החזר נסיעות עם רכב פרטי

GALGRIN

New member
החזר נסיעות עם רכב פרטי

שלום לכולם אני מתמחה שמרבה לנסוע עם רכבי הפרטי לצרכי המשרד כמה נהוג להחזיר לק``מ שמעתי שזה בין 1.5 ש``ח ל2.3 ש``ח בתודה מראש גל גרינברג

PINIZ

New member
החזר הוצ רכב פרטי

לפי שיעור גילום מס של 35% ובגילום בטוח לאומי להלן סכום ההחזר: מנוע 1300 סמק 2.34 לקמ. מנוע 1600 סמ``ק 2.75 לקמ.

פיני, לפי המפתח הזה

מתמחה שיסע ברכבו לביקורת מת``א לחיפה יקבל כ- 550 ש``ח. אם הביקורת נמשכת כ- 3 שבועות=15 י``ע * 550ש``ח=8,250 ש``ח, להמשיך עם האש``ל?... (-: המשכורת תהיה מורכבת כך: משכורת 2,980 (-: אחזקת רכב 8,250 יש לי ``תכנון מס`` למתמחה: שישדרג את הרכב כל חודש... ב 1800 סמק ההחזר גדול יותר... אני מניח שאלה נתוני ``חשב``, אבל.. רחמנות... )-:

PINIZ

New member
גם לזה יש פיתרון

לשכור לעובד רכב מסחרי לתקופת הביקורת . מה דעתך? או לפנות להגיון של מי שצריך שכאשר משלמים הוצ רכב שאפשר ליחס אותם ספציפית להכנסה, יותרו הוצאות אלו במלואם. ללא קשקוק של שווי שימוש שכאמור אינו.

ברור שזו אפשרות טובה

אבל אני התכוונתי לכך, שכאשר מדובר במשרד ש``עושה חשבון``, צריך להגיע לסיכום עם העובד, שהחזר הוצאות רכב יגיע לסכום סביר שאינו מקפח. למדוד ק``מ ולהכפיל בתעריף נראה לי אוטומטי מדי, והתוצאה כמו שראינו לא כ``כ הגיונית. הוא יכול לנסוע בתחבורה ציבורית, ואם הוא רוצה ברכבו הפרטי- יקבל עוד כמה אחוזים, ושיביא את הקבלות. החזר הוצאות פטור, בלי שווי. אם אין ברירה, אפשר לשכור רכב, כמובן. יש כאלה שעושים את זה?

GALGRIN

New member
אז מה אתה אומר ,מיקי ?

כמה לדעתך אני אמור לקבל לק``מ לרכב 1600 סמ``ק פשוט יחסית בתודה מראש גל גרינברג

GALGRIN

New member
אז מה אתה אומר ,מיקי ?

כמה לדעתך אני אמור לקבל לק``מ לרכב 1600 סמ``ק פשוט יחסית בתודה מראש גל גרינברג

למעלה