלות רעיונות להרצאות או נושאים שהייתן רוצות לשמוע בכנס. הרעיונות המתוכננים כרגע הם פאנל בתחום החברתי-פסיכולוגי, וכן הרצאות בתחום היבטים משלימים לטיפולים (למשל - תזונה נכונה, טיפולים לגבר, צנתור חצוצרות, דיקורים, רפואה אלטרנטיבית וכו'). אנא, צרפו כאן רעיונות ובקשות. על נושאים, הרצאות, מרצים ועוד, כדי לאפשר למארגנים לקלוע לטעם הקהל. נועם ~שרק משמשת שופר ולא בדיוק מארגנת משהו
~

tsviad

New member
אני חושבת ש

מאוד כדאי להוציא פעם אחת ולתמיד 1. את הזכיות שלנו כמי שגם ככה עוברות את כל מדורי הגיהנום 2 את האפשריות, שהרי זאת לוקחת כדורים שהגדילו אותה כהוגן והשנייה לוקחת זריקות . את הזכות לדעת את כל אבל באמת את כל תופעות הלוואי ולא ש]תאום את מגלה מה הם שבדרך כלל הם לא נעימות בכלל... 3. אני ממשיכה לחשוב זה מה שמתריד אותי עכשיו,ואני מניחה שככל שאני התקדם בטיפולים (שאני מקווה שלא) יהיו יותר התרדות.

נועם@בת

New member
לא כל כך הבנתי ךמה התכוונת

את מוכנה להרחיב בבקשה את הסעיפים? זכויות של מה? אפשרויות של מה? תופעות לוואי של מה? נועם

tsviad

New member
הבהרה ברורה יותר

ראי כשאני הלכתי להתייעץ על רופא הנשים שלי לגבי מצבי והוא החליט אך מתקדמים שאלתי אם ישנם תופעות לוואי מסויימות, התשובה שקיבלתי היתה "רק ריבוי עוברים, שום השמנה שום התנפחות" עכשיו ... כאשר קראתי את תופעות הלוואי חשכו עיניי מה שהיה כתוב שם, אני הייתי בשוק להלן כמה דוגמאות: אי תחושה בגפיים בתחתונות,אי תפקוד כבד (צהבת), פגיעה בראייה, התנפחות, קוצר נשימה ... והרשימה כל כך ארוכה. אבל שימי לב שתופעת הלוואי היחידה שנאמרה לי על ידי הרופא היתה "ריבוי עוברים", אז או קי אני מוכנה לתאומים שלישייה רבעייה אבל כמובן יש גבול, אני התנפחתי כל כך שבמשקל אני 6 קילו יותר - ותביני אני לא אכלנית בכלל ומשורת שוקולד השלושה ימים אף אחת לא עלתה 6 קילו. בנוסף ישנן את הכדורים אשר עליהן כתבתי עכשיו, לעומת זריקות אשר ללא תופעות לוואי. נושא נוסף שהרי יש דרך מסויימת של בדיקות שלדעתי צריך לבצע לפני שנותנים סוג מסויים או אחר של תרופות, שהרי יש גם ספירת זרע ועוד, למה קודם ממלאים אותנו בהורמונים ורק אחר כך אם זה לא מצליח מתחילים לעשות בדיקות וזה לאחר 3 חודשים של ניסיונות ותפיחות. צריך שיהיה מעין כמו תרשים זרימה של כל האפשרויות העומדות לפנינו של איפ]ו ניתן לבחור ואיפו לא ומה קודם למה זה פחות או יותר לעכשיו.

נועם@בת

New member
המממ.... בשביל זה את לא צריכה כנס

בשביל זה מספיק לגלוש בפורום ולאסוף את כל המידע הרלוונטי. או לעשות מה שעשית, שפוט לקורא את הטופס המצורף (מה שכל אחד אמור לעשות לפני שהוא מכניס תרופה לגופו אבל כולנו שוכחים את זה). אגב 6 הקילו שעלית זאת לא השמנה אלא צבירת נוזלים. כנ"ל לגבי הבדיקות, גם על זה תוכלי לקרוא בפורום. המטרה של הכנס זה לחדש דברים לא ידועים, לא לדון בדברים הטריוויאלים שידועים לחלקנו, והיתר יכולים ללמוד מהפורום או מספרים. נועם

רחל5

New member
נועם, את צודקת חלקית

אולי אין מקום להרצאה מלאה רק על תופעות הלוואי של התרופות, אבל יש מקום לדבר על הצד הפחות נעים של התרופות בטווח הקצר והארוך (ומהו הצד הנעים, בעצם?) איך את יכולה להסביר שבחורה לוחצת לקבל את התרופות האלה, כאשר את יודעת כמה סבל כרוך בנטילתן? אי אפשר לקרוא את העלון המצורף לפני שקונים את התרופה. ואם קוראים לאחר מעשה - האם יש למי מהמטופלות מושג מה הסיכוי שכל הברכות האלה יפלו על ראשה? זוכרת את הסיפור על הגולשת שאיבדה זמנית את הראיה בגלל איקקלומין? כשחזרה לה הראיה היא יכלה לקרוא בעלון שזו אחת מתופעות הלוואי של הכדור הזה...

tsviad

New member
נועם ראי אני קראתי

את הטופס המצורף וזו לא הבעיה אני רציתי להבהיר כאן פואנטה אחרת והיא "לכפות" על הרופא המטפל לומר לך את הנתונים (שהרי הוא יודע אותם) ולא לומר לי שכאשר אני שואלת לגבי תופעות "רק ריבוי עוברים" זה לא עובד כך וכן לציין בפני המטופלת שיש כמה דרכים יש זריקות ויש כדורים זה כך פועל וכך תופעות וזה אחרת ולא לתת לנו את המובן מאילו, זה הגוף שלא זה לא חפץ ואנו לא מוכנות שגופנו יהווה מערך ניסויים

נועם@בת

New member
או קי, עכשיו הבנתי

אני מבינה מהר, אבל תמיד צריך להסביר לי לאט
. נועם

למעלה