היא ואנחנו

קאיה 11

New member
שמעתי על תהל,ה

אך מודה אני כרגע בתחילת התהליך וצריכה קצת זמן ואומץ כדי לפגוש אפילו הורה אחד פנים אל פנים. תודה

היא ואנחנו../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

החלטתי לספר לכם את הסיפור האישי שלי אבל ממבט כולל של כל המשפחה - שזה אומר בעלי, אנוכי, בני הבכור ודנדונה שאותה כבר זכיתם להכיר כאן ושעטייה ובזכותה אני כאן בפורום. לפעמים אני תוהה אם תמיד היו סימנים מקדימים להודעה של בתי, לא שזה חשוב ולא שזה משנה כהוא זה את קבלתינו אותה כמות שהיא, אבל אני חושבת שכהורה תמיד עוברת בנו המחשבה - האם עשינו הכל כדי שלבת שלנו יהיה טוב? האמת? אין לי תשובה לשאלה הזו. אני יודעת שהשתדלנו. ההודעה הדרמטית של בתי הייתה בשיא גיל הטיפשעשרה - כיתה ח' על כל המשתמע מכך - בלבול ותהייה על הזהות המינית שלה, בקול שבור היא הכריזה "אמא, אני דו מינית" היא לתומה חשבה שאני זו שאקבל את הידיעה בהבנה ויש בי את היכולת להכיל את המידע ולהעניק לה תמיכה וגיבוי מול העולם. הלוואי. הלוואי ואני הייתי זו שיכולה הייתה באותו הרגע לחבק אותה ולגרש את הפחד. לפליאתינו מי שהרים את הכפפה כמו גדול היה בעלי, איש מדהים לכשעצמו ואהוב על כולנו כל כך
בעלי תמך בדנה לכל אורך הדרך וכשהגיעה להכרה שהיא לסבית ולא דו מינית, הוא זה שהוציא אותה מהארון בפני העולם כולו. כל אחד מאיתנו עבר את תהליך היציאה מהארון בדרך שלו, היו ויכוחים היו אפילו מריבות אבל נשארנו מלוכדים ומאוחדים מבפנים ומבחוץ תמיד! וזה מה ששמר עלינו מכל העולם, התא המאוחד שבטוב וברע הולך יחד, שבימים מאושרים שמח יחד ובימים עצובים בוכה יחד. יחד בלב ונפש
לפני כשנתיים הכירה בתי בת זוג מופלאה שהכניסה לא רק אושר לחייה של בתי, אלא מילאה את הפינות המוצללות בביתינו באור יקרות. כשהן עברו לגור יחד, החליט בעלי לשתף את הסבא והסבתא והדודים של דנה.......ז"א משפחתי היקרה
ההורים שלי התקשו לעכל אבל לא אכזבו אותי אפילו לרגע, הם אוהבים ותומכים בדנה מהרגע ששותפו. האחים שלי מקבלים באהבה גדולה את האחיינית שלהם. היום, כל מי שמכיר אותנו יודע שדנה לסבית וגרה עם בת זוג. היא מאושרת ואנחנו מאושרים כפליים

קאיה 11

New member
כל הכבוד מדהים שבעלך הוביל ולא ברח

משפחה מדהימה בזמנך החופשי אשמח אם תשתפי איך הרגשת ברגע החשיפה תודה

בעלי לא בורח אף פעם

הוא באמת איש מיוחד מאוד ואנחנו נתברכנו בו
כמו שכתבתי לך בתגובה אחרת, היה לי מאוד קשה לקבל את זה. הבת שלי הייתה בסך הכל בת 13 והנה היא מודיעה לי שהיא אוהבת בנות ולפעמים גם קצת בנים, היא רועדת ומבוהלת ואני משותקת ומבולבלת. נורא. לא מצב אידיאלי עבור ילדה צעירה כל כך שזקוקה לתמיכה והבנה. בשנים הראשונות האופי המתריס שלה הוסיף נופך של "מלחמה" לכל הזהות המינית והיא כאילו צעקה בכל מקום את היותה לסבית, זה היה קשה מאוד עבורי. באיזשהו מקום זה אפילו גרם לאנטי נוסף אצלי, לכעס אולי........ השינוי הגדול חל לקראת הגיוס לצבא אני חושבת, כשהסביבה שלה השתנתה והמפגשים בינינו הפכו לים של חיבוקים ונשיקות. היה געגוע והייתה ציפיה לקראת כל מפגש. המתחים נשכחו ומערכת היחסים שלנו עלתה על דרך המלך. היא חכמה ועם אינטליגנציה ריגשית של אישה בת 40, אני שמחה שהיא לא נוטרת לי על הימים ההם שקשה היה לי להשלים עם נטיותיה.

Master Stav

New member
לא ברח ?

