החלפתי את עשב החיטה של אשתי בדשא רגיל, וזה לא מפריע לה!

Vivaldi2021

New member
שלום

אשתי עברה לפני שנה לדיאטה טבעונית עם דגש על מוצרי בריאות כמו שייקים ירוקים. לאחרונה היא רכשה מסחטה נוספת לעשב חיטה. היא קונה את העשב בתוך שקית מניצת ושותה כל בוקר. שמתי לב שלעשב הזה יש בדיוק אותה הצורה והצבע כמו לדשא שיש לנו בגינה, ההוא שהכלב משתין עליו כל בוקר.

החלטתי לעשות ניסוי לפני שבוע. החלפי כחצי מהכמות של העשב במקרר בדשא מהגינה וערבבי את שניהם יחד. זה כבר שבוע שהיא סוחטת ושותה מהגועל הזה, וזה לא מפריע לה. האם זה אומר שגם עשב החיטה האורגני שמוכרים בניצת הוא למעשה סתם דשא? שאלתי אם היא מרגישה טוב, ואמרה שכן.

אני שוקל לנסות להחליף לה את הדשא הרגיל בדשא סינטטי ולראות אם היא תשים לב. מה דעתכם?

תודה ורק בריאות!

שלום

אשתי עברה לפני שנה לדיאטה טבעונית עם דגש על מוצרי בריאות כמו שייקים ירוקים. לאחרונה היא רכשה מסחטה נוספת לעשב חיטה. היא קונה את העשב בתוך שקית מניצת ושותה כל בוקר. שמתי לב שלעשב הזה יש בדיוק אותה הצורה והצבע כמו לדשא שיש לנו בגינה, ההוא שהכלב משתין עליו כל בוקר.

החלטתי לעשות ניסוי לפני שבוע. החלפי כחצי מהכמות של העשב במקרר בדשא מהגינה וערבבי את שניהם יחד. זה כבר שבוע שהיא סוחטת ושותה מהגועל הזה, וזה לא מפריע לה. האם זה אומר שגם עשב החיטה האורגני שמוכרים בניצת הוא למעשה סתם דשא? שאלתי אם היא מרגישה טוב, ואמרה שכן.

אני שוקל לנסות להחליף לה את הדשא הרגיל בדשא סינטטי ולראות אם היא תשים לב. מה דעתכם?

תודה ורק בריאות!
למה להסתפק בסתם עשב?

תפנק אותה בעשבי איכות https://www.thekitchencoach.co.il/ליקוט-עשבי-בר-למאכל/

in bal1

Well-known member
שלום

תודה ורק בריאות!
"שהכלב משתין כל בוקר" לא מבינה בעשבים אני רק חושבת שמי שמשווק את זה גורם לזה להיות נקי בלי שתן של כלב או אנשים שדרכו שם או חתולים שגם עשו את צרכיהם. אתה יודע בצרפת אוכלים חלזונות.אז מה נראה לך אוספים את החלזונות מהאדמה ונותנים לאנשים לאכול? ממש לא! החלזונות האלה גדלים בסביבה סטרלית.

revital1313

New member
האמת שמנת עשב חיטה שווה ערך לקליפות של 10 מלפפונים, אבל יתרונות רבים לעשב חיטה. עזוב אותה למנוחה וקנה לה את זה למען שלום בית.

ai27

Well-known member
זה נשמע מפתיע, אבל אם תקפיד על עשב טרי (לקט רק עלים רכים) אין בכך נזק ויתכן שיש בו יתרון.
העשב בגינתך הוא אורגני ואם תשטוף אותו תפתור את בעיית השתן.

למעלה