החוליה החלשה דמויות CSI LV

henpo1

New member
מסכימה../images/Emo45.gif

לא יודעת למה אבל שנאתי אותה עוד מהפרק הראשון...

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo128.gif ברס../images/Emo128.gif [הוא כזה רשע../images/Emo122.gif]

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifנו הוא שוטר אז ברור שהוא טוב, אבל הוא כזה רשע../images/Emo122.gif

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifכע אבל הציניות והסרקסטיות שלו מאוד מרירים.... יש לו לב טוב, אבל הוא מריר../images/Emo3.gif

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifנהיה לי חשק לשוקולד מריר. מישו רוצה../images/Emo35.gif

לאור העובדה שסופיה לא ברשימה ../images/Emo8.gif

ולאור העובדה שהיא הרבה פחות מטרידה אותי ממי שכן בחרתי (סורי ניף, אבל סופיה לא תופסת מספיק זמן מסך בשביל להתעלות ברמת העיצבון שלה על...) קתרין. בעונה הראשונה אהבתי אותה, אבל ככל שהעונות התקדמו היא נהיתה יותר מעצבנת כדמות וכבן אדם - יותר מרוכזת בעצמה (כמו גם הסיפורים), יותר אנוכית, יותר דרמה-קווין, ויותר בלתי נסבלת. הרבה יותר מאשר סופיה שדי נוטרלה העונה וגם כשלא היא לא הפריעה לי עד כדי כך. אז מבחינתי קתרין היא החוליה החלשה - שלום!

../images/Emo128.gif קתרין ../images/Emo128.gif

למרות שלאחרונה התחלתי לחבב אותה, אבל בעונות הראשונות לא יכולתי לסבול אותה.. והיא גם הכי פחות אהובה עלי מכולם.. מממממממממממממממ מה לעשות, החיים קשים...

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo12.gif איך אפשררררררררררררררררר../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo35.gif

ol9it

New member
../images/Emo128.gif ג'ים בראס ../images/Emo128.gif

הוא כזה למלמ ושלילי אני לא רואה בו תועלת....

למעלה