החלטתי להרחיב את היריעה

החלטתי להרחיב את היריעה

ולספר לכם סיפור.
לפני כמה ימים, פתאום ככה משום מקום, התחלתי לזמזם שיר. לא זכרתי את כל המילים, אבל זכרתי את המנגינה. ומכיוון שאנחנו חיים בעידן שמוסיקה היא מאוד זמינה. מצאתי בקלות את השיר ושמעתי את השיר ההוא שנתקע לי בראש כמה פעמים בערב.
זה השיר: https://www.youtube.com/watch?v=kprsDo2RN60
מה אתם עושים שנתקע לכם שיר בראש?
נלחמים בו? ומנסים להוציא אותו?
מחפשים אותו ולא מפסיקים לשמוע אותו?

שתפו אותנו בשירים שעוזרים לכם לעבור את היום
בשירים שנתקעו בראש
ובכלל בשירים שאתם מאוד אוהבים ויכולים לשמוע אותם ללא הפסקה

didalf

Well-known member
אני גיליתי שהדרך היחידה להלחם בשיר תקוע

זה לשמוע אותו בלופים אינסופיים עד שהוא נמאס ועוזב

נכון, זה גם הדרך שלי

אז מה השיר האהוב עלייך? זה שאת יכולה לשמוע כל הזמן, ולא יימאס עלייך?

didalf

Well-known member
בשלב מסויים כולם נמאסים

סתומרת גם את השירים האהובים עליי אני כבר לא יכולה לשמוע בלופים אינסופיים, אבל אני לא מסוגלת למשל להעביר בטלפון בזמן נסיעה או תמיד שמחה לשמוע במקרה.
ביניהם הרבה שירים של אביב, השיר שלנו ומחר הם בין האהובים עליי

גם השיר פתיחה של מגרש ביתי אחד האהובים עליי כבר המון שנים,
רפסודיה בוהמית של קווין לנצח נצחים

ואלה דוגמאות, יש עוד המון המון. אני לא מסוגלת לבחור אחד. או עשרה

מה איתך?

השיר של מגרש ביתי

זהו שיר שאני מאוד אוהבת וכשמתקשרים אליי זה השיר שאני שומעת. אוהבת את המשפט: "אני לא רוצה להיות אף אחד אחר, חוץ ממני" משפט גאוני! וכל-כך נכון

בכלל בשירים יש הרבה אמיתויות שאני נהנית מהם

Uri04

New member
אויש נו.. היתה תקופה כזאת בכל תחרויות השירה

שלפחות שלושה-ארבעה מתמודדים בכל עונה עלו עם השיר החופר הזה.

מלח גס

New member
אצלי זה בעיה רצינית

כששיר אחד נתקע לי בראש ואני שומע אותו מספר פעמים אז יכול להיות שזה יעבור או ידרדר לחרישה של עוד שירים של אותו זמר/אמן. חודש שעבר נתקע לי השיר "אהובת הספן" ומיד אחר כך אני מוצא את עצמי במשך מספר ימים מאזין לריטה ורואה את ההופעה שלה שלוש פעמים המהלך השבוע (מוקלט אצלי).

לפני כמה ימים שמעתי וראיתי פעם אחת יותר מדי את "חשה" של עדי ביטי בוגרת בית ספר למוזיקה . זה הביא אותי לחפש עוד קליפים של בוגרי בית ספר מוזיקה.
מצאתי קאבר יפייפה מלפני שנה של שלו מנשה לסלין דיון. כמה עמוק, כמה מדויק, כמה טהור, כמה יופי שלא מהעולם הזה אז האם המלאך הזה אמיתי ? http://www.youtube.com/watch?v=z0hV69GEyhY .
מאז אני מקשיב לעוד כמה ביצועים שאהבתי מבית ספר למוזיקה, אבל הצבע קול הבהיר של הילד הזה נכנס לי חזק לראש ואני שומע את הביצועים שלו יותר מדי.

למעלה