הזמנה לשיתוף פעולה

I s t a r

New member
הזמנה לשיתוף פעולה../images/Emo40.gif../images/Emo249.gif

סיפרתי לחברה טובה שלי על הפורום ועל ההתקדמות והמהלכים המתרחשים בישראל בנושא. חברתי סקוטית המתגוררת בגרמניה, אישה מדהימה שחיה בזוגיות מזה שנים רבות ואינה רוצה ילדים. מסתבר שהיא אחת המנהלות של פורום די "בינלאומי" בנושא CHILD FREE LIFE והיא מאוד התלהבה מכך שקיים פורום כזה בישראל. היא ביקשה ממני בכל פה לפרסם כאן את כתובת הפורום ולהזמין אתכן לבוא ולכתוב, להתבטא ולהביא את נקודת המבט הישראלית שכרגע לא קיימת שם. כתובת האתר : http://www.thechildfreelife.com/ אני אישית לא מכירה את הממשק הזה אבל אני בטוחה שיש כאן רבות ומיומנות שכן , הכתיבה כמובן היא באנגלית. שיהיה בכיף!

איזה טריפ של יוזמה! בא לי טוב עכשיו ../images/Emo66.gif

אישית אני אוהבת וצריכה את הקשר הזה ל....שם
מתאים לי לכתוב קצת באנגלית, אם כבר אני בשוונג
תודה אישתאר!

I s t a r

New member
אין על מה../images/Emo24.gif

וכן, אני בטוחה שאת תוכלי לתרום הרבה

efroch99

New member
אז נכנסתי, ממש לשנייה

וראיתי שיש שם המון פורומים שונים, וקצת התבלבלתי (למה לא פורום אחד עם מון דיונים שונים? כמו לדוגמא... אצלנו?
) אז אם מישהי פותחת שם דיון, שתתן קישור ישיר לדיון שהיא פתחה. אם לא, אפתח דיון שם בסוף השבוע. בניגוד לפורומים אחרים של CF בחו"ל, זה נראה יחסית פעיל ומעניין. אחלה רעיון לשיתוף פעולה! תודה רבה אישתאר

I s t a r

New member
../images/Emo140.gif את צודקת

אני לא יודעת למה לא משתמשים בכל מקום בפורומים בסגנון הישראלי שהוא מאוד נוח ויעיל וידידותי ביותר. הממשק שם מורכב מידי לשכמותי לצערי, אבל אני רק החוט המקשר
אם את פותחת שם דיון אשמח לקבל קישור ( או אולי אפילו לחבר אותו לכאן) , זה מאוד ייקל עליי להצטרף ולהבין מה קורה. חברה שלי מאוד פעילה בכל מיני תחומים והתחום הזה הוא אחד הדברים, לכן לא מפתיע אותי שזה פעיל
ובאמת על לא דבר!!!

I s t a r

New member
כל הכבוד../images/Emo41.gif

אהבתי מאוד את מה שכתבת. אחזור להגיב מאוחר יותר או מחר
תודה רבה!

יפה, הודעה מצויינת!

יפה, הודעה מצויינת! אגב, לדעתי מבין האוכלוסיה הקבועה כאן יש רוב לאנשים בזוגיות, אבל בעקבות הטור של ליאור נכנסו לכאן הרבה סינגלים שענו על הסקר, ולכן התמונה השתנתה.

אקרא אח"כ, אפרסם תשובה/פוסט אח"כ ../images/Emo178.gif

רחמים, איזה קצב הפורום הזה הסתחרר בו השבוע. תנוחו קצתתתתתתתתתתתתתתתת
צריך להחליט על "יום ללא מחשב" מתישהו. כאן בפורום או בכלל..

G r o m i t

New member
../images/Emo13.gif חשתבי לכתוב שם בבוקר אבל לא היה לי כח להר

(בחמש בוקר), אז הלכתי לאיקאה.
אכתוב מאוחר יותר

I s t a r

New member
סוף סוף הצלחתי להיכנס לקרוא

השרשור מעניין מאוד והתגובות שלך נהדרות. ראית שהגיבה לך בחורה מניו זילנד שחיה באנגליה ושנשואה למצרי מוסלמי - והם זוג שלא רוצה ילדים? כל כך מעניין לגלות עד כמה אי הרצון בילדים נפוץ ועובר דרך כל כך הרבה סוגים של בני אדם, תרבויות וארצות. לא הצלחתי להגיב למרות שניסיתי..אצטרך להבין את הליך ההרשמה קודם כנראה

VampireLust

New member
וואי כנסו שם לקטגוריה של אמצעי מניעה

יש שם מלא אנשים שעושים עיקור ואפילו בתחילת שנות ה20!

למעלה