הידיים רועדות לי...לא יודעת איך

milanat

New member
מזל טוב ../images/Emo49.gif../images/Emo23.gif

מזל טוב לך מירב. היתי שמחה לקרוא את הודעתך. מזל טוב לכלכם! שתהיו לסוף התהליך בשלום! שתהיו כבר אחרי- עם הילד/ה משלכם. המון הצלחה בהמשך מילנה

נונה33

New member
מ-ז-ל ט-ו-ב!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מירבי!!!!!!! וואו!!!!!!!! לא יודעת מה לכתוב!!! לא הייתי פה בימים האחרונים!!!!!!! איזו בשורה מדהימהההההההה!!!! ספרי, גם היא התרגשה??????? את בטח כמעט התעלפתתתתתתתת מה אני אעשה שיודיעו לי כזאת הודעההההה, בטח רק מזה שאני אקפוץ על הפונדקאית שלי יקרה לה משהווו
מתי תדעו אם זה אחד או יותר??? כמה בכלל הכניסו לה????? תשמרי עליה ועליך ועל בעלך ועל הילדה שלכםםםםםם הכי מגיע לך בעולםםםםםםםם את מדהימהההההההה מלטפת ומרגיעה את כולם פהההההה מאיפה הכח הזה??????.. אוהבת אותך באמת שרק יהיה לכם טובבבבבב נונהההההההה מתרגשת לאללההההה

עופריתי

New member
וואו, רק עכשיו ראיתי ../images/Emo24.gif

הייי. מזל טוב. שיהיה המון בהצלחה. מחזיקה אצבעות. תכתבי לי. ביייייי עופרית.

okrat

New member
חיבוקים ונשיקות../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

מירבו´ש שלנו! עשית לנו את השנה ונתת לנו סיבה טובה לחייך וסוף סוף לצפות למשהו טוב. אנחנו גאים בכם על הצעד הגדול והאמיץ שעשיתם,ומקווים שהכל יעבור על הצד הטוב ביותר והכי קל שרק יכול להיות. מאחלת לכם שרק תחייכו ותקבלו פיצוי הולם על כל הסבל של השנים האחרונות, אני רוצה להגיד לך שמאוד התרגשתי כשקראתי את המכתב שלך. אני כבר מתה לראות אותך ומקווה שזה יקרה בזמן הקרוב. הרבה נשיקות חיבוקים ואהבה , מיכה ואיילי

מירבי*

New member
חברים יקרים ואהובים שלנו../images/Emo24.gif|

המון תודה על התמיכה והפרגון, מי כמוכם יודע מה עברנו... אנחנו עדיין לא מאמינים...הדרך עוד ארוכה... אוהבים אתכם מאוד.. מירבי*

נועם@בת

New member
../images/Emo48.gif קולולולולולולולו

שיכפיל ישלש ויפעם. שיהיה לשלושתכם הריון עגול בריא ומושלם. ובעוד תשעה חודשים תזכי להחזיק בידייך את התינוק/ת/ות שלך. הריון בריא ולידה קלה לפונדקאית שלך, ושהכל ילך כמו שצריך אחרי הלידה.
נועם

מרב.

New member
וווואווווווווווו, מירבי!!!!!!../images/Emo6.gif

איזה אושר- אני רואה רק היום, ופשוט רוצה לצרוח מאושר בשבילכם- איזה יופי!!!!!! ההתרגשות שלך מגיעה עד לפה, גם 5 ימים אחרי... אני םשוט מאושרת בשבילכם- הדרך שעברת עד לרגע הזה הייתה מייגעת ומתישה- לא שמעתי על מישהי שצברה מספר כזה של הפריות מבחנה, אבל סוף סוף... שההריון הזה יעבור לשלושתכם בשלמות והרמוניה בין כל הנפשות הפועלות- כולל אלו שתהיינה בידייך בעוד 8.5 חודשים. מחבקת ומאושרת, מרב

מירבי מזל טוב!!!../images/Emo65.gif../images/Emo25.gif

מירבי מזל טוב, איזה יופי!!! אני כל כך מתרגשת בשבילך ( ומקנאה... ) שיהיה לך המון בהצלחה ושבאמת מעכשיו הכל ילך כמו שצריך... אני בזכותך מתקדמת , נפגשתי עם הפונדקאית היא נראית יותר מדי נחמדה... דיברנו והסכמנו על סכום מסויים ועל כל מיני פרטים. היא עוברת עכשיו את הבדיקות הרפואיות. יש לך הצעות למכונים פסיכולוגים? כמה זה צריך לעלות?

מירבי*

New member
תודה קים חמודה, מקווה שגם אצלך

זה יצליח בקרוב, את מתקדמת נהדר..זה שפגשת פונדקאית נחמדה והיא מצאה חן בעיניך זה המון..זה נפלא..וזה חשוב כל כך. לגבי המכונים למבחנים הפסיכולוגים, אפרסם בימים הקרובים רשימה של כל המכונים המורשים לערוך מבדקים מהסוג הנדרש לפונדקאות, המחירים נעים בין 1500-2000$. בהצלחה יקירה מירבי*

תודה מירבי../images/Emo51.gif

זה לא הרבה כסף??? הסכום הוא לכל בדיקה - לי, לבעלי ולפונדקאית או לכולם ביחד?

מירבי*

New member
הסכום הוא לכולם יחד, אנחנו שילמנו

5000 ש"ח על הכל. כדאי להשוות בין כמה מכונים גם את המחיר וגם את הזמן שלוקח להם לתת לכם את כל החומר מודפס בשני העתקים. בהצלחה מירבי*

למעלה