תגובות כמו שלך הן בדיוק הסיבה מדוע עליך לקרוא קצת יותר ולא להתלהם .... ברח ? איזה הורה בורח מהילד שלו ? ועוד בגלל נטיה מינית ? את אשקרה מרגיזה אותי בגישה שלך סוג של פטרונות מתנשאת ....הורה לא בורח מילד ...זה התפקיד של היד לברוח ואז לחזור כי תמיד ואני מדגיש !~!! ת מ י ד !!!!! יחכה לו חיבוק חם אוהב ומכיל ואיזו קערת תבשיל חם עם טעם של בית !!! אוף !!!!!!!!!! הרגזת אותי

קאיה 11

New member
מה כל כך מרגיז?

למה אתה מתרגז מתגובות שונות? בסך הכל מהכרותי הצנועה, לגברים קשה יותר להתמודד והם מפנים ראשם ובורחים. לא מתכוונת בורחים מהבית ,מהמדינה, מהילד, אלא מתכחשים ולא מתמודדים. זה בסדר אם אתה חושב אחרת. חבל שקשה לך לקבל את האחר.

Master Stav

New member
פסיכולוגיה גזענית בגרוש

לגברים יורת קשה להתמודד ? זה על פי איזה סטטיסטיקה ? את גזענית מגדרית עובדה ....הנחת היסוד שלך הינה שלגברים קשה יותר שגברים "יברחו" ולא יתמודדו, אני מתעסק ם לא מעט משפחות שגילו לאחרונה על הנטויות של ילדהם הגברים שם כמו הנשים דואגים לילדיםש להם , שואלים מדברים מתעניינם ובעיקר משמשים כהורים אין שם חיפוש אשמה ובטח שאין אצבע מאשימה שעוברת כחוט השני בכל הודעותיך אני מסוגל לקבל אדם שלא מתמודד אני לא רוצה לקבל גזענים מגדרים כל שכן אנשים שמחליטים בשביל אחרים מה טוב להם כל שכן איך ומה לחשוב .... תגובות כמו שלך יוצרות ארון וירטואלי ולא רק בנושא הנטייה המינית .... ואחרי שפירטתי תחשבי של פי משנתך יכולתי להגיב ב.....אז לכי למשטבח ואחר כך למיטה .... ההכללות האלו הן אם כול רע !!! בדיוק כמו להאשים את כול החרדים באירוע המחריד במועדון הנוער ו/או לטעון שהומוסקסואלים מפיצים איידס...

אסתי69

New member
אני אמנם

מכירה את הסיפור מקרוב את הקושי ואת הקבלה יחד עם זה אני יכולה להגיד שכל כמה שהבת היא מדהימה, מיוחדת במינה ובוגרת כל כך, היא קיבלה את זה (לדעתי הבלתי משוחדת בעליל) מהוריה. ואת, את כל כך מיוחדת בדרך הקבלה הזו שלך (שאת יודעת נראית לי הכי טבעית בעולם אבל אני לא האמא) בכלל אתם מיוחדים נ ק ו ד ה

קאיה 11

New member
כל כך מרגש ../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

תודה שאת משתפת. אני בתחילת התהליך, מתמודדת לבד ובסוד כרגע, בעלי אדם מיוחד מאד שמקבל כל אדם בלי קשר לזהות המינית שלו ולכן אני בכלל לא משתפת אותו ברגשותיי, אין לי כח לשמוע כמה זה לא בסדר לחוש אכזבה ולצאת כואבת יותר. אני מבינה שהחוויות שאני עוברת הן לגיטימיות אך אני חייבת לומר שיש לי כעס שאני צריכה להתרגל בשקט ולפתור את המצוקה לבד. יש לי תמיד תחושה שבכדי לעבור את התהליך מהר וטוב הכי כדאי זה להיות צבועה ולהראות כלפי חוץ שאין לי בעיה עם הזהות המינית של הבת שלי וככה כולם יקבלו אותה ואותי ואני אצא בסדר מהסיפור ולא אמא "רעה". אני רוצה, וזאת בעצם מטרת השתתפותי בפורום שכל הורה בתחילת דרכו שחש אכזבה כעס וכו" ירגיש מוגן ובסדר כי גם אנחנו ההורים צריכים לצאת מהארון וזה בסדר שזה קשה . חשוב לי לציין שכל המחשבות והחששות הן שלי. ביתי לא יצאה מהארון ולא שיתפה אותי, אלא להפך היא מתגוננת ולא מאשרת, כך שבעצם אני מכינה עצמי לבאות, ברור לי שהיא לסבית ( פעם ראשונה אני כותבת את המילה הזאת.....קשה אך הצלחתי.) עוד עובדה חשובה ,יש לנו במשפחה הקרובה ביותר שני הומואים, כמובן שכולם מקבלים אותם נפלא, אך בפנים בשקט זה"כאילו חבל"..... תודה וסליחה עם יש שגיאות, ( הפרעות קשב וריכוז).

