החתולה המבוגרת בעולם בת 27

בשנת 1997 נפטרה ז'אן קלמן, שנחשבה לאשה הזקנה ביותר בעולם, בגיל 122. בתור שכזו, היא היתה סוג של סלב, ונפגשה גם עם מלכת אנגליה (כנראה שנתנה לה טיפים...).
מאז התברר שזה לא בדיוק ככה - שבעצם ז'אן נפטרה בשנת 1934 בגיל 59 והבת שלה התחזתה אליה, כדי להתחמק מתשלום מס ירושה. באופן "מפתיע", התמונות המשפחתיות (עם ז'אן) נשרפו...
הבת נפטרה בגיל 99, שזה בהחלט מכובד, אבל לא 122...
לא שאני חושד בגילה של החתולה. אבל מעניין שסיפורה מבוסס על סיפור מבעלים קודמים שכבר איננו, שהתגלגל מבעלים קודמים שגם הוא איננו... (לא שאני חושד :) )

אלישבע777

Well-known member
בשנת 1997 נפטרה ז'אן קלמן, שנחשבה לאשה הזקנה ביותר בעולם, בגיל 122. בתור שכזו, היא היתה סוג של סלב, ונפגשה גם עם מלכת אנגליה (כנראה שנתנה לה טיפים...).
מאז התברר שזה לא בדיוק ככה - שבעצם ז'אן נפטרה בשנת 1934 בגיל 59 והבת שלה התחזתה אליה, כדי להתחמק מתשלום מס ירושה. באופן "מפתיע", התמונות המשפחתיות (עם ז'אן) נשרפו...
הבת נפטרה בגיל 99, שזה בהחלט מכובד, אבל לא 122...
לא שאני חושד בגילה של החתולה. אבל מעניין שסיפורה מבוסס על סיפור מבעלים קודמים שכבר איננו, שהתגלגל מבעלים קודמים שגם הוא איננו... (לא שאני חושד :) )
למען האמת גם אני התפלאתי על הגיל של החתולה. החתולה הכי זקנה שהווטרינר סיפר לי עליה, היתה בת 23 (!)
לימים פגשתי את הבעלים עם החתולה במרפאה. החתולה הגיעה לטיפול (ערוי נוזלים) השבועי שלה וגם החתול שלי בן ה-16 שזמנו היה קצוב ונזקק לערוי שבועי. (הוא הורדם לבסוף אחרי זמן מה. הוא היה החתול הכי מבוגר שהצלחתי להחזיק בשיניים, יותר מכל החתולים שגידלתי )

שוחחתי עם הבעלים והוא אמר, שהחתולה הקשישה נולדה בביתו וגם את אימא שלה הוא גידל! ועל כן אינו יכול להיפרד ממנה, למרות שהטיפולים להארכת חייה עלו לו סכום לא מבוטל. נדיר שגברים מגדלים חתולים ונדיר עוד יותר שהם כל כך מסורים להם. (במחילה מכל הגברים כאן בפורום, שהם כמובן מסורים ביותר - אבל נדירים!)

evike

Active member
מנהל
הבן שלי שכרגע חי לבד, מגדל חתול, ותמיד גידל. והוא מטפל בהם וגם מוציא כשצריך הרבה כסף מעבר ליכולותיו...

evike

Active member
מנהל
האחיינית של אישי היא ווטרינרית. סיפרה לנו לפני כמה שנים, שהיא ניתחה חתול (אולי חתולה, אני לא זוכרת) בגיל 21 וחצי, שנפל מקומה רביעית. החתול שרד את הנפילה, את הניתוח ואת הגיל. חי עוד, לא ידוע לי כמה זמן...
שבת שלום וחג אורים שמח.

LittleGen

New member
לפני כשנה שנתיים הייתה כתבה באתר מגזיני (באנגלית, כנראה אמריקאי), על החתול הכי זקן שתועד - נפטר בגיל 35. הבעלים שלו הייתה אישה דיי מבוגרת, שלפי הכתבה גם גידלה עוד חתול/ים עד גילאי 20. לא זכור לי שום רישום או מעורבות של גינס איתם. אבל לא ראיתי סיבה לפקפק בזה בזמנו, למרות שאני בגדול חשדנית. מה, כי גם בזה צריך לבלף?

לא פקפקתי בזה עד היום. כי לפי כל מה שקראתי כאן אולי זה אכן היה בלוף. זו לכל הפחות אפשרות סבירה. כי אולי באמת אין גבול למה שאנשים מנסים לעשות בשביל קצת תשומת לב והכרה, לא משנה מאיזו סיבה. ואומרת זאת דווקא בסימפטיה (לפחות למקרים כאלה) לאנושיות המורכבת והמסובכת שלנו.

LittleGen

New member
אגב,אם אכן גילאי 23-27 זה יותר אמין כגילאים המקסימליים שתועדו לחתולים, זה רק מחזק את אריכות חיי ג'ני היקרה שלי, שאכן חיה עד גיל שיבה, ונפטרה מאי-ספיקת כליות בסוף אוגוסט השנה, בגיל 21 ומשהו. :(💗

חשבתי שעוד היה לה פוטנציאל להרבה יותר שנים, כשדמיינתי את השיא ב-35... זה מנחם משהו, גם אם בקטנה.. שאכן הייתה סוג של מתושלח. 😺

קבצים מצורפים

• IMG_20220814_040628_1.jpg
    IMG_20220814_040628_1.jpg
    1.4 MB · צפיות: 3

גורדיאן-II

Active member
למי איכפת?
חשובה האיכות, לא הכמות.
ואם מישהו רוצה להתפרסם בגלל אורך החיים של החתול שלו, אז שיהיה לו לבריאות, העיקר שאלו חדשות חיוביות על חתולים, לא על איזה דפוק במוח שחונק גור חתולים בשביל הכיף.

למעלה