הזמנה

הזמנה

ביום א' הקרוב (25/3) בשעה 19:00 תתקיים במרכז אלבאום (רח' קהילת סלוניקי 7, הדר יוסף, תל אביב) הרצאת מבוא לקראת הלימודים בשנת הלימודים הקרובה. ההרצאה מיועדת גם להורים המעוניינים לשמוע על השיטת האיבחון והטיפול. כולכם מוזמנים!

אוגבו

New member
../images/Emo10.gif מאד מאכזבים

נכנסתי לדוכן שלהם בתערוכה במרכז הירידים ומאד התאכזבתי. לומדים שם 4 שנים לתעודת מטפל באבחון לקויות למידה. שנת הלימוד מאד יקרה (משהו כמו 18000 ש"ח +-) משרד החינוך לא מכיר בתוכנית הלימודים שלהם, למרות שהם מציגים שהם עובדים בבתי ספר. בתי הספר שהם עובדים בהם, הם בסבסוד מועצה מקומית או מתרומות אבל לא מטעם משרד החינוך. ובסוף.......אחרי שכבר הוצאתם כמעט 80000 ש"ח על הלימודים לא מקבלים שם תואר. כאשר שאלתי מה לומדים שם ב-4 שנים????????!!!!!!!!! הוסבר לי משהו כזה-שנה אחת לומדים תאורטי שנה שניה-רגשי שנה שלישית-עבודה מעשית שנה רביעית-מתמחים כאשר שאלתי על מה עובדים במשך שנה על התחום הרגשי? ענו לי שמטפל צריך קודם להכיר את עצמו ולעבור תהליך טיפולי בעצמו (שזה נכון מאד ומקובל) ואז הכנסו שעובדים על "תהליך הסליחה"
. סליחה, אבל כאן זה כבר נשמע לי מאד לא רציני. ניסיתי קצת לקרוא באינטרנט על התהליך הזה ויתכן שזה מתאים לחלק מהאנשים (אלה שהם יותר רוחניים אולי) אבל מה אם כאלה שממש לא בקטע הזה? האם גם להם יש מקום שם? האם גם הם יוכלו לעבור את התהליך הזה באלבאום? האם למטפל שמוכשר ארבע שנים(!!!!!!!!!!! ) לא מגיע שילמדו אותו עוד דרכים. בקיצור, הרגשתי שהם יותר גוף של מטחנת כסף. צר לי על כך.

למעלה