החלפת תריסים

החלפת תריסים

שלום,
מעוניינת לבדוק החלפת תריסי עץ בדירה ישנה, להחליף שני תריסים "רגילים" (של חדר) לפרופיל לבן פשוט.
אשמח לקבל מנסיונכם הערכה כללית של העלות, ו/או מה מה צריך כדי להתחיל..

הערכה

חומר הכי פשוט עולה 13 ש"ח למטר
חשבי את העלות לפי האורך הכללי שאת צריכה גשי למתקין תריסים או למחסן אלומיניום
ובקשי שיחתכו לך שלבים לפי הצורך (רוחב השלב/מסילות וכמות), נסי קודם על חלון אחד כדי ללמוד.
הזמיני גם מעצור לתריס וסרטים חדשים.
לאחר הפקת לקחים הזמיני את השני

נהפוך הוא מעריך אותה כמסוגלת להתמודד עם זה

יהיה לה סיפוק אדיר ומוטיבציה להתמודד עם משימות כאלה לבד

רוני1955

Active member
המשך

דבר ראשון, היא לא הבהירה על איזה תריס היא מדברת, אני הבנתי שזה לא תריס גלילה. גם תריס גלילה, זה לא רק לחתוך שלבי תריס ולהרכיב. יש גם שלות בצדדים למניעת תזוזה יחסית שלהם. יש צורך גם להוציא את הישן ולהרכיב את החדש, ולהכניס למסלול. בשלב ראשון צריך לוודא על איזה תריס מדובר, ואז להתיחס. וגם אז, החלפת תריס זה לא דבר פשוט, ורצוי להתנסות בזה אחרי שמתנסים בדברים פשוטים יותר ןצוברים בטחון.
לכתוב בשביל לכתוב, להראות שאתה מבין גדול, זו התנשאות. גם להתיחס לעצמך בגוף שלישי.

תודה

&nbsp
עם תריס אולי עוד הייתי מסתדרת, בדגש על אולי, ותודה על ההערכה :) אבל כוונתי היא להחליף את משקוף העץ כולו ולא רק התריס עצמו (ייתכן שלא הבהרתי את עצמי). זה משהו שאפשר לעשות לבד?
מדובר בתריס רגיל ולא גלילה (מצורפת תמונה), אותו תריס רפפה ששאלתי אודותיו בפורום לא מזמן.
&nbsp

רוני1955

Active member
אפשר לבד.

אבל ממילא את צריכה לקנות את התריס והמשקוף מהיצרן. לא תחסכי הרבה בעבודה עצמית. כשמפרקים, עלולות לצוץ בעיות לא צפויות, לא בטוח שיהיה לך את הציוד הדרוש לטיפול. את צריכה גם כלי עבודה מתאימים לעבודה. לא הייתי מציע להתחיל פרויקטים עצמיים בדבר כזה.

dell555

New member
איפה מידות ?

אם את רוצה חלון סטנדרטי פשוט שכולל זכוכית בידודית עלותו הינה 900 למטר מרובע
עלות של תריס חשמלי כולל ארגז 1500 עד 1700 תלוי במקום למטר מרובע
תכפילי את הסכומים במטר מרובע אצלך בבית
קחי בחשבון שאת לא יודעת מה את רוצה מעצמך איזה תריס איזה חלון מחוסם לא מחוסם איזה צבעים חלון מראה חלון עם דוגמא שאת תראי דברים חדשים את תביני

למעלה