החידה היומית

• פותח הנושא 120
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

120

New member
החידה היומית ../images/Emo35.gif

החידה היומית

למי זה שייך???

לפי אילן הוא אוטוטו עובר לקו

את האמת האוטובוס הזה מיותר
הוא ישן מידי אני מציע להנהלת דן שבין השעות 15:30-19:00 ישמו בקו 4 מפרקיות כי יש עומס על הקו בשעות אלה
לפי אילן הוא אוטוטו עובר לקו
90 סופית הוא אומר שכמות החאפרים גדלה באופן משמעותי,ואי אפשר לזוז בכביש.

oshri5917

New member
קו 4 לא מתאים למיפרקיות

את האמת האוטובוס הזה מיותר
הוא ישן מידי אני מציע להנהלת דן שבין השעות 15:30-19:00 ישמו בקו 4 מפרקיות כי יש עומס על הקו בשעות אלה
קו 4 לא מתאים למיפרקיות
בגלל שהוא יוצא מ תחנה מרכזית חדשה

oshri5917

New member
גלל שהיציאות בתחנה המרכזית החדשה

למה לקו 4 לא מתאים שיהיו לו
מפרקיות? היו מקרים שהיו על קו 4 מפרקיות.
מפותלות ודרך סימטאות אולי לקווים שבקומה 4ב זה קצת שונה אבל הקווים בקומה 7 זה בעיה

barak67

New member
אושרי תפסיק לבלבל את המוח

מפותלות ודרך סימטאות אולי לקווים שבקומה 4ב זה קצת שונה אבל הקווים בקומה 7 זה בעיה
מפרקית יכולה לעבור גם בקומה 7 מה זה מפותל ? ירידות של סדום? סימטאות ? עד כמה שידוע לי הם לא עוברים ברחוב בני ברק . קו 51 מפרקית זה לא מחזה נדיר מסתדרים חופשי ,אלא א"כ לא יודעים לנהוג זה משהו אחר....

oshri5917

New member
איפה לעזזל אתה רואה שרשמתי

מפרקית יכולה לעבור גם בקומה 7 מה זה מפותל ? ירידות של סדום? סימטאות ? עד כמה שידוע לי הם לא עוברים ברחוב בני ברק . קו 51 מפרקית זה לא מחזה נדיר מסתדרים חופשי ,אלא א"כ לא יודעים לנהוג זה משהו אחר....
רחוב בני ברק

barak67

New member
איך לעזזאל הבנת שכתבתי

רחוב בני ברק
איך לעזזאל הבנת שכתבתי
שרשמת רחוב בני ברק ? רשמת סימטאות נכון? רחוב בני ברק נקרא כאילו סימטא ושם אף אחד לא עובר!

רק שתדע שבהקבה מקרים קל יותר

לתמרן עם מפרקית מאשר עם אוטובוס רגיל. החלק ה"קשיח" במפרקית קצר יותר מבאוטובוס רגיל, כלומר המרחק שיכול לעבור הגוף הקשיח שאינו מסתובב קטן יותר במפרקית מבאוטובוס רגיל. תחשוב על זה, החלק הקדמי של מפרקית קצר יותר מאוטובוס רגיל...

*הקבה=הרבה

לתמרן עם מפרקית מאשר עם אוטובוס רגיל. החלק ה"קשיח" במפרקית קצר יותר מבאוטובוס רגיל, כלומר המרחק שיכול לעבור הגוף הקשיח שאינו מסתובב קטן יותר במפרקית מבאוטובוס רגיל. תחשוב על זה, החלק הקדמי של מפרקית קצר יותר מאוטובוס רגיל...
*הקבה=הרבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה