החופש הגיע

snowe

New member
החופש הגיע

בודאי מוזר לשמוע נכון? אבל אצלי מתחילה שנת שבתון ואני שמחה שהשנה אני קצת יוצאת לניקוי ראש במיוחד לאור כל "השגעונות" במערכת החינוך, דרישות שלא נגמרות ורק מתחדשות מידי יום ביומו שמנחית המנהל ולמה? כי מנחיתה עליו המפקחת למה? כי מנחיתים עליה ה.... וכך הלאה . והמורה שבסך הכל רוצה לתת לתלמידיה את נשמתה וכל כולה כבר לא נשאר לה אוויר הרי כל יום צריך להדפיס דפים ודפים כדי שיראו... ויהיו מאותרים... ולתלמיד? מה נשאר? מתי? ולמשפחה אם יש לאור החוסר זמן הפנוי להכיר ולבלות? מי בכלל מביא את זה בחשבון? והרי אם אני אתן את כל ימות השבוע והחודש למטרת בית הספר המשכורת לא תהיה כמו של זו שלא נתנה יום אחד? והרי אני הפריירית של העניין למרות שהתעלמתי ועשיתי עצמי מטומטמת והמשכתי לתת ולתת ולתת כי זו אני כנראה לא למדתי בעצמי. אז מה? אני בחופש ולפחות השנה אני יכולה לצחוק על... ועל... ועל ....ומה יהיה אחרי שלא נדע.

../images/Emo42.gif../images/Emo160.gifתיהני בחופש...

ואני לומדת הוראה, מתחילה שנה ב´, קוראת אותך ומתעצבת...פשוט מתעצבת. תיהני בשנת שבתון, תטעיני מצברים, תקדישי את כל כולך לעצמך ולמשפחתך ו..הכי חשוב שבתום שנת השבתון תשובי מחייכת ומלאת מרץ ואנרגיה. שולחת לך
והמון נחת בשנה זו...אמן!

חופשה נעימה........../images/Emo176.gif

תנוחי... תבלי....... תנפשי....... תהני....... יש לך שנה שלמה........ איזה כייף......

למעלה