היה באגד?

מצב
הנושא נעול.

A r i e T

New member
היה באגד?

היה באגד?
האם היה פעם באגד מרצדס 303 שמספרו 52-034-54? האוטובוס נמצא בראש העין ושייך לטיולי אסיף.

אורי404

New member
כנראה אקס עפיפי.

היה באגד?
האם היה פעם באגד מרצדס 303 שמספרו 52-034-54? האוטובוס נמצא בראש העין ושייך לטיולי אסיף.
כנראה אקס עפיפי.
לפני מספר שבועות העלו הדרומי וצביקוש23 תמונה של 0303 שהיה בעבר של שירותי נצרת, וכיום של חברת ההסעות "טיולי אסיף", יכול להיות שזהו אותו האוטובוס.

צביקוש23

New member
הסבר למה שראית

כנראה אקס עפיפי.
לפני מספר שבועות העלו הדרומי וצביקוש23 תמונה של 0303 שהיה בעבר של שירותי נצרת, וכיום של חברת ההסעות "טיולי אסיף", יכול להיות שזהו אותו האוטובוס.
הסבר למה שראית
מה שראית לפי מה שנראה לי זה אוטובוס שצילמנו שהיה שייך לעפיפי. מקדימה יש מספר קו 111. ובדרך כלל חונה מולו אוטובוס מאותו דגם שהוא דווקא כן היה שייך לאגד. אגב היום הבחנתי בתוך ראש העין סמוך לרמזור של שבזי בחצר נטושה באוטובוס ישן שלפי מיטב זכרוני לא צולם עדיין.

ה דרומי

New member
צביקוש 23 תוסיף לרשימה כולל את האלו

הסבר למה שראית
מה שראית לפי מה שנראה לי זה אוטובוס שצילמנו שהיה שייך לעפיפי. מקדימה יש מספר קו 111. ובדרך כלל חונה מולו אוטובוס מאותו דגם שהוא דווקא כן היה שייך לאגד. אגב היום הבחנתי בתוך ראש העין סמוך לרמזור של שבזי בחצר נטושה באוטובוס ישן שלפי מיטב זכרוני לא צולם עדיין.
צביקוש 23 תוסיף לרשימה כולל את האלו
שראינו על כביש 6

A r i e T

New member
הנה אוטובוס מראש העין

הסבר למה שראית
הנה אוטובוס מראש העין
דגם מרופדת שצילמתי בחורף האחרון ליד רחוב קנדי בראש העין.

../images/Emo6.gifיש ריאו ויש ריאו

הנה אוטובוס מראש העין
דגם מרופדת שצילמתי בחורף האחרון ליד רחוב קנדי בראש העין.
יש ריאו ויש ריאו

בראש העין - אל-על מ- 1968

הסבר למה שראית
בראש העין - אל-על מ- 1968
והנה התאום שלו (מס' 1, בראש העין יש את מס' 2)

זה גם לא אקס עפיפי....

כנראה אקס עפיפי.
זה גם לא אקס עפיפי....
אלא אם כן יש טעות במספר רישוי... לא היה להם אוטובוס שהרישוי שלהם מתחיל ב 52

A r i e T

New member
נצל"ש קטן: בולים../images/Emo70.gif

היה באגד?
נצל"ש קטן: בולים

בולים של נמלים בישראל משנת 1969. הכי יפה הבול האמצעי עם האוניה ש"מסתירה" את חיפה-מרכז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה