הידעת

look away

New member
הידעת../images/Emo35.gif

יש דברים שאתם יודעים על אריק ואנחנו לא?? שתפו אותנו בשירשור הידעת.

JAMES DEAN

New member
אמממ בוא ניראה...

יש לו פחד במה. יש לו צד תימני ובגלל זה שיר מספר 8 כלכל מדבר אליו. הבת שלו נשואה לבן של אורי זוהר אישתו הראשונה נפטרה לאחרונה. (לא סימה) סימה שיחקה איתו גם במציצים.

התמ-ים

New member
על פחד הבמה הוא תגבר

בשיר "טירוף במה" ...
אפרופו צעד תימני, באחד מאלבומי "גשר הירקון", יש "ביוגרפיה" שלו, בו מצויין מקורו מהעיר עדן שבדרום תימן (שאם זה היה נכון, יש לשער שהיינו קרובי משפחה
)... אם אני זוכר נכון, אז שתי בנות שלו נשואות לשני בנים של אורי זוהר האישה שנפטרה - אלונה איינשטיין. השתתפה גם בסרט "שבלול". חוץ מבמציצים, סימה אליהו שיחקה גם ב"עיניים גדולות".

Locutus

New member
אבא של אריק

הוציא בשנות ה-60' תקליט של שירים וסיפורים באידיש!

look away

New member
שם נוסף לאריק...

לא יודעת עד כמה אתם יודעים אבל זה בשביל אלו שלא יודעים
לפי אתר מומה- יש לו שם נוסף: ארי גורן..

Locutus

New member
זה לא באמת שם נוסף...

זה רק שם עברי שנתנו לו כדי שיהיה אפשר לכתוב בקרדיט לאיזה תקליט משנות ה-50 (יש שם את השיר "אנו הולכים בדרך הופה היי.." בין השאר...)

עוד דברים

1. יש לו בן מסימה (אמיר) הוא צריך להיות בן עשרים. 2. הוא נפגע בתאונת דרכים בשנות השמונים (סע לאט) 3. במשך כמה שנים הוא סעד בחור חולה שנפגע בתאונת דרכים (בוגר להקת צעירי תל אביב) 4. כשהיו פרסומים שליליים על ביבי. הוא יצא נגד זה בראיון עיתונאי. ביבי מיהר להתקשר אליו ולחזק את ידיו.

התמ-ים

New member
תוספות/תיקונים

1. אמיר כבר בן 25-26 לפחות (השיר "בוקר טוב אמיר", באלבום "יושב על הגדר", מ 81, מדבר עליו. לסימה ואריק יש בת נוספת. דינה. 2. החקירה של אותה תאונה, קבעה שאריק היה האשם בה. מה שלא מנע ממנו לצאת בתשדירי "זהירות בדרכים" בשנים האחרונות ...

Locutus

New member
?!

איך הוא היה אשם אם הוא היה רק נוסע ברכב (לא הנהג)?!

Locutus

New member
אז המקור מוטעה

אני לא זוכר מי היה הנהג אבל הוא נפגע די קשה..

LOLYY

New member
בדיסק "רגעים"

הם קראו לאיזה משהו "אמירדינה"(אם תשימו לב בעטיפה האחורית).זה על שם שני ילדיו של אריק-אמיר ודינה.

LOLYY

New member
את השיר "עטור מצחך"

בעצם הלחינו יוני רכטר ואריק איינשטיין. יוני רכטר החל להלחין את השיר והסתבך עם השורה "את אוהבת להיות עצובה ושותקת".אריק עזר לו והלחין את השורה הזאת.

Poison Paradise

New member
יש לי ויש לי :)

אריק לצערי בקושי רואה. בגלל זה הפחד שלו מבמה. יצא לי לדבר איתו בטלפון, וגם לחברה של אבא שלי ז"ל אחרי שאבא שלי נפטר ואבא שלי היה אחד המעריצים הכי גדולים שלו, ועיוור. אז הוא דיבר איתה לגבי הראיה שלו שהולכת ונחלשת. ודינה בערך בת 16.

למעלה