החמאס צוחק על ישראל, עורך מלחמה פסיכולגית

שמלת תחרה1

Well-known member
ומצליח.
משתתפת העונה החולפת של 'האח הגדול', שי לי עופרי, תקפה את החטופה המשוחררת, יוכבד ליפשיץ, שטענה במסיבת העיתונאים שערכה שהיחס של חוטפי החמאס כלפיה היה 'טוב': "החליטה שהיה לה כיף, אז מאמי, תחזרי"

גברת טיפשה, בעחה של יוכבד בידי מפלצות, איל לא גיד הרביצו לי, ותוסיף גם משפט אחד טוב? במקום לתקוך את האשה שיצרה מהשבי, לנסות להבין אותה, להתחשב בה, לחבק אותה, להראות לעולם ובמיוחד למפלצות הבנו מי אתם?

שמלת תחרה1

Well-known member
ומצליח.
משתתפת העונה החולפת של 'האח הגדול', שי לי עופרי, תקפה את החטופה המשוחררת, יוכבד ליפשיץ, שטענה במסיבת העיתונאים שערכה שהיחס של חוטפי החמאס כלפיה היה 'טוב': "החליטה שהיה לה כיף, אז מאמי, תחזרי"

גברת טיפשה, בעחה של יוכבד בידי מפלצות, איל לא גיד הרביצו לי, ותוסיף גם משפט אחד טוב? במקום לתקוך את האשה שיצרה מהשבי, לנסות להבין אותה, להתחשב בה, לחבק אותה, להראות לעולם ובמיוחד למפלצות הבנו מי אתם?​
לחשוב מדוע השבויה ביקשה מסיבת עיתונאים?

משתפרת1

Well-known member

מן הסתם הציבו לה תנאי, שתגיד דברים מסויימים תוך פרק זמן קצוב. שאם לא- בעלה ישלם את המחיר.
היא עמדה בתנאים שהציבו בפניה, מה שבכלל לא מבטיח שבעלה לא משלם מחיר בכל זאת...

שחר 676

Well-known member
מנהל
מן הסתם הציבו לה תנאי, שתגיד דברים מסויימים תוך פרק זמן קצוב. שאם לא- בעלה ישלם את המחיר.
היא עמדה בתנאים שהציבו בפניה, מה שבכלל לא מבטיח שבעלה לא משלם מחיר בכל זאת...
אין לי ספק שזה תנאי שהחמאס הציגו לה טרם שחרורה.

כך שאני בהחלט מבין אותה.

מקסים 45

Well-known member
היא עמדה בתנאים שהציבו בפניה, מה שבכלל לא מבטיח שבעלה לא משלם מחיר בכל זאת...​

מזרחית מסכנה מאמי תחזרי, מת לראות אותה מהווה דוגמא.

למעלה