החופש הגדול....

החופש הגדול....../images/Emo176.gif

חצי מהחופש חלף.... יש המון דרכים לבלות בו ולהעביר את הזמן בנעימים.נולד לו פורום חדש, הוא בחיתוליו..... יש כאן אנשים ששמתי לב הם משתתפים קבועים, יש כאלה שבאים מציצים והולכים ויש גם כאלו שבאים שואלים שאלה, מתייעצים אומרים יפה תודה ומידי פעם קופצים לביקור... אז על מעק החינוך אמרו הרבה דברים ועוד יגידו הרבה דברים. בואו ננצל את האתנחתה הזו שיש לנו, החופש הגדול הזה (או לפחות החלק שנותר ממנו) ונכיר את הנפשות הפועלות כאן. מה דעתכם??? קצת היכרות.... אז: אני שמיים, מורה לספורט. עובדת עם אוכלוסיות של החינוך המיוחד. בתחום ההתמחות שלי אני מורה לחינוך וספורט ימי. לא מורה במע´ החינוך בישראל כי אם במע´ פרטית. אני לא במע´ החינוך בישראל בגלל אותם דברים שלא אחת העלינו כאן שצריך לשנות ולשפר.... זו אני.... על קצה המזלג..... אה.... כן..... והציטוט הנבחר שלי "החיוך שלהם - זו המדליה שלי"....

Phlawless

New member
רעיון נחמד ביותר../images/Emo22.gif

אני גל בת 16 מת"א (הכל אודותי תוכלו גם לקרוא במכתב המנהלת ו). אוהבת להתעניין (ולא קשה לעניין אותי) והפורום נולד בגלל רצון חזק לשנות את מערכת החינוך שמספר לא קטן של פעמים, גרמה לי להגיע למסקנה שהפערים גדולים מידי וחשובים מידי בכדי שנתעלם. ואכן... חופש גדול:)))))))))))))))) אז תבלו ותשמרו על עצמכם (אני יודעת שאני אעשה את זה) גל.

Wizzy Boy

New member
אוקי.. אז אני! ../images/Emo163.gif

רועי, בן 11, עולה לכתה ו´, ו.. הממ.. ניכנסתי לפורום, כי.. נראה לי, ש.. הביצפר שלי מפגר
בעע..

shalom hamora

New member
אולי אם היית המורה שלי....

לא הייתי בורחת משיעורי ספורט כמו ממגיפה ויותר מכך אם היית מורה לילדי גם הם היו נשארים בשיעור ולא הייתי צריכה לחפש להם פטורים רפואיים כל השנים אבל המורים,בשלל המקצועות-הם אחרים, בוטים יותר...לרוב לצערי

קוראים לי איתי ו...

אני אוהב חינוך מושבע. אני מאוכזב ממערכת החינוך בישראל והרבה יותר מזה מאזרחיה שלצערי כמו חברי הפורום טובים רק בלדבר או בלברוח (ע"ע מערכת חינוך פרטית). אני חדור אמונה שיש דרך אחרת אך מפקפק מאוד בסיכוי שיש שותפים למאבק. אה וכן אני בן 16 עולה לכיתה י"א, אני מוצא את בי"ס כבזבוז זמן מוחלט למרות שאני מאוד אוהב ללמוד (ובין זה לבין בי"ס אין שום קשר!). חשוב אולי לציין שלמרות כל זאת אני לא תלמיד רע בכלל ואולי אפילו להפך אני בונה על לימודים גבוהים ובשביל זה אני צריך לסבול בשקט... זהו על עצמי גם ככה כתבתי יותר מידי.

