הטריביוט לדילן

הטריביוט לדילן

אתמול ראיתי אותו (שוב) וזה פשוט נהדר, כאלה ביצועים נפלאים! כזה כבוד! כזו הנאה!

והביצוע של אדי וודר ל

masters of war - פשוט אדיר! אני לא מכרה את פרל ג´ם, האם הם טובים?

ganooov

New member
פרל ג´ם אכן נחשבים להקה מעולה ../images/Emo13.gif

למיטב ידיעתי הם לא רוק רגיל, אולי הארד רוק, והם הצליחו מאוד.

Grimble Grumble

New member
לעזאזל איך פספסתי את זה

פרל ג´אם זה פיור גרנאנג´! ואם הם רוק, אז כל להקות הגראנג´ הן להקות רוק (דבר שהוא מאד נכון על פי כל הגיון חוץ מזה שלך)... אני חושב שבהודעה הזאת איבדת כל טיעון הגיוני שהיה לך שמוציא את להקות הגראנג´ מההגדרה של רוק...

ganooov

New member
אמרתי שזה מה שהבנתי ../images/Emo13.gif

מעולם לא החזקתי ביד דיסק של פרל ג´אם, ככה שלא הייתי יכול לדעת. אני כתבתי אך ורק את מה שהבנתי ממקורות שונים - לא קבעתי עובדה.

Johnny the Doe

New member
הגראנג´ הוא אמנם רוק

אבל הסגנון הזה לא מכיל אף להקה שיכולה להיחשב כ"אגדת רוק" של ממש. אתה יכול להשוות את לד זפלין ודיפ פרפל לנירוונה או פרל ג´אם? הן בכלל לא באותה רמה! מה גם שלדעתי הצנועה הביטוי "אגדת רוק" יכול לאפיין להקות מהעבר היותר רחוק, להקות שהספיקו להפוך לקלאסיקה. הגראנג´ התחיל רק בשנות התשעים ובלי קשר לזה שאני כמעט ולא מוצא בו איכות מוסיקלית צריך לעבור זמן כדי לתת ללהקות גראנג´ להוכיח את עצמן בצורה של האם הן היו אבן-פינה להיווסדו של סגנון מוסיקלי חדש כמו לד זפלין.

ganooov

New member
אז אני מדגיש: ../images/Emo13.gif

אין כניסה ללהקות וסיגנונות של שנות התשעים. הפורום מתעסק בסקסטיז/סבנטיז/אייטיז - נקודה. וזה חוסך לי את נירוונה והגראנג´...

dylan

New member
נכון.. ואיזה מדהים הביצוע

לmy back pages.. למי שלא מכיר, מדובר על ביצוע משותף של ניל יאנג, טום פטי, רוג´ר מקווין (מה´בירדס´), אריק קלפטון, ג´ורג´ הריסון ו..בוב דילן. 6 (או שבע..) גיטרות.. פשוט ענק.. אפשר להקשיב לביצוע המלא כאן (באתר הרשמי) אגב (תרדו קצת ברשימה, זה השיר השלישי מהסוף ותבחרו ´ריל אודיו´ או ´מדיה פלייר´..)

יש שם מלא ביצועים מדהימים

הביצוע של כריסי היינד מדליק של ניל יאנג של טום פטי של טרייסי צ´פמן אבל הביצוע של אדי וודר ממש מצמרר השיר עצמו מצמרר צריך ללמד אותו בבתי ספר, שפוליטיקאים לעתיד ידעו מה לעשות. או מה לא לעשות. לא שזה יעזור....

dylan

New member
ת´אמת זה השיר שהתחיל אצלי

את האובססיה הדילנית.. שיר המחאה הכי חזק שנכתב לדעתי, באמת צריך ללמד אותו (ואת דילן בכלל). למי שמעניין אותו ולא מכיר.. הנה המילים. בקשר למופע ה-30.. הקטע עם שינייד היה נורא עצוב, מסכנה, לא הגיע לה... חבל.

למעלה