החוגים הורסים את ארוחת הערב

אמאנחל

Member
מנהל
שמתם לב שהחוגים נמצאים בשעות שבאופן מסורתי היו ארוחות הערב?

כשאני הייתי ילדה הצופים היו בין ארבע לשש ואז חזרנו הבייתה לארוחת ערב משפחתית. כל החוגים, גם במחול, גם בנגינה, נגמרו לפני שבע בערב.
היום התזמורת של הבן שלי היא בין שש לתשע בערב, כשהיה בברייקדנס זה היה בין שבע לשמונה וחצי בערב, שעור קלרינט מתחיל בשעה שש ועד שחוזרים הביתה זה כבר שבע וחצי. צופים מתחילים רק בשעה שבע.

כבר שנים שאני לא מצליחה לקיים ארוחות ערב כי בכל יום יש חוג בשעה אחרת ואין לי כוח, וויתרתי. זה נורא חבל. זה גם פוגע בתזונה של הילדים וגם בקשר שלנו המשפחתי. זה מאחר את שעות השינה ופוגע גם בשינה ובערנות שלהם.

אין לי שום מושג מה הפתרון. רק זה עלה על דעתי ורציתי לפרוק.
ברור שהפורום כמעט מת כרגע, אבל אין לי פייסבוק אז זה המקום.

michal@gal

Active member
מנהל
אצלנו אותו דבר וזה לא רק הילדים. גם אני מוצאת את עצמי הולכת לחוגים בשביל עצמי בשעות של ארוחת הערב והמתבגרים צריכים להסתדר לבד.
לפחות בסוף השבוע אני מקפידה על ארוחות משפחתיות, לשמור על משהו.

אמאנחל

Member
מנהל
איזה כיף שהגבת.

אני מוצאת את עצמי נסחפת גם בסוף השבוע. באמת כדאי לחזור להקפיד. בפרט שעכשיו אין את המפגשים של המשפחה המורחבת. באסה.

:) אני רואה שכרגע תפוז הוא רק שיחות של מנהלים.... אני מחזיקה אצבעות שהמעבר יצליח. תפוז הוא חלק מחיי כבר חמש עשרה שנים, מאז הולדת בני, אולי קצת לפני או קצת אחרי.

דיברגנט חדש

Well-known member
איזה כיף שהגבת.

אני מוצאת את עצמי נסחפת גם בסוף השבוע. באמת כדאי לחזור להקפיד. בפרט שעכשיו אין את המפגשים של המשפחה המורחבת. באסה.

:) אני רואה שכרגע תפוז הוא רק שיחות של מנהלים.... אני מחזיקה אצבעות שהמעבר יצליח. תפוז הוא חלק מחיי כבר חמש עשרה שנים, מאז הולדת בני, אולי קצת לפני או קצת אחרי.
לא רק של מנהלים :)
איזה צופים, הילדים שלך שהם מתחילים ב-7?
אצלנו, מתחיל ב-5 ונגמר ב-7.

למעלה