היא ניסחפת...

היא ניסחפת...

איך ניתן לנתק קשר לא בריא בין אחותי לחברה שלה שמדרדרת אותה, (קשרים עם בחורים-שבבניקים וכד`).שכל אחת מהן מעוניינת בקשר. איך ניתן לעשות זאת בצורה יפה וללא ידיעת אחותי? (זהו רצון ההורים). ה``חברה`` אינה בת גילה, היא יותר גדולה ממנה (היא יוצרת קשרים בד``כ עם חברות שלי וכך זה גם עם אותה אחת).

פרטים

קודם כל בת כמה את ובת כמה אחותך? האם אחותך תמיד היתה בוגרת לגילה והסתבבה עם חבר'ה מבוגרים יותר?

אממ...

אני בת 15 והיא אוטוטו בת 14. היא מתחברת לכל הבא ליד (עם בנות) כל ילדה כמעט, קטנים וגדולים, זה לא משנה, אבל לאחרונה זה עם החברות שלי שאת המצב שלהם עם ``בנים`` היא יודעת ואז ביחד זה...סלט אחד גדול.

להעביר את הפוקוס.

אחותך, ככל הנראה מחפשת משהו שהיא לא מקבלת בבית (אהבה, יחס טוב, אמון וכו'). ברגע שצריכה ימולאו בבית היא לא תצטרך לחפש את זה בחוץ. מעבר לכך, אני לא ממש בטוחה שאפשר ורצוי לעשות את מה שההורים שלך רוצים לעשות.

אתן כמעט באותו הגיל... אם זה בסדר עבורך להסתובב עם אנשים כאלו, למה זה לא בסדר עבורה? האם הקושי שלך הוא המחשבה שהיא תיקח לך את החברות שלך?

אולי...אי אפשר לדעת!

דברים כאלה, אם הם קיימים אז זה בתת מודע, חוץ מיזה, לא אני מתנגדת לקשר הזה, זה ההורים, והיא בכללי מרבה להתחבר לכאלה עם פערים (גדולים/קטנים).

למעלה