הטיול השנתי של י"ב

תכלת

New member
הטיול השנתי של י"ב

אז קודם כל תודה לדוד שוטר שהפיח קצת חיים בפורום מעבר לעולם הכלכלה והמידע.........וגם שהפגין נוכחות של י"בניקים בפורום:) רציתי להודות לכל הנוגעים בדבר על הטיול הפשוט פלאייייי שהיה לשכבת י"ב....ובהזדמנות זאת גם לך גרי, כי היה לך חלק לא מבוטל בהוספת עניין ומקוריות לטיול....(את העצה שלך בנושא הקונדומים אני בטוחה שכל השכבה תנצור בזכרון לעת מצור, אתה יודע..) אני אישית נהניתי מאוד...אני חושבת שנפלה בחלקנו זכות גדולה שהביצפר הוא בין הבודדים שעוד טורח להוציא לפועל מחנה נודד ולא פוטר את עצמו בסוף שבוע באיזה מלון יוקרתי כמו רוב בתי הספר..זאת באמת חווייה מדהימה ובלתי נשכחת לישון באוהלים במקום באכסנייה ולנסות להסתגל כמה שיותר לתנאי שדה..אולי זה נשמע מופרך, אבל אין לי ספק שכל מי שיזכה להתנסות בטיול הזה יגיע לאותה מסקנה.. קבלו ח"ח!!!!! אני מצרפת כאן תמונה שצולמה במצלמה הדיגיטלית של אוהד-כל הזכויות שמורות לו...אגב, מצלמה דיגיטלית זה אחלה דבר!! אפשר לתעד איתה כמעט כל רגע בטיול..)

גרי רשף

New member
הצ´ק בדרך..../images/Emo22.gif

סתאאאאם.. אני באמת שמח שנהנית: יש הרבה סיבות מדוע מחנה נודד עדיף על "טיול" של בית מלון + להסתובב בקניון + דיסקו, וטוב לדעת שיש עוד אנשים שיודעים להעריך את הכיף שנולד מתוך האתגר והמאמץ והביחד.. אני מקווה שגם השאר חושבים כך. אנחנו באמת בין הבודדים שעושים מחנה נודד, וזה מתאפשר בעיקר בזכות התלמידים. אינני אומר שלא מגיעה מילה טובה לנו המורים (בכל זאת- גם החברים שלנו מבתי ספר אחרים ישנים במלון ולא באוהל), אבל בשבילנו זו עבודה..

למעלה