החלפת הניהול בפורום

Rose131

New member
החלפת הניהול בפורום

כפי שחלקכם שמו לב- טולי [Wrong Redemption] נכנסה לניהול, וכפי שתשימו לב עוד כמה ימים אני אוסר בעצמי מניהול. עברתי המון עם הפורום הזה. הוא הפורום הראשון שניהלתי ועד כה היה הפורום שדרש הכי הרבה תשומת לב. כשנכנסתי לניהול באתי עם המון שאפתנות ורציתי להרים את הפורום הזה ושיהיה פעיל ומחדש והשקעתי באמת המון זמן וכוח כדי שיהיה טוב. אבל עם הזמן באמת הפעילות ירדה, אולי זה נבע מחוסר החשק שלי ואולי זה נבע מכל שאר מיליון הסיבות [התחלפות אנשים, צבא, לימודים וכו']. בקיצור, אני מקווה שעם מנהלת חדשה ורעננה הפורום הזה יוכל לחזור למה שהיה פעם, או יותר מזה. אני מקווה שתשתפו איתה פעולה ושביחד נוכל להפעיל את הפורום הזה מחדש. אני עוד אהיה פה מדי פעם, ואתם יכולים למצוא אותי בפורום HIM ודה יוזד. [ובמסנג'ר כמובן] היה טוב, וטוב שהיה. נועה.

M a a y a n K

New member
../images/Emo12.gif

וואו, עכשיו אני באמת מרגישה שלא הייתי פה מלא זמן...נו, צבא... וגם עכשיו שאין לי את הערוץ אני מרגישה שיש לי פחות על מה לכתוב כאן וזה די חבל... זה אחלה פורום ואני מקווה שהוא יחזור לפעילות מלאה.

נועה ../images/Emo24.gif../images/Emo223.gif

ואוו דווקא ממש לא ציפיתי לזה.. טוב את יודעת שבלעדייך הפורום הזה לא ממש היה קיים ובאמת שהיית אחלה מנהלת למרות הדבר שאסור להגיד
[וגם ככה לחצי מהפורום עכשיו אין את הערוץ] מקווה שלא תנטשי לגמרי ולמנהלת החדשה - מזל טוב! והרבה בהצלחה עם הניהול

Rose131

New member
זה נשלח לפני שהמשכתי.../images/Emo12.gif

קיצור אל תצפו שאיעלם לי..

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifהוו נועה!../images/Emo23.gif

בהצלחה בהמשך! היית מנהלת נפלאהההה D:

וואו איזה מוזר...

קשה לדמיין את הפורום הזה בלי שאת מנהלת אותו. בכל מקרה, היית מעולה, תודה על כל ההשקעה

GD ROCKS

New member
../images/Emo24.gif

באמת יהיה מוזר שלא תיהיי המנהלת יותר.. באמת תודה על ההשקעה והכל היית מנהלת מדהימה. העיקר שאת נשארת פה

למעלה