החגיגה מתחילה

ariane

New member
החגיגה מתחילה

שלום לכולם הנה קצת חדשות עלי: שלשום עשיתי העמסת סוכר של 100 גרם כי החמישים יצא לא תקין. אתמול הלכתי לרופא שלי והוא החליט שזהו, אני סוכרתית... אני כולה בשהוע 8 + 5 ויש לי כבר סכרת הריונית. נו טוב ... וזו רק ההתחלה.
הוא עשה לי אולטרא סאנד והכל בסדר...בינתיים. אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

happy

New member
אריאן יקרה,

תסתכלי על הצד החיובי של העיניין טוב שגילו את זה בשלב כל כך מוקדם של ההריון ולא בשלב מאוחר יותר. מאחלת לך המשך הריון תקין ומשעמם.

Tנקר בל

New member
אוי, אריאן ../images/Emo10.gif

סכרת הריונית היא באמת לא נעימה, אבל כשהיא מאוזנת - לא אמורה להיות לה השפעה על ההריון. איך היה לך בהריון הקודם? האם הסכרת הייתה מאוזנת? את יודעת אם יש קשר בין הסכרת לבין הרעלת (אני ממש לא מבינה כלום ברעלת הריון)? יכול להיות שהעובדה שגילו את הסכרת עכשיו תעזור לא רק למנוע את הסכרת על השלכותיה, אלא גם את הרעלת, ואז זה בעצם לטובה. יש עוד משהושאת יכולה לשמוח בו - נראה שיש לך רופא שאפשר לסמוך עליו. אם הוא שלח אותך לבדיקת סכרת בשלב כל כך מוקדם - הוא כנראה רופא אחראי, והוא ידאג לך גם בהמשך ההריון

ariane

New member
סכרת הריונית

בהריון הקודם הסכרת הייתה מאוזנת ע"י דיאטה בלבד למזלי אבל גילו אותה די מאוחר כי לא הייתה לי סכרת בהריון הראשון אז לא הבנתי מאיפה זה נחת עלי. הפעם הייתי ערנית לכל הסימנים וברגע שהרגשתי שיש לי פה יבש וטעם מוזר ברוק(כמו בהריון הקודם לפני דיאטה) אז אמרתי לרופא שלי והוא שלך אותי מיד לבדיקה. האמת שהוא מומחה לסכרת אז הוא לא יכול לפספס. הוא גם מאוד ערני לגבי כל דבר שאני אומרת לו, הוא לא מזלזל בכלום כי מנסיון איתי הוא יודע שאין שום דבר ש"סתם" אצלי והכל דורש התייחסות רצינית. זה ממש עוזר לי שהוא לוקח את ההריון שלי מאוד ברצינות וגם מאוד אישי. לגבי הרעלת קראתי איפה שהו שסכרת מגבירה את הסיכוי לרעלת. אבל אין לי ספק שתהיה לי רעלת רק צריך לקוות שזה לא יהיה עם מעוט מי שפיר הפעם ושזה יהיה כמה שיותר מאוחר בהריון. הזריקות והמיקרופירין אמורים לעזור לזה. אני גם ממש מקווה שסכרת תהיה הצרה היחידה בהריון הזה. תודה ממש לכולכן על התמיכה זה ממש יקר לי אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

טאניוש

New member
נקווה שבזה הצרות ייגמרו ../images/Emo57.gif

אם כבר אז שתהיה רק סכרת. הפעם חייבת להיות בסדר.

הוא היא

New member
יקירתי

מחזיקה אצבעות שהכל יהיה בסדר. כבר שמעתי על מקרים בהם הבדיקה לא הייתה בסדר, עשו מעקב ונולדו תינוקות נפלאים.

אטלאנטה

New member
רוח גבית טובה

היי, רציתי להגיד לך, שדווקא אצלי, בהריון שנגמר "לא טוב" כל הבדיקות היו מצויינות, למדתי שסיום ההריון לא חייב להיות בקשר ישיר להתחלה שלו, לצערי ולשמחתי...ועכשיו, כל בדיקה לכאן או לכאן לא אומרת לי יותר ממה שהיא אומרת בפועל, יש סכרת אז יש סכרת, זהו, זה מה שזה אומר. נקודה. הכל, אבל הכל עוד לטובתך, חוץ מהעובדה שצריך לאכול בריא (איחס....)שכנראה גם זה לטובתך... תהיי חזקה, ותני לרוח הגבית הטובה שנושבת כאן לדחוף אותך הלאה, עד הסוף הטוב כמובן...

נראה לי שאם היית יכולה לכתוב

שבוע 8 פלוס 5 ימים ו שבע שעות היית כותבת...אני זוכרת איך אצלי הספיר הייתה ברזולוציה של דקות. לא מבינה איך יכלו פעם לספור בחודשים
מצטערת לשמוע על הסכרת וצר לי שהיא צצה מוקדם. מאידך, ממילא היית בסיכון לסכרת ועכשיו לפחות תהיי מטופלת ומאוזנת. כל יום שעובר מקרב אותך אל הסוף הטוב
אני מייחלת שהימים האלו יהיו נטולי סיבוכים וימשכו לפחות עוד 25 שבועות. אל תגידי (למרות שמתאים לכולנו) "הכל בסדר בינתיים". כתבי "הכל בסדר וככה זה ימשיך
" מחזיקה לך אצבעות.

tali00

New member
אריאן יקרה.

