היא צחקה על איבר המין הקטן שלי

tomer12356

New member
זה קרה אתמול...
זה היה ערב נהדר, אני וחברה שלי נכנסנו לחדר המיטות, המתח המיני רוטט באוויר שעה
שבגדינו ירדו.
כבר זמן רב שרציתי לעשות את זה, חלמתי על זה בלילות, פינטזתי על זה בשעות העבודה ועכשיו, זה באמת קורה!
אבל, יש בעיה... ואיזו בעיה.. קיוויתי שזה לא יפריע לה, שהיא תראה מעבר לזה, אבל זה לא היה ככה במקרים האחרים...
היא התפשטה לגמרי, ואמרה בקול מפתה " עכשיו אתה, תוריד את התחתונים", האווירה מלאה במתח בעודי מוריד את התחתונים וחושף את יוצר התינוקות הפרטי שלי.
דממה.
היא לא אמרה כלום אלא פשוט בהתה. לשנייה.
שתי שניות.
שלוש שניות.
ואז התפוצצה מצחוק
"אהאהאה, אוי אלוהים זה כל כך קטן, אהאהאה!"
היא צחקה בקול.
יכולתי להרגיש את הכבוד שלי פוגע ברצפה ואת הסיכויים שלי לזיין הלילה יורדים לאפס.
" איך זה כל כך קטן?!, אלוהים אדירים... זה כמו הזין של האחיין התינוק בן השנתיים שלי.. אהאהאה, דקה אני חייבת לצלם"
רציתי לעצור אותה, אבל קפאתי במקום, רגליי הפכו לג'לי וגפיי לעופרת. לא זזתי אפילו סנטימטר בזמן שהיא שלפה את הטלפון מהתיק, לקלה תמונה של איבר המין הקטנטן שלי, ובקול רם אמרה," דקה אני מתייגת את זה באינסטגרם,, #babydick, אהאהאה אני נקרעת פה, אלוהים איזה קטעים, זה הבולבול הכי קטן שראיתי, תגיד אתה בזקפה כרגע?" היא שאלה בעניין.
הנהנתי בבושה
"אהאהאהאהאה, או אלוהים איזה קטן זה, אני מתה פה..."
בשלב הזה כבר בכיתי, ניסיתי להיות בשקט שלה תשים לב, אבל לא שלטתי בזה עוד. התפרצת ביללה תינוקית, דמעות זלגו על לחיי ובכיתי
"אני מצטער! אני מצטער שהבולבול שלי כל כך קטן ופטתי, שהוא כל כך לא גברי ופצפון, סליחה! " נפלתי על הרצפה ובכיתי כמו כשהייתי תינוק כשהילדים האחרים היו בריונים אלי.
"תגיד לי אתה אשכרה בוכה, אוי אלוהים, טוב יאללה ביי, אני הולכת למצוא גבר אמיתי שיזיין אותי טוב ושאין לו זין בגודל של שרימפס, אדיוס!
בכיתי כמו כלבה קטנה בזמן שהיא מתלבשת והולכת, עדיין צוחקת על הגודל העצוב של הבולבול שלי.

ועכשיו אני נורא מבואס ולא יודע מה לעשות.
אני כל כך מובך..
יש למישהו עצות?

מריוס זכריה

Member
מנהל
אני ממליץ על הסדנה של אשכול נבו.

למעלה