היה היום ערב מרגש רצח. ראיתי 5 שעות רצוף..

nikki7

New member
היה היום ערב מרגש רצח. ראיתי 5 שעות רצוף..

השיר של אילנה עשה לי דמעות.. כל הסיפור של איגי אחכ עוד יותר עשה דמעות, בעיקר התגובות של שאר המשתתפים והשיר של בני עם הגיטרה בשולחן הארוחה תוך כדי שהיא מתייפחת .. פספסתי כמה משדרים, איגי השניה, אבל מי הראשון שעף???? גם השיר של אבי ריגש אותי. "אם אין אני.." תופעת לווי משעשעת, הם תקעו ארוחה כזאת טובההה!!! איזה לזניה מעלפת..! ששלחה אותי למקרר לחפש שם משהו דומה..אני אעלה שוב שני קילו מהתוכניות האלה.. בואנה הם טוחנים שם סיגריות בשרשרת. צפיתי איזה ארבע שעות ובכל טייק היה לאילנה או אדם או בני סיגריה ביד חחחחח והכי הכי חשוב!!! סוף סוף זמר עברי אמיתי! ולא כל מני צרצרנים שלא מזיזים לי תשערה. סוף סוף אנשים שמעוררים בי נוסטלגיה. שירים שגדלתי עליהם. כל כך יפים... זמרים אמיתיים ולא צרצרנים בשקל שנפלטו הרגע בשביל להיות מפורסם. מי שעלה על הרעיון הזה גאון! זה ריאליטי לפרצוף. שישאירו את הילדים הנודניקים המתלהבים בבית ויביאו תמיד איכות כזאת אמיתית. (מותר ללכלך שחשבתי (או רציתי) שרוחמה תלך?) משהו בה מורה בי"ב מדי ומעצבן טילים. אני מתחברת בינתיים ל: אבי טולדנו, בני עם הקול המדהים, אבי בשביל הדחקות וגם השירה מהנשמה, אילנה בתפקיד הפאם פאטאל שמביאה רומנטיקה ונשיות מתפרצת. את אדם, אני היתי מהמעריצות שלו כשהיתי קטנה.. :)) לא שכחנו. רק הופתענו

למעלה