הזמנת בדי פלנל מחו"ל

annavi

New member
הזמנת בדי פלנל מחו"ל

מעצבן,
עשיתי הזמנה לפני 3 שבועות,
קיבלתי אישור על ההזמנה,
הכסף ירד מהחשבון,
אבל בדים לא הגיעו עדיין

שלחתי אתמול מייל לחנות, מקווה שיגיבו.....
אוףףףףףףף

בדרך כלל יש אפשרות לעקוב אחריה

האם אין לך קישור ומס' למעקב?

\מקווה שיגיע בקרוב.

אריאלה

annavi

New member
יש לי מספר הזמנה ופרטים

לא מצאתי באתר שלהם אפשרות לעקוב
אז שלחתי מייל ומקווה שיענו לי

אהבתי את השירות של האתר הזה ומשתפת אתכן

חיפשתי ליין מסויים של בדים בשם LADYBUG GARDEN

בהרבה חנויות אינטרנטיות ראיתי שלא נשאר הרבה מהסדרה.
התעקשתי, והגעתי בחיפושיי לאתר של http://www.whimsicaldesignsclothing.com/

לא זולים בכלל, (מוכרים בחצאי יארדים), אבל אהבתי את מה שכתבו בפרוטוקול המשלוח שלהם:

אנחנו מודעים לכך שאתם מתלהבים לקבל את החבילה שלכם וגם אנחנו מתלהבים כמוכם לדאוג שהחבילה תגיע לידיכם....

נכון זה עולה יותר, הדברים הוזמנו ב- 9/11 וב- 19/11 היו בידיי-נשלח אקספרס דרך הדואר.

Order Processing

We know that you are excited to receive your items and we are excited to get them into your hands as well. We strive to ship out orders as quickly as possible. Please keep in mind that most orders do take 1-2 business days to process before shipping. Some orders will take a bit more time depending on what you ordered, but that is very unusual. Please use the chart below as a general guideline for when you should see your order ship out from our shoppe. If your ship day has come and gone and your order has still not shipped, please feel free to drop us an email and inquire about it. If you are in a rush for your items and need them shipped out before the day given below, please email us before placing your order to see if we are able to accommodate. We are more than willing to rush an order if possible.

אריאלה

ביררתי לא מזמן את עלויות המשלוח אצלם

והם אמרו שעלות המינימום היא 23$, גם לחבילה שעולה 5$.
זה נשמע לכן הגיוני? אלו באמת העלויות (כמעט 100 ש"ח משלוח!)? זה לא הופך את הקניה ללא כדאית?

תמר400

New member
זה מחיר מעטפה בסיסית בדואר האמריקאי

לכן משתלם לקנות רק מעטפה מלאה שזה בערך 9 יארד.

לא הבנתי. למה זה יותר משתלם?

עדיין עלות המשלוח גבוהה למדיי.

ואם למשל אני לא רוצה לקנות בד לפי יארד, אלא מהחבילות המוכנות החמודות שלהם? איך אני יכולה לדעת מתי אני מגיעה ל-9 יארד? ואולי, אם אני רוצה רק חבילה אחת קטנה, עדיף להתארגן בקבוצה ואז עלות המשלוח מתחלקת בין הרוכשות? אף פעם לא קניתי משם, כאמור, והפרוצדורה מעניינת אותי.

תמר400

New member
איך זה משתלם?

נתחיל בזה שהמחירים בארץ למטר הם יקרים, בחנויות בארה"ב יש פעמים רבות בדים בסייל ואפשר לשלב.
כמובן שאני לא מדברת אפילו על המגוון והאיכות של הבדים שכמוה לא אשיג בארץ.
לגבי החבילות צריך לשאול אותם כמה חבילות נכנסות במעטפה לדעתי בסביבות 6-8
מחיר המשלוח הוא יקר אבל גם כשאת קונה בארץ עולה לך להגיע(דלק או אוטובוסים) וחנייה אם את מגיעה לתל אביב- כמובן זה תלוי היכן את גרה לי אין אף חנות ליד הבית.
בסה"כ אני מחשבת את עלות כל החבילה ומחלקת אותה לכמות שקניתי ועדיין יוצא לי בדים אכותיים ביותר במחירים סבירים לסוג זה של בדים.
אם את רוצה רק חבילה אחת את יכולה לבקש ממשי שמזמינה שתוסיף אותה למשלוח שלך או באמת לארגן קבוצה.

יש חנות שסופגת חלק מעלות המשלוח וזה עולה שם רק 18$ ויש להם גם מבחר גדול של בדים בסייל

annavi

New member
העיקר זה המבחר

בארץ בקושי מצאתי בדי פלנל.
ומה שמצאתי היו 3 דוגמאות וגם הן, איך להגיד, לא משהו.
מחכים לחורף מן הסתם.
באתרים השונים המבחר היה עצום.
מניסיון קודם בהזמנה בחו"ל, גם אין מה לדבר על האיכות.
אספר לכן אם וכאשר החבילה המיוחלת תגיע.......................

תמר400

New member
המבחר זה תענוג

לי גם אין בעיה למלא מעטפה אני קונה מה שאני רוצה לפרוייקט העכשווי ומוסיפה עוד בדים יפים בידיעה שיגיע זמנם.
תצלמי לנו את הבדים אני כבר סקרנית.

תמר400

New member
יכול להיות גם שהחבילה כבר בארץ ותקועה בדואר

זה כבר קרה לאחותי ואחרי חודשיים אחרי שקיבלה החזר מהחנות החבילה הופיעה חבוטה לגמרי.

annavi

New member
אוקיי..... קיבלתי מהם מייל

בדקו עבורי את המצב
לפי דברי מי שענתה לי, החבילה הגיעה לישראל היום !!!!
אז יש סיכוי יותר מסביר שבימים הקרובים אקבל אותה
היא ביקשה ליידע אותה בכל מקרה של בעיה.

רוצה כבר להתחיל את שמיכת הג'ינס ומחכה לפלנאל

חרוזית1

New member
אפשר לעשות הזמנה של כמה חברות

מהמבחר שיש בחנות.
אני למשל רוצה סרט אלכסון לעבודת הויטרז' אבל בשביל שתי חבילות לא כדאי לעשות הזמנה.

למעלה