למרות שסכרת הריון זה דבר לא נעים בכלל - אני מאחלת לך מכל הלב שזו תהיה התקלה היחידה בהריון וכל השאר יעבור בקלות ובכיף. זה אמנם יכביד עלייך אך תנסי להיות אופטימית לגבי כל השאר...

2קשת

New member
אריאן מתוקה

מתוקה רשמית עם קבלות
נשמע שאת בידיים טובות. לפעמים נדמה לי שלכ תופעות ההריון מזדרזות להגיע בהריון הזה (קולוסטרום בחודש רביעי למשל) רק כי אני כל כך רוצה להיות כבר אחרי הסוף שלו, אולי גם הסכרת שלך פשוט הזדרזה לה להגיע... נספור איתך את השעות לאורך שלושים השבועות של דיאטת הבריאות, והכל הכל יהיה בסדר
.

ariane

New member
../images/Emo135.gif

כן האמת שגם אני חשבתי על זה. הגוף כל כך רוצה להיות אחרי שהכל מגיע לפני הזמן. לפחות עכשיו אם קוראים לי מתוקה אני יודעת שזה לא סתם
!! אני רק מקווה שצרות אחרות לא ימהרו להגיע אלי. הבעיה שלי עם הדיאטה של הסכרת שצריך לאכל המון(להפך ממה שחושבים), צריך כל שלוש שעות לאכול משהו ואני לא מצליחה לאכול שום דבר כרגע(אני רק יורדת במשקל) אז יהיה לי ממש קשה
אבל אין בררה אחרת יתנו לי אינסולין ואני כבר מספיק מזריקה עם הקלקסן הזה כל יום... אבל יהיה בסדר אריאן (שכולה מתוקה מבפנים
)
דר 25-29/9/2002
אלה 16/9/2003

2קשת

New member
מצאתי מאמר

על סוכרת הריונית. המשפט הבא אולי ירגיע אותך קצת: "חוקרים מסכימים כי כאשר סוכרת הריונית מאובחנת ומטופלת בזמן וכיאות, הסיכון למוות תוך-רחמי של העובר אינו עולה על זה של אוכלוסיית היולדות הכללית. התחלואה העוברית נמוכה יותר בנשים סוכרתיות המטופלות עם הקפדה על איזון אופטימלי של ערכי הסוכר, ביחס לאלו שאינן מאוזנות." המאמר מנצא תחת - הריון ולידה > מחלות ומצבים חולניים > סוכרת הריונית

../images/Emo91.gif

ממליצה לך להצטרף גם לפורום התמיכה "סוכרת בהריון - לפני ואחרי". פורום שנפתח לא מזמן בו תוכלי לפגוש וירטואלית עוד "מתוקות", לקבל ולתת תמיכה ועצות בכל הנושאים, השאלות והתהיות שקשורים לסכרת בהריון ובכלל. דרך אגב, כשלי גילו סכרת בשבוע 7 של הריון, אמרו לי הרופאים שסכרת בשבוע כה מוקדם של ההריון היא איננה סכרת הריון, אלא סכרת שכנראה היתה בגופי עו לפני ההריון, ופשוט לא הייתי מודעת אליה. ואכן, גם אחרי שנאלצתי להפסיק את ההריון (בגלל בעיה כרומוזומית בעובר) הסוכרת נשארה
בכל מקרה, טוב שעליתם על זה על ההתחלה. מאחלת לך איזון מהיר והריון תקין שיסתיים בלידת תינוק בריא. אמן.

ariane

New member
תודה על ההמלצה

אני אולי אלך לראות מה יש בפורום הזה. גם אם אני מרגישה בידיים טובות עם הרופא שלי ובסוכרת אני סומכת אליו בעניים עצומות. גם עשינו בדיקת סוכרת בין ההריון הקודם להריון הזה וזה יצא תקין אז אני לא "מתוקה" כשאני לא בהריון... לא משנה, אני הכל כשאני בהריון, לא מפספסת שום מחלה נדירה. יש אפילו רופא בבית החולים שאמר לי אחרי האבדן השני שלא נעים לו להגיד לי את זה אבל אני נושא מחקר מושלם לסטודנט לרפואה כי אני מרכזת את הכל בבן אדם אחד... הוא ממש אמר לי את זה!!!! אבל לא התרגשתי מזה. אני מקווה שבהריון הזה לא יתניינו בי יותר מידי כי יהיה לי הריון משעמם ביותר... נו מה??? אסור לפנטז????
אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

לינדט

New member
אריאן מתוקה

לא מבינה בסכרת, אבל כן יודעת שאבחון מוקדם רק יכול להועיל, את בשליטה על מה שטעון טיפול. בהצלחה, מקוה שההמשך יהיה קל.

למעלה