החלקה

reute12

New member
החלקה

היי

אני בערך כול שבוע עושה פנים לשיער שכל פן עולה 50 שקל ואני מאוד אוהבת את עצמי עם פן ואני מקבלת הרבה מחמאות בהתחשב שטבעי יש לי שיער חלק אבל קצת מנופח ולכן הוא לא חלק ממש מטבעו

וגםפן הוא שורף את השיער

הייתי רוצה לעשות החלקה האם כדאי לא כדאי מה ההיתרונות החסרונות

שמעתי שאם אעשה החלקה בכל זאת אצטרך ליבש קצת את השיער ואני לא ממש רוצה

כמה עולה

תודה רעות

idan ankonina

New member
היי רעות

ההיתרונות הם שתוכלי להיות חופשיה לעשות מה שתרצי בלי להיות תלויה בפן תחסכי מאות שקלים בשנה
והשיער יראה טוב מתמיד החסרונות כמעט שאין חוץ מזה שעם תתגעגעי לנפח יקח לך הרבה זמן לראותו
אין שום חסרונות בעיקר לאחת שעושה פאנים על בסיס קבוע זה בשבילך ... כמובן שצריך לראות את השיער שלך בשביל לאבחן את ההחלקה שהכי תתאים לשיערך..
כיום המחירים של החלקה יפנית נעים בין 1000 -1800 את יכולה למצוא מחיר בין לבין וכמובן שתמיד יש מבצעים שווים בהצלחה ויום טוב =]

reute12

New member
תגובה

אבל הבנתי שאם אני צריכה החלקה אז אני אצטרך ליבש את השיער ואני לא רוצה להתעסק בזה

idan ankonina

New member
את לא חייבת

אבל בלי קשר להחלקה תמיד מומלץ לייבש את השיער כי המיים נספחים לתוך השערה ומייבשים אותה ומשאירים ריחות לא נעימים
אף אחד לא מכריח אותך לייבש את השיער אני חושב שהמליצו לך
בהצלחה

reute12

New member
תגובה

האם החלקה שורפת את השיער והאם זה בלתי הפיך?לכמה זמן זה מחזיק

מה הייתרונות והחסרונות של החלקה?

בשרטי

New member
כן,אם את בעלת שיער פגום החלקה יפנית לא תשקמו

ואולי תפגע בו,לכן מומלץ לקבל איבחון מקצועי ממעצב שיער.

לא הכל וורוד בהחלקות-צריך להיזהר.

karin514

New member
היי רעות

תקשיבי, גם אני הייתי עושה תמיד פנים והשיער שלי כבר היה שרוף ואפילו היה נקרע בקצוות.
מאז שאני עושה החלקה זה פתר לי את כל הבעיות. אולי אני כן מייבשת מידי פעם אבל זה לא פוגע בשיער. ואת לא חייבת לייבש תמיד.
בקיצור את חייבת ללכת לספר שלי. הוא מקסים ומקצועי והוא שינה לי את החיים. הוא ממש מומחה בהחלקות והוא ידע איזו החלקה מתאימה לך.
קוראים לו ויטל. תבדקי עליו באינטרנט אם את רוצה. את לא תפסידי
קארין

RacheLambert

New member
טוב לדעת שלא חייבים לייבש אחרי כל חפיפה

כי אני תמיד מייבשת.. ויש לי נשירה די מסיבית לאחרונה הסיבה העיקרית שחסרים לי ויטמינים אבל אני שותה כדורים אבל אני מניחה שגם לפן
יש חלק בזה אז אולי כדאי לנסות להשתמש כמה שפחות..
הספר שלי אמר שהשיער שלי לא מאבד מהנפח בגלל הנשירה, ההחלקה עצמה משטחת את השיער ועושה אותו דק, אבל המצב ההתחלתי שלו אחרי ההחלקה לפני 4 חודשים היה הרבה יותר עבה.. הוא ממש נעשה דק כנייר
ודי דליל, אני חושבת לעשות תוספות בשביל הנפח, יש ממליצים? אני חושבת על תוספות עם קליפסים.

מעיין2188

New member
החלקה יפנית

היי,
חברה שלי עשתה החלקה במכללת סרג'יו בראשון ולא היתה צריכה בכלל לייבש את השיער ולעשות פנים..
ראיתי שיש להם איזה תחרות פייסבוק שאפשר לזכות בהחלקה מתנה.. אולי שווה לך לבדוק את זה

אם מעניין אותך תשלחי לי הודעה פרטית ואני אעביר לך את הלינק :)

למעלה