החלפת עבודה בזמן משבר

• פותח הנושא syxok
  • פורסם בתאריך

syxok

New member
היי,
קצת רקע עליי - מפתח תוכנה,עובד כ4 שנים בחברה הנוכחית(זאת לא המשרה הראשונה בתחום)
כבר תקופה די ארוכה אני מרגיש שמיציתי את מקום העבודה הנוכחי ואני לא מתקדם בו. עשיתי סבב לפני כשנה וקיבלתי מספר הצעות אבל לא היה משהו מעניין.

סך הכל לא רע לי,התנאים והאנשים טובים אבל העבודה עצמה משעממת ולא מקדמת אותי.
כרגע אני בדילמה - האם להסתכן ולעבור בתקופת חוסר וודאות או שעדיף לחכות כמה חודשים?
אין לי התחייבויות כספיות ואני אוכל לחיות מחסכונות אבל כמובן שאני מעדיף לא למצוא את עצמי מובטל בגלל בעיות בחברה החדשה.

תודה לעונים

choo

Active member
היי,
קצת רקע עליי - מפתח תוכנה,עובד כ4 שנים בחברה הנוכחית(זאת לא המשרה הראשונה בתחום)
כבר תקופה די ארוכה אני מרגיש שמיציתי את מקום העבודה הנוכחי ואני לא מתקדם בו. עשיתי סבב לפני כשנה וקיבלתי מספר הצעות אבל לא היה משהו מעניין.

סך הכל לא רע לי,התנאים והאנשים טובים אבל העבודה עצמה משעממת ולא מקדמת אותי.
כרגע אני בדילמה - האם להסתכן ולעבור בתקופת חוסר וודאות או שעדיף לחכות כמה חודשים?
אין לי התחייבויות כספיות ואני אוכל לחיות מחסכונות אבל כמובן שאני מעדיף לא למצוא את עצמי מובטל בגלל בעיות בחברה החדשה.

תודה לעונים
ככלל, לא בריא להישאר לאורך זמן במקום שבו אינך משתפר ולומד דברים חדשים. אם אתה לא רואה דרך להגיע לתפקיד אחר טוב יותר עבורך במקום שבו אתה נמצא, כדאי שתמשיך לחפש עבודה. אתה לא צריך לקפוץ על ההצעה הראשונה, אבל למצוא משרה *טובה* יכול לקחת כמה חודשים, ולכן קח את הזמן בחיפוש. אם לא תחפש - מן הסתם גם לא תמצא.

למעלה