בוא... ילד, בוא תקשיב ../images/Emo70.gif

אתה עטוף בחומת ביקורת על כל מע´ החינוך וגם כשיש איזו נקודה של אור בקצה המנהרה אתה דואג מהר מאוד לכסות את הפתח על מנת לא לראות את האור. תקשיב לי טוב עכשיו!!! יש גבול למה שאתה מרשה לעצמך...... מאיפה אתה יודע שעזבתי את מע´ החינוך או לדבריך "ברחתי"??? בכלל לא נכנסתי לשם.... אם הייתי רוצה להיכנס לשם מן הסתם עוד הייתי מחכה בתור עד שיתפנה מקום למורה לספורט. ובמע´ החינוך הפרטית אני עושה דברים שאתה לא חולם עליהם. אנשים עם פיגור עמוק, מרותקים לכיסאות גלגלים. כאלו שלא יודעים לדבר. לא יודעים לאכול לבד, לא שלטים בצרכים שלהם (כן כן, קקי ופיפי), אנשים כאלו.... אנשים מדהימים.... אזרחים - כפי שאתה מכנה את האנשים במדינה שלנו לא באים איתם במגע, הם נראים להם "מפלצות".... הם מפחדים מהם... כן הם אלימים לפעמים. אותם אנשים שיש כאלו שלא מאמינים שהם יצליחו לזרוק כדור טניס למרחק... איתם אני עובדת..... אז מי אתה שתבוא ותעביר עליי ביקורת כאילו ברחתי ממשרד החינוך???? זו הייתה בחירתי!!!!!!! אתה חדור אמונה שיש דרך אחרת, אז בבקשה לך ותמצא אותה, כי הדרך בא אתה בוחר כרגע, ללעוג למשתתפים כאן כי כאן זה כביכול רק "דיבורים", מאיפה אתה יודע שאנשים כאן לא עושים דברים למען אחרים במע´ החינוך? לא כולם כותבים "אני הקמתי".... מה לעשות???? אז ילדוני...... כאני הייתי בגילך אתה רק אמרת את המילים הראשונות שלך והתחלת גמילה מחיתולים..... קצת כבוד לדעות של אנשים כאן. קצת כבוד למאכתם של אנשים כאן. ואוליי עם קצת כבוד גם מע´ החינוך שלנו תשתנה לטובה... באמת כתבת יותר מידי.

בכל מקרה לא התכוונתי לפגוע...

אני לא יודע איזה נקודה של אור אני מכסה ואיך הבנת את זה, אשמח להבין זאת. אני הנחתי שעזבת את מערכת החינוך לפי: "אני שמיים, מורה לספורט. עובדת עם אוכלוסיות של החינוך המיוחד. בתחום ההתמחות שלי אני מורה לחינוך וספורט ימי. לא מורה במע´ החינוך בישראל כי אם במע´ פרטית. אני לא במע´ החינוך בישראל בגלל אותם דברים שלא אחת העלינו כאן שצריך לשנות ולשפר...." אני מצטער על כך שהנחתי שעזבת את מערכת החינוך זה באמת לא כתוב זה פשוט נראה לי הגיוני, אני באמת לא מזלזל בפעילותך והיא ברוכה אך אני באמת לא מצליח להבין מה הקשר בינה לבין "חינוך אחר" שקשור בחינוך הממלכתי הרגיל. לגבי סיום הודעתך: מלבד ניסיון להעליב אותי בצורה מאוד לא עניינית וגם מאוד לא בוגרת אני לא רואה שם שום טענה שאני יכול להגיב עליה. אני בהחלט מכבד אותך ואת דעותייך, טענותי היו ענייניות ובהחלט לא בכוונה לזלזל, למרות שחשוב לציין שגם אני טועה (אני בסך הכל בן אדם).

למרות שכתבתי רק פעם אחת, אולי אשאר

טיפה יותר... אני בן 17, עולה לי"ב. יש לי בלי סוף תלונות על מערכת החינוך, ורעיונות רבים כיצד ניתן לתקן הרבה פגמים בה (רק חבל שאף אחד לא מקשיב להם
).

הנה, אנחנו כאן ../images/Emo24.gif

בוא ספר לנו, אנחנו נקשיב. ואם תרצה נוכל לעזור לך למצא את הדרך איך ליישם את הרעיונות שלך.....

המממ

New member
סליחה על ההתפרצות...

אני יודעת שכתבתי כאן רק פעם אחת, אבל בכל זאת, הפורום נשמע לי מעניין אז חשבתי שאולי מותר גם לי להציג את עצמי קצת. אני סיימתי ללמוד במערכת החינוך לפני כשנה. השנה שירתתי בשרות לאומי עם מפקחים של משרד החינוך. לא אהבתי את בית הספר. לדעתי, היו לזה סיבות די מוצדקות. יש הרבה דברים שלדעתי צריך, אפשר וחובה (!!!) לשנות במערכת הזאת. וזהו. לילה טוב ושקט שיהיה לנו!

ברוך הבא......

בן או בת??? מה המקצוע שאפשר ללמוד אצלך?????? סליחה על ההטרדה פשוט הכרטיס האישי כל כך ריק..... וכייף לקבל לכאן עוד מורה.....

shalom hamora

New member
הכעסת אותי בן יקר

סיפרתי בעבר,יש מישהי במשרד החינוך שכל תפקידה הוא להקשיב לתלמידים ולהמליץ על שינויים אם היא תראה את הרציונל המוביל,היא הממונה על זכויות התלמידים ויושבת בבניין יחד עם המנכלית......אל תחשוב שרק אתה מרגיש ככה,גם אני לא פעם...אבל מאחר ובתי פנתה למשרד שם ונענתנ בחיבוק ובחיוך-נסה גם אתה

למעלה