היה ונגמר, ואולי יחזור?

sapir aloud555

New member
היה ונגמר, ואולי יחזור? ../images/Emo121.gif

זה היום האחרון בפורום אני חושבת.. כתבתי את זה כבר ממזמן, הגיע הזמן לכתוב את זה פה; הפורום קיים מעל שנה ואני לא רואה שינוי בכלל, מאז שקיבלתי את הניהול, בתקופה שלא היה ניהול כלל, ובימיו הראשונים של הפורום עם כריסטינה.
אז מה עבר על הפורום בזמן הזה? בתחילת ימי הפורום היו הרבה חברי פורום מפורום ווסטלייף, שקפצו לבקר למשך זמן כמו שבועיים +. לאחר מכן באו עוד אנשים שהכירו ממקומות שונים, וגם חברים מעטים של האנשים הללו.. לאחר תקופה של שבוע וקצת על הפורום המנהלת הראשונה עזבה. בימי המנהלת הראשונה לא הייתי כך שלא ידעתי איך היה ומה היה, רק מה שאני יכולה לומר זה שחבל שהיא עזבה, אולי הפורום היה נראה אחרת היום. [ואולי חלק מאנשי פורום ווסטלייף היו נשארים] אח"כ גם אני מצאתי את הפורום, וכתבתי. ואני מודה לכך שהשתנתי מאז..הודעות חצי פאקציות זה לא הסגנון שלי חחח.. ואז עברה מעל חצי שנה בתקופה ללא ניהול. אני לא מאמינה שבכלל הצלחנו להשאיר את הפורום ללא הנהלה לכ"כ הרבה זמן, לדעתי זה דיי נדיר, בהתחשב בתקופה הנוחכית. בתקופה ההיא אפשר לומר שהתחננתי לאנשים שיכתבו, רק בשביל שהפורום ישאר. הכרתי לאנשים את הלהקה וגם גרמתי לחלקם לאהוב / לחבב אותן.. וחלק אפילו קפצו לבקר מדי פעם, דבר ששימח אותי מאוד.. ואז, ניסתי כמה שיותר לחפש מישהו או לאתר את המנהלת הקודמת כדי למצוא מנהל לפורום. ידעתי שאני לא מתאימה כי שמעתי על החוק של גיל 16+..ואמרו לי שכדאי לנסות. ובכן אחרי כ"כ הרבה התחננויות נמאס לי, והחלטתי לנסות. ואפילו הצלחתי, והנה אני פה עכשיו בצבע כחול. אני אפילו חושבת שאני זוכרת את התאריך, 6.6, אאל"ט. ואז בימי הניהול התקופה היתה ממש טובה, עד אחרי כמה שבועות שהפורום התדרדר, וחזר לעצמו, ושוב, ושוב. הודעות בסגנון "יבש פה תעשו משהו" ומלא משחקים לא מועילים ושרשורי לילה בחופש הגדול גם היו.. מצטערת שככה זה נגמר, אולי יום אחד זה יחזור, אבל הפורום הזה הוציא בי את החשק לעשות משהו..היה נחמד כל עוד זה נמשך. אולי מתי שהוא, מתי שהן יהיו הרבה יותר מוכרות כאן, אפתח את הפורום מחדש.
ספיר.

אנו מודים ל- sapir aloud555

על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לה בהצלחה בהמשך
בשלב זה, עקב מיעוט פעילות- הפורום יסגר. אנו מזמינים את הגולשים לגלוש בשאר הפורומים בתפוז
אנשים המשך גלישה נעימה

Chris J

New member
למה ייסגר????

לא פייר
שאר הפורמים לא מעניינים!!!:'( ;-[

../images/Emo45.gifיש פה רק 3 אנשים.

כולל המנהלת. אז אני לא חושב שאם אני אכתוב בהודעה הזו משהו זה יתרום. אתגעגע לפורום

חבל שכך זה נגמר...

נקטפת מאיתנו בגיל צעיר... נשארת צעיר... נשארת צעיר לנצח

למעלה