הטלתי כישוף - תוהה איך עלי לנהוג עימו כעת

הטלתי כישוף - תוהה איך עלי לנהוג עימו כעת

שלום לכולם, ממש מגניב לגלות את הפורום הזה - תמיד חשתי חריגה וזה לא בדיוק מסוג הדברים שמשוחחים עליהם בארוחת צהריים. טוב ככה... הטלתי כישוף (שריפת זרע+ לחש) "האובייקט" הוא אדם שעובד איתי - משמע אני רואה אותו כל יום, מדברת איתו וכו.. המצב עד כה היה: אני פיתחתי רגש והוא ניצל את כל הטוב שנתתי. זו לא פעם ראשונה שאני מטילה כישוף שכזה אבל זו בהחלט פעם ראשונה שאני חשופה לאותו אדם כל יום. איך עלי לנהוג עימו?? להתעלם ממנו ולראות אם הכישוף עובד? ליזום מפגשים עימו בכדי לשדר אנרגיה מסויימת? ברור לי שאין חוקים ברורים אבל כן מסקרן אותי לדעת מה חושבים כאן

אמאשירן

New member
גם אני שרפתי זרע ולחש אבל כבר עבר חודשיים

הוא עדיין מתעלם ממני ולא מתיחס אליי ואפילו בכל מקום הוא מתרחק ממני זאת אומרת שזה יכול לחסום את הזוגיות כך הבנתי מארדן שאמר לי

פשוט הרגיש נכון...

זה ישמע לך אולי תמים משהו אבל לא שמעתי על זה או קראתי על זה, לפני 6 שנים לערך בפרידה מבן זוג (אהבה הראשונה) פשוט הרגיש לי נכון לעשות את זה לשם הגשמת רצוני. חזרתי על הכישוף לפני שנתיים בערך בסיטואצייה דומה וזה ממש עבד- יותר ממה שציפיתי כל מה שהייתי צריכה זה לחשוב עליו "מחשבה מכוונת מטרה" והוא אשכרה היה צץ בסמוך אחרי ניתוק, אפילו באחת ההזדמנויות הוא אמר לי שהוא מרגיש "רדוף" ושבחיים לא הרגיש ככה. מאידך, במקרה הראשון זה לא ממש עבד... לפי מה שהספקתי להתרשם כאן הרוב סבור שזה לא עובד, מיושן....

אמאשירן

New member
לפני 6 שנים כמה זמן עשית ואחרי כמה זמן

אהובך חזר אלייך ומה עשית עם שריפת זרע, זרקת או מה? איזה לחשים ותשלחי לי באינבוקס ולחש שאני אמרתי "כשם שדברים כאלה נשרפים כך תישרף לבו של ... ויחזור לאהוב אותי באהבה חזקה וכו' אם זה צריך לעשות כך בלחש או מה?

טוב קצת פירוט

אז ככה שריפת זרע ומה היא עושה . הזרע של האדם מכיל פקט של אופניו הפנימיים הגופניים , דהיינו את התבנית בה הוא משרה את עצמו במרחב , שריפת זרע מכניסה מאורי אש לתבנית מבחוץ , ואז נותנת אנרציה חיצונית המלווה את בעל הזרע , ואת התנהלותו במרחב , הפעולה של שריפת זרע היא פעולה רטרסיבית , כי המוטיב הפנימי של בעל הזרע לא נפגע , זה רק אלמנט מלווה , שמכניס את השורף לתצורת יחס רטרסיבי כלפי בעל הזרע , ואז יכולים להיווצר אופציות ברורות מיתוך כך , וזה בעצם רק נותן הזדמנות לדברים לקרות זה לא קובע , זה לא יותר אפקטיבי מסוגסטיה בשיחה . אולם זו פעולה רוחנית חריפה , כי יש בזרע מרכיב של טפי מוח ונפש , כל שזה משרה על המוח והנפש מוטיב של אש , המעלה בעיקר לבן אדם את הנטיה לקריזה , מה גם שצריך להיות אומן המניפולציות כדי שזה יהיה אפקטיבי בשטח . ברמת העיקרון אני ממש נגד פעולות כגון אלו . ברמת הלחש שפירטת , זה מראה כי המרחב המלווה של בעל הזרע והתבנית שלה, נפתחים לזרימת מרחב כלפי השורף בו החידוש של מוטיב הזרע יביא לחידוש הזרימה של המרחב המלווה באופן שבו מרכיבי הלב יחזרו למצב ההתחלתי . דהיינו היכן שהיה הרגש קודם , ומה מידת הרגש שהיתה שם , כי השריפה של הזרע יכולה עם הלחש יכולה להעלים את הרגש לגמרי כלפי המושא . ואז נשאר באיזה דפוסים אתם באינטראקציה , ומה היה בניכם מאז . אם הוא טבל בים או במקווה מאז אין יותר השפעה לדברים . בימי קדם כשלא היה גישה למקלחת כל יום , אז סוג המעשים הללו היה יותר אפקטיבי , לדעתי יותר פשוט להגיד לו מה פני הדברים מבחינתך . ולא לעסוק בהקפדה חריפה כל כך של שריפת זרע .כי יש לזה השלכות מעבר לזמן הרציף , ובעצם המעשה יש סיבוך של ההתקשרות ביניכם . ההשפעה של מעשה כזה היא מיידית , ונוגעת מעבר לזמן הרציף , רק שהיא מוגבלת וכאמור מטיבעה היא רטרסיבית . זה בעצם אומר שהוא היה נוח להשפעה עד שטבל בים או עשה אמבטיה , ומידי פעם הוא יהיה נוח להשפעה בצורה חלשה . וכאמור כוח שכנוע סתם ביום יום יותר אפקטיבי . בימי קדם היו נוהגים לעשות דברים כאלה כדי שהגבר שלא מתקלח , ישוב אל האשה . בימיינו עם המקלחות והאמבטיות זה פשוט לא אפקטיבי . דוד

