הזעה

bitesizee

New member
הזעה

לא משנה כמה דאודורנט אני שמה יש לי את הכתמי זיעה המגעילים האלה בבית שחי ניסיתי כמה סוגי דאודורנט ואפילו שמתי שם צמר גפן שיספוג את הזיעה אבל שומדבר לא עוזר מה לעשות?

bitesizee

New member
עוד משהו!

ניסיתי גם דאודורנט אנטי פרספירנט שאמור למנוע את ההזעה אך זה לא עוזר!

הזעה

אני לא יודעת אם זה מנחם אותך, אבל זו אחת השאלות היותר נפוצות כאן בפורום. נסי לעשות חיפוש על המלים "זיעה" או "הזעת יתר", ותמצאי מגוון תשובות. בהצלחה!

bitesizee

New member
...

עשיתי חיפוש על המילים "זיעה" ו"הזעת יתר" אך התשובות היחידות שהיו קשורות למצבי היו להשתמש בדאודוראנט עם אנטי פרספירנט או שדובר האם אותו אדם שמזיע אוכל תבלינים ורטבים חריפים למיניהם. אני כבר משתמשת בדאודורנט אנטי פרספירנט ואני לא אוכלת חילבה או דברים כאלה... אז נשאר לי רק לשאול אם אין עוד משו שאפשר לעשות?? אני אמורה להישאר עם העיגולי זיעה המגעילים האלה?
אין תקווה?

אנפה2

New member
האם ההזעה מפריעה לך בגלל

שיש ריח, או בגלל שהחולצה נרטבת ?. אם בגלל הריח, אז תקחי איתך מטליות לחות ומדי פעם תתרענני, ולהתקלח לעיתים קרובות יותר, אם בגלל הרטיבות, אז תקחי איתך חולצה להחלפה, גם חתנים מחליפים חולצה במסיבת החתונה. יש פגמים או אי נוחויות שמלווים אותנו וצריך ללמוד לחיות איתם בשלום ולמזער את האי נחות. תכנסי לבית טבע, אולי יש שם מוצרים שעוד לא ניסית. בהצלחה.

../images/Emo127.gif נכון

לאנשים שסובלים מהזעה, באופן כללי עדיף לבוש בגדים מכותנה ולא סינתטיים, כי הכותנה סופגת את הזיעה ונותנת לה להתאדות, וגם פחות מחממת. לשואלת: לא כתבת בת כמה את. אבל יש הרבה מתבגרים שבאופן זמני מזיעים יותר, ואחר כך זה עובר להם. כך שגם סבלנות עשויה לעזור. במקרים קיצוניים בלבד, אפשר לעשות ניתוח לשיתוק בלוטות זיעה מקומיות (למשל בבית השחי). אבל לפעמים בתגובה ההזעה עוברת לבלוטות אחרות. בכל מקרה, זה רק בהמלצת רופא. אז בינתיים: מזגן.

למעלה