אסתי69

New member
אין לך על מה להתנצל../images/Emo24.gif

אני מאמינה שצביעות בסופו של דבר מורגשת ולא חושבת שהייתי רוצה להרגיש שאמא שלי לא אמיתית איתי לגבי משהו. את מחכה וממה שאני קוראת אותך עושה לי הרושם שכשזה יגיע זה יהיה הכי חם, מקבל ומחבק שאפשר

סליחה

אמא היא גם אדם, יש לה רגשות והם מכילים לפעמים גם כעס ואכזבה. גם אני הרגשתי אכזבה מעצמי, במיוחד לנוכח הקבלה המיידית של בעלי את הבת והעובדה שהיא לסבית, אבל זה אך טבעי
את מתבטאת נפלא למי שיש לה הפרעות קשב וריכוז

קאיה 11

New member
אמא היא גם אדמה..../images/Emo140.gif סופגת הכל

תודה אביבה , גם את הרגשת אכזבה, איך שינית את התחושה ? אני מחפשת טיפ לחשיבה שתשחרר קצת את האכזבה והכאב. יש לך משהו בשליפה
אני מבינה שזה תהליך אך מאמינה במילים שמשנות את ההרגשה והחשיבה.

אני שוב מסכימה איתך../images/Emo45.gif

אני משתדלת היום להסביר לדנה כמה שיותר את המקום ממנו הגבתי כמו שהגבתי. מכיוון שאת הנעשה אין להשיב, מה שנותר לי זה להסביר לה ובמיוחד לעצמי <למרות האכזבה, הכאב והכעס> שמה שחשוב זה ההווה והעתיד. ואת צודקת, מילים משנות את ההרגשה והחשיבה

קאיה 11

New member
אביבה

יש לי חשק ל-
אותך, אני לא מכירה את הסיפור אבל יש לי הרושם שהיום את באמת שלמה ובעיקר למדת איך להרוויח את דנדונה ובת זוגה, ממש הפכת את הקערה... אני אוהבת שאת מציינת " למרות האכזבה,הכאב והכעס"- את נותנת לגיטימציה לחוויות " השליליות " שיש לרובנו ובעיקר לי.
כל הכבוד לך

א פרח

New member
אינני מתפלאת שביתך מכחישה ולא משתפת

אסביר מדוע בעצמך את כותבת "עוד עובדה חשובה ,יש לנו במשפחה הקרובה ביותר שני הומואים, כמובן שכולם מקבלים אותם נפלא, אך בפנים בשקט זה"כאילו חבל"....." ביתך חשה בדו פרצופיות שעל פני השטח כולם מנומסים ומקבלים אותם יפה אבל בפנים בשקט זה "כאילו חבל" אם היתה חשה כי הקבלה אמיתית ומלאה לא היו לה חששות לספר, לשתף ולהישען עליכם בתהליך. אומרת זאת מנסיון ומעובדות בשטח, לביתי היה הכי טבעי לבוא אלי כבר בתחילת תהליך הגילוי שלה את עצמה ולהעזר ולהתמך לכל אורכו מאז ועד היום. כיוון שאצלי תמיד ראתה בהתנהגותי ובמעשי כי נטיה מינית כל שהיא איננה משנה או משפעיה על יחסי ואהבתי לסובבים אותי, מישפחה, חברים והחברה הסובבת אותנו בכלל. כאשר ביתך תרגיש כי יקבלו אותה באמת היא תיפתח ותספר. בנוסף כתבת כי היא בת 16 מנסיוני זהו גיל אשר גם בלי הנושא של הזות המינית הינו מבלבל עמוס במצבי רוח משתנים ורגשות קיצוניים, יתכן בהחלט כי ביתך עצמה עדיין לא סגורה על עצמה ובטוחה בעצמה ובנטיותיה והנה את באה ומנסה כביכול להוציא אותה מהארון שהיא עדיין לא לחלוטין סגורה על כך שהיא בתוכו, נוסיף על כך שהיא נערה סגורה ומופנמת אשר מלחתחילה איננה משתפת, אל תלחיצי אותה לשום כיוון היא זקוקה לזמן שלה עם עצמה. דאגי לשדר לה כי אהבתך ותמיכתך תמיד שלה ואיתה בלי להציב אותה מול השאלה "את לסבית?" אלא במעשייך ודרכך שדרי לה שאת שם איתה תמיד לכל עניין ודבר כאשר תיהיה מוכנה ותבשיל עם עצמה היא תבוא תדבר ותשתף.

תודה על השיתוף ../images/Emo140.gif

הי אביבה מזל טוב על הפורום עצם קיומו חשוב מאוד אני מביאה כאן אירוח של ההורים שלי בפורום הורות הומולסבית מלפני 7 שנים מקווה שתמצאו בזה ענין תודה בייביגאפ

למעלה