הזכייה של בנימין אלבז היא מראה שלנו

klapim

New member
הזכייה של בנימין אלבז היא מראה שלנו

המדינה הולכת ומתחרדת וזה בא לידי בטוי בכל התוחומים עכשיו גם בתחרות שירה פני העם כפני הזוכה לפעמים חשבתי שאני צופה בערוץ הידברות לא יודע אם מגיע לבני לזכות או לא אבל הוא הכניס יותר מדי תורה לתוכנית חילונית נקווה שזה לא יהיה תקדים

מה יש נגד דת ומסורת

אני בעד אבל לא שזה מזויף ובא מערס ודתי מזויף אם לדעתך אנחנו מתחרדים תתנצר למה אתה פה נשמע כמו שונא ישראל

klapim

New member
עצבנית אולי תשתי כוס מים ותרגיעי

אני מחובר לדת ולמסורת קצת יותר ממך, אבל עדיין התוכנית היתה אמורה להיות חילונית לחלוטין ובני הביא כל דבר תדת לתוכנית כל נושא שלא דנו בו,ובטח כמעט כל השירים היו נטייה דתית אם היה עושה בטעם ומדוד אזי היה נסבל אבל לצערי בני אלבז הכניס יותר מדי דת לתוכנית מה עוד שיש לו הרבה מה ללמוד כתבתי בבוקר ולא מברכים על טלית קטן להניח טלית אלא להתעטף בטלית כנראה הרב של בני אלבז לא הסביר לו טוב.

איקה21

New member
עצבית..למה ערס.....לבני יש לוק של ערס

בכל הזמנות כיום משתמשים במילה ערס...... ראית פעם ערס בחייך......

מיק101

New member
זה כבר מאוחר מידי

הכפיה הדתית מורגשת בכל מקום ואתר..... רק שינוי מסיבי בשלטון שלנו, יוכל אולי לעצור את ההתדרדרות אני פסימית

דקל69

New member
זוהי תחרות שירה שזכה בה זמר מעולה. אף אחד לא

התלונן שהקיבצוים והמושבים יתקבצו עבור רוחמה בכדי שתזכה למרות שלא היתה זמרת מעולה ויחודית, אף אחד לא טען על כך שהמדינה מתקבצת ומתיישבת, לכל זמר יש את הקהל שלו ויש כאלה שהצביעו כי באמת אהבו את הסגנון שירה של בני והשירה שלו ללא קשר לאדם שהוא והרקע המגזרי שהגיע מימנו.

מיק101

New member
דקל יקרה../images/Emo140.gif

מסכימה אתך כמעט בכל בענין בני, אני בטוחה שהרוב היה בחירה על רקע מגזרי וכמובן, שהיו הרבה שאהבו את שירתו... גם אני חושבת שיש לו קול אדיר רק קשה לי להפריד את האדם מקולו

דקל69

New member
מיקוש, כל מי שאני מכירה וצופה בתוכנית

מסכים ללא עוררין שבני אלבז זמר ענק עם קול יחודי ושבתור זמר הוא פספוס ענק. לשמחתי פחות ראיתי את התוכנית וכל האינטרקציות בין האנשים מה שכן כמעט לא פיספסתי את התחרויות בכל שבוע ולומר לך את האמת בכל ביצוע בני ריגש, הרטיט והפעים אותי, גם בקולו וגם באופן הביצוע. גם לי יש הסתייגות מהזכיה בגלל כל הנאמר אודותיו אבל מכיון שאינני יודעת מה נכון ומה לא וכל מה שקרה בהיכל כמעט התפספס מעיניי אני נותנת לו קרדיט רק על יכולות השירה. מלבדו אהבתי מאוד את אדם והייתי שמחה מאוד אם הוא היה זוכה, זה לא קרה ואני מכבדת את המצביעים. תתארי לך שאם אדם הנפלא היה זוכה אנשים היו טוענים שזה בגלל שהקהילה הגאה הצביעה עבורו והם משתלטים על המדינה? ברור שלבני יש מגזר גדול אחריו, אם כי הוא לא ממש חרדי והם לא מתומכיו הגדולים, אך הוא זכה בגלל בעיקר כי יש לו קול גדול ושימי לב שאפילו השופטים המוזמנים הסכימו עם זה וניקדו אותו גבוה ואפילו חבריו להיכל שיבחו את קולו ואם לא היו נכנסים למריבות אישיות איתו היו מנקדים אותו גבוה בהרבה ממה שניתן לו. גם זוהר ארגוב היה נרקומן עלוב בסוף ימיו והוא אחד מהסמלים (וכן הוא נשפט, הורשע וישיב בכלא), וגן ג'ים מורסיון והרבה זמרים עם רקע בעייתי, אלים ופושע , בסופו של דבר אדם נדון בכף זכות וחובה בידי שמיים וזוכרים את פועלו, ובני עדיין חי והוכיע שהוא זמר מעולה וכמו כולם היה זכאי לזכות.

מיק101

New member
על אדם, אמרו את זה כבר מראש

אוקי, אז אם לא צפית בתכנית ולא הכרת את בני האדם - חסר לך חומר ל"בחינה" וכמו שאני מכירה אותך, לא ממש היית אוהבת אותו ואני אגב, לא מדברת על ענין הדת, ממש לא....זה הוא ואין לי בעיה עם אמונתו שוב אני חוזרת ואומרת, יש לו קול אדיר ואני אהיה הראשונה שאשמח אם בני "למד" כמה דברים בזמן ששהה בבית.... לאהוב את אלוהים ולשנוא אדם - בעיני פסול (נראה לי שגם בעיני הקב"ה)

כפייה דתית אתם מוזמנים להתנצר

כל שונאי הדת יש גם כפייה חילונית כל הטלוויזיה זה תועבה לרוב מה לעשות שיש דתיים בעולם לכו לחיות באירופה למה אתם פה גברת מיק לכי תתנצרי ותחיי במדינה אחרת

מיק101

New member
זו תשובה של אדם רדוד

לו היית קצת מעמיקה במחשבותיך, היית מבינה שגם יהודי שאינו דתי - הוא יהודי!!!!! אין לי בעיה עם הדת, יש לי בעיה עם הכפיה, אף חילוני לא כופה את אי-אמונתו על אחרים כך זה צריך להיות בשני הצדדים....

בוףברכה

New member
..♠♦♣♥..ישנה סתירה..בכתיבתך..

איך..מיתחרד..ו..זכה בהיכל התהילה.?.?.(זה לא היכל התורה
) בני בעיני..מהדתיים..המסורתיים..לא לוקח ת'דת בצורה פנאטית..

למעלה