אמאשירן

New member
דוד אני אוהבת מה שאתה מסביר יפה מאד הבנתי

אז הבנתי שפעולה יבטל מתי שהוא טובל בים כן הוא כל זמן טובל בים כל יום שבת זאת אומרת שפעולה שלי יתבטל ברגע שהוא טובל בים? אז כמה זמן השפעה יהיה עבר כבר חודשיים

אמאשירן

New member
אהה איך אתה יודע הרבה דברים על שריפת זרע?

תוכל להסביר לי גם מחזור דם ושתן

הידע זה ממאגיה ולא כישוף

לגבי דם ושתן , אולי עדיף שלא לפרסם דבר כזה בפורום , פעם בעבר החשוך של עולמינו זה היה מנהג במאגיה שחורה , ואני לא בעד לפרסם את זה , יש לי הסבר , אבל יותר טוב לא להתעסק בזה , להתעסק עם מוטיבים עוצמתיים נמוכים כאלה , נראה קצת חשוך לימינו . תיקני לו זר של פרחים עם הוא לא יבין , את את שלך עשית . דוד

אמאשירן

New member
הבנתי אז כבר עשיתי הכל למענו פרחים, ספא

אך כל פעם שאני קונה לו משהו הוא אחרי שבוע מחפש לריב איתי! אני כבר התאיישתי! נראה שאתעלם ממנו! קשה! כן את שלי עשיתי מה לקנות לו פרחים לא הבנתי מה כתבת?

אז בעצם אם הבנתי נכון

שורף הזרע- משתחרר מהרגש שחש כלפי המושא (מבורך בפני עצמו) וזה שזרעו נשרף בעצם זה לא ממש משפיע עליו בימינו - עשוי בהינתן תנאים מסויימים להפוך אותו לקל יותר לשכנוע שבעצם אם עושה הפעולה משתחרר מהרגש כבר אין כ"כ מה לשכנע...

אמאשירן

New member
אין משהו כישוף שממש עושה אותו להתעניין בי!

משהו יכול לעשות משהו בשבילי שיחזיר לי את אהובי בכלל! נמאס לי לחכות כבר חודשיים חכיתי לו והוא ממש זלזל בי ואמש העפתי אותו בפיסבוק ומסנגר ממש בכיתי הרבה על זה שהתייחסות שלו אליי כמו שנאה

שירני

אני עונה לך כאן כי נדמה לי שכולנו צריכות לקרוא את זה ולהפנים (כולל אני!) אני לא יודעת אם קיים כישוף שכזה - מה שאת מבקשת אבל כאישה לאישה על אף גיל או שוני מסויים אני יכולה לומר לך שגבר שתרדפי אחריו, שתקחי עמדה נוקשה לגביו ויום אחרי זה תסתרי את עצמך בכל דרך אפשרית ותבטלי את עצמך ואת רצונותיך בפניו לעולם לא יכבד אותך... הוא ייקח אותך כמובן מאליו במקרה הטוב, במקרה החמור יותר יזלזל בך ויסלוד ממך אני יכולה למליץ לך לחתוך ממנו באמת (כלומר לא להחזיר אותו מחר לפייסבוק ואפילו לא לנסות להציץ בשלו) לעבוד חזק מאוד עם עצמך על אהבה עצמית ולדמיין שהוא מת - לא קיים יותר, להתאבל ולהמשיך הלאה אני יכולה כמעט להתחייב בפניך שכאשר תגיעי לנקודה הזו באמת ובתמים הוא ישוב לחפש את קרבתך אבל...... ממליצה לך בחום לא לעשות את כל האמור מתוך ציפייה שהוא יחזור - כי זה מתכון לאיבוד שפיות ואכזבה אלא באמת לנסות ולעשות את זה ממקום של אהבה עצמית - אנרגיות חיוביות וטובות שגם אם תתכווני וגם אם לא אנשים מסביבך יחושו בהם ויגיבו.

אמאשירן

New member
נכון את צודקת גם אני אמרתי לעצמי שאחתוך אותו

בסוף שאני רואה אותו נמסה אליו ולא יכלתי לשלוט בכלל! אני מקווה שאאוכל לשלוט ולא להיות בקשר עימו! נראה בהמשך חתכתי פיסבוק ומסנג'ר כבר אין טעם אפילו לשלוח וכו' רק שאני מקווה שאהיה מספיק חזקה לעמוד!

האם אתה יכול לפרט את הלחש ?

ואז אוכל לתת לך כיוון מה זה עושה למה לצפות וכו'. דוד

למעלה