היא חולת ניקיון

drorbar19

New member
היא חולת ניקיון

הבית שלה מבריק, הכיור ריק, במקרר הכל עדיין בתוקף, באסלה אין שיירים מארוחות האתמול והבגדים מסודרים בארונות.
אצלך בדיוק ההיפך, בגדים עוברים ממכונת הכביסה לרצפת הסלון, משם לילדים ולפעמים שוב לכביסה. הדבר היחידי ללא פטריות במקרר זה הקוטג׳ שהתייבש לפני חצי שנה, הכיור מלא כלים חד פעמיים, הרצפה ( אם רואים אותה מבעד לכל הפזור עליה) מנוקדת כתמים דביקים ובכלל, הבית לא נוקה מאז שעברת לגור בו.
האם תמשיך במערכת היחסים מתוך ידיעה שאף פעם לא תוכלו לגור יחד ולהתאים או שתוותר ותחזור בשקט לדיר החמים שלך?

זה נשמע לי

כמו יופי של מקרה שהחיבור שם יאזן אחד את השניה.
לומדים להתפשר לשני הכיוונים.

זה נשמע לי

כמו עצלות, אך בעיקר כמו ניצול.

המסכנה משקיעה זמן ומרץ בנקיון הבית, ואילו אתה, לא רק שלא עוזר, אלא גם תוקע לה מקלות בגלגלים.

לא אתה הוא שצריך לשאול אם להמשיך במערכת היחסים, אלא היא.

אלא אם כן, אתה ממש מתענה בבית נקי למשעי

לא בדיוק

תחשוב בגדול.

אם שניהם נותנים זה לזו את תחושת השייכות והערך שאותה הכירו אותה בבית הוריהם, כל השאר מתגמד, ויהפוך להיות נושאים יומיומיים קטנים ומרגיזים שעליהם עוברים לסדר היום.

ornme

New member
עד כדי כך?

סדר וניקיון הם רקע נעים למדי,
והם לא המהות...
למה לקפוץ למסקנה שאף פעם לא תוכלו לגור יחד?

חוצמזה... הרי אם תחיו ביחד אתה לא תחבל בכוונה במאמציה לשמור על סדר וניקיון, נכון? מקסימום תשתדל קצת. לא ביגי.

דף חדש4

New member
מסכימה- מנין לך שלא תוכלו לגור יחד?

יש הרבה סיבות לא להסתדר מעבר לנקיון הבית. נקיון הבית נראה לי הקטן שבהם. כדאי לנסות לפני שמחליטים. אם זוג רוצה להיות ביחד- כל אחד מתפשר ועושה מאמץ. נשמע שאתה מחפש תרוצים להפרד או פוחד ממחויבות. יחד עם זאת- אם מגיעים למסקנה שהקשר יכול להתנהל רק כשגרים בנפרד- אז שני בני הזוג צריכים לרצות בקשר כזה. אני אישית- לא הייתי נכנסת לקשר בו מסיבה כלשהי- מגורים משותפים הם לא אפשריים (למשל- גרים בערים שונות או הגבר אומר מראש שזה לא הרצון שלו בגלל הילדים או שהוא גר בקבוץ ואין לו שום כוונה לעזוב ולי אין שום כוונה להפוך להיות בת קבוץ, או כל סיבה אחרת).

קשה לי להאמין שיש דבר כזה "דף חדש"

אמר כבר הרב הידוע יוחנן לנון זצוק"ל:
The hardest thing is facing yourself

ובהקשר שלנו זה אומר "את יכולה לברוח מכמה בעלים ובני זוג שתרצי, אך בסופו של יום, תמיד תקחי את עצמך איתך"

תובנות?

דף חדש4

New member
לא הבנתי. אני פחות חכמה ממה שאתה חושב

את ענין הנזיר עוד תפסתי אבל פה- נא לפרש?

gillyr

New member
תשובה

אני חייתי עם בלגניסט ואוגר חפצים. זה היה בלתי נסבל. זה לא אומר שהתגרשתי ממנו בגלל זה, אבל זה רק הוסיף לסיבה למה להתגרש ממנו.

למעלה