החלפת ספר

try me1

New member
החלפת ספר

שאלה קצת מוזרה- החלפתי ספר בחנות ספרים. אחרי שעיינתי בספר החדש שהבאתי גם הוא לא מוצא חן בעיני. אני רוצה להחזיר אותו בחנות הספרים. השאלה- האם המוכרת יכולה לראות כמה פעמים החלפתי ספרים עם אותו שובר החלפה?

beky1

New member
לרוב פתק החלפה הוא חד פעמי

לפי התאריך , מה הם יכולות המוכרת ? זה היא יכולה לומר, וזה תלוי במדיניות שובר ההחלפה , לרוב ההחלפה היא חד פעמית

try me1

New member
שאלה

בספריה העירונית יש ספרות מקצועית/עלילה חדשה? כלומר כאלה שנמצאים עכשיו בחניות? בספריית האונ' לא סביר למצוא ספרי קריאה חדשים נכון? הכוונה לעלילה. איזו דרך אחרת יש לסטודנט מרוד לקרוא הרבה ספרים חדשים בלי לפשוט רגל?

beky1

New member
כן , למה שלא יהיו

במיוחד בספריות גדולות , אצלנו הבעיה שהספריה קטנה וכמות הספרים היא מצומצמת ולכן גם כמת הספרים החדשים קטנה. אופציה נוספת היא סבלנות , ספרים חדשים מתיישנים עם הזמן ואז ניתן להשיגם במחיר יותר טוב יד שניה. סבלנות תמיד משתלמת עוד אחת היא השאלה מחברים / מכרים / חברים לשגעון הקריאה.

דיגית

New member
נאמר לי ממוכרת ב"סטימצקי"

שהם יכולים לראות, ומגבילים את ההחלפה לפעם אחת בלבד. בחנויות אחרות לא נתקלתי בכך...

just Orli

New member
תלוי אם מדובר

בשובר החלפה או בקבלה- בשובר החלפה אי אפשר לראות, בקבלה רשום שהחזרת משהו אחד וקנית משהו אחר. אחרי שהחלפת משהו פעמיים, אי אפשר לראות כמה פעמים יש מעבר לכך- תמיד רשום שהחזרת X וקנית Y, לא מה עלה בגורלו של X לפני כן. אבל אם בחנות כבר זוכרים אותך, או שאם יש בעיה כלשהי והם בודקים במחשב את ההיסטוריה של הקניה שלך, אפשר לעלות על זה... לא הייתי ממליצה להחליף שוב ושוב בלי הגבלה.

למעלה