היה לי היום דייט

hopedream

New member
היה לי היום דייט

היום היה לי דייט. חבבתי את הבחור הזה במשך די הרבה זמן ואף פעם לא ראיתי אותו. אבל איכשהו התאהבתי בו, בגלל כמה שיחות פה באינטרנט. פחדנו להפגש, תמיד אני פוחדת להפגש עם מישהו שאני ממש מחבבת. תמיד אני נלחצת ומתנהגת כמו מטומטמת כשאני ליד מישהו שאני ממש מחבבת. גוד, למה אני מתאהבת בכל מי שנותן לי טיפת תשומת לב? בכל אופן, סופסוף לקחתי יוזמה, והחלטתי להפגש איתו. הלכנו למצפה עזראלי, קומה 49. בתוכי נזכרתי קצת שהייתי שם עם האקס הראשון שלי, שחגגנו את החצי שנה שלנו, לפני הפעם הראשונה ששכבנו. אבל די נהנתי איתו. ישבנו ודיברנו תוך כדי שהתנפטנו מהנוף הלילי טיפוסי של ת"א. כנראה הדיסק הכאילו רומנטי של המסעדות, שהוא בעצם היה של שירים עצובים השפיע עלינו ודיברנו על דברים עצובים. אבל היה משהו שקט שם, שגרם לי להרגיש איתו כאילו אנחנו מתכרבלים בחורף מתחת לפוך. משהו מאד כיפי כזה, מצד שני הרגשתי בתוכי שאני די עלולה להשתעמם איתו מהר... זו היתה פגישה קצרה, כולה שעתיים. בדרך חזרה, הוא ליווה אותי למונית ושחיכינו שאלתי אותו "אתה הולך לנשק אותי או שאני אחכה עוד הרבה זמן?" למרות שרק בצהריים, כשדיברתי עם האקס האחרון שלי, נשבעתי לו שמהמע` יחסים הבאה שלי אני אהיה יותר איטית, יותר רגשית מאשר פיזית. הוא שאל אותי אם אני רוצה, כמוש הוא שואל אותי כל הזמן לגבי כל דבר שאני מציעה. הוא כאילו לא יוזם כלום. ואמרתי שכן. הוא ביקש ממני לא להעלב, אבל הוא רוצה לחכות עם זה עד לפגישה הבאה שלנו. הוא נמשך אליי, אבל לא רוצה לעשות את אותם טעויות שעשה במערכות יחסים קודמות. זה היה נחמד בעיניי, כי זה היה בדיוק מה שאני הרגשתי. אבל כמה שעות אחרי שחזרתי הביתה, גיליתי במייל שלי מכתב ממנו, שהוא כותב שהוא ממש מצטער אם נפגעתי, והוא ממש לא התכוון - פשוט הלחיץ אותו שאני רוצה שנתנשק, כי עבר זמן מאז הקשר האחרון שלו, והוא לא יודע אם הוא מוכן עדיין לקשר, והוא מודה שהוא לא ממש יודע אם הקשר בינינו יחזיק... מצד שני, הוא הרגיש מאד מחובר אליי והוא נהנה בפגישה. הוא רוצה לנסות את הקשר הזה אם אין לי בעיה. הנה מה שעניתי: "די - תרגע! ממש לא נפגעתי! אתה יודע, לפני שיצאתי דיברתי עם כל מיני אנשים על מה שאני רוצה מהמע` יחסים הבאה שלי, בכלל - לאו דווקא איתך, ואחד הדברים שאני אמרתי זה שאני רוצה לקחת את הדברים יותר לאט, כי לפעמים אני רצה עם הדברים קדימה, כי כבר אתה יודע שאני מאמינה שצריך כל הזמן לאהוב, וכל רגע שלא אוהבים הוא פשוט מת. מצד שני, אני כנראה מתוך הצורך החזק הזה לאהוב, לפעמים לא מסתכלת טוב לתוכי לראות אם אני באמת רוצה את הבנאדם שמולי או שאני פשוט לא רוצה להיות לבד. מצא חן בעיניי דווקא מה שאמרת, הרגשתי שאתהההרבה יותרמכבד אותי ואותך מאשר אם היית מנשק אותי ואח"כ כותב לי את הדברים שכתבת. ממש נהנתי בפגישה והיה דווקא די נחמד, כל הלחץ והביישנות של הלפני זה היו ממש מיותרים, אבל זה חלק מהעניין, נכון? אני שמחה שכתבת את המכתב הזה, שמחה שזה עזר לך להוציא את מה שאתה מרגיש, ואני לא רוצה שתסתיר ממני (או מעצמך) דברים, גם אם הקשר הזה יוביל אותנו "רק" לידידות... אני מאד מעריכה כנות ולדעתי זה דבר חשוב. אני ממש מצטערת שהלחצתי אותך, פשוט לפי איך שאתה התנהגת עד היום, וגם קצת לפי איך שהתנהגת בפגישה, חשבתי שאם אני לא אגיד שאני רוצה, ואפילו שאתה רוצה, לא תעשה את הצעד... רק ניסיתי לעודד אותך. אתה מוצא חן בעיניי, אפילו מאד, וגם אני לא יודעת בדיוק לאן הקשר הזה יוביל, אם בכלל לאנשהו. אני יודעת שאתה לא מנסה לפגוע בי, וגם אני לא בך - מקווה שגם אתה יודע את זה. לדעתי, אם אתה מרגיש שעוד לא התגברת על הקשרים הקודמים שלך, אולי עדיף שנוותר על זה בנתיים, אפילו שהיה נחמד. אבל זה רק "נחמד"... אם תראה את "שמש נצחית בראש צלול", תבין על מה אני מדברת. אני בנאדם פשוט "נחמד"... אין לי חיים מעניינים במיוחד וזו הסיבה שאולי אני צריכה טיפוס קצת אחר ממני, שיבלה איתי, שיוציא אותי, שיגרום לי לחייך... אני מפחדת שאם נהיה ביחד אנחנו פשוט נשתעמם די מהר. ואולי לא - אולי בגלל ששנינו טיפוסים כאלה זה יכול להצליח, ואולי אנחנו נהפוך לאנשים אחרים כי הזוגיות הזו תכריח אותנו להיות כאלה ונאהב את עצמנו ככה. אני לא יודעת. בכל אופן... מה שאני כן יודעת, זה שאני לא רוצה ש"תנסה" לבדוק עליי אם התגברת על הקשרים שלך מהעבר, ובכנות, אני לא חושבת שמישהי כן תסכים לזה. מה שאני כן יודעת, זה שאם עמדתי בציפיות שלך, ואם אתה יודע שאתה יכול לוותר על העבר ... תעשה צעד. רק תזכור - גם לנצח יש סוף. מצטערת שהמכתב הזה קצת לא נעים, אבל לא תמיד נעים לשמוע אמת. לילה טוב". מה אתם אומרים?

לדעתי...

שניכם לקחתם את הפגישה הזאת קשה מדי. פגישה ראשונה היא הצעד הראשון במה שיכול להיות מסע ארוך או קצר. ואתם ניסיתם כאילו כבר לבחון הרחק לעתיד מה יקרה. תזרמו עם זה. קחו את הכל יותר בקלות. צאו לבלות, תהנו אחד מהשניה, או שהדברים יעמיקו או שיסתיימו. קיי סרה סרה... (אם את מכירה את השיר).

hopedream את היית הדומיננתית בפגישה

וזה הרתיע אותו. התשובות שלו היו פושרות כל דבר הוא שאל אותך אם את רוצה, הוא לא הביע עמדה עצמית. לפי מה שקלטתי אותך הוא לא בשבילך. את צריכה מישהו עם אופי חזק יותר.יציב יותר, שיודע להחליט.

גפן27

New member
תעזבי כל עוד זה קטן

"...אולי בגלל ששנינו טיפוסים כאלה זה יכול להצליח, ואולי אנחנו נהפוך לאנשים אחרים כי הזוגיות הזו תכריח אותנו להיות כאלה