החזרת הכסף עבור קניה

מיכל ק.

New member
החזרת הכסף עבור קניה ../images/Emo35.gif

(אני מקווה שאני לא חוזרת על שאלות מהעבר - לא מצאתי בחיפוש) נגיד וקנו לי נעליים והם לא התאימו במידה. בחנות לא היתה המידה המתאימה, החזרתי את הנעליים וחיכיתי שיתקשרו כשיגיע הזוג המתאים. עבר כבר חודש ! האם בעל החנות חייב להחזיר את הכסף, או שהוא יכול לתת זיכוי בלבד (שלא יהיה מה לעשות איתו).

SCaToPHaG

New member
גם לי יש שאלה דומה >>

קניתי מוצר (כבל לdvd אם זה משנה) בחנות מסויימת בת"א. קיבלתי קבלה והלכתי הביתה. אח"כ הסתבר שהוא לא מתאים לי וכבר לא שימושי - לא משנה הסיבה (או שכן?). בכל מקרה - המוצר באריזה המקורית (אפילו אחד המוכרים שאל אותי אם בכלל פתחתי אותו) ,יש לי קבלה, ועבר שבוע מיום הקניה. מה החוקים בקשר להחזרת המוצר? נציג המכירות אמר שפשוט לא מקבלים אותו חזרה, וכששאלתי למה הוא ענה "ככה", החוצפן. תודה מראש

חוקי ההחזרה במדינת ישראל../images/Emo104.gif

לצערי מדינת ישראל מפגרת בנושא ההחזרה הווה אומר אין חוקי החזרה במקרה בו קניתם מוצר בחנות. החוק שונה במקרה בו קניתם מוצר ברוכלות, בבית או בכל דרך אחרת. כל ההחזרות עבור קניות בחנות תלויות בטוב ליבו של המוכר בתנאי כמובן שלא רימה אותכם. אותו כנ"ל לגבי אופן הזיכוי , אין בישראל חוק שמחייב החזרת כסף והמדיניות נקבעת ע"י בעלי החנות, אלה החיים... קול במדבר- פורום שחיתות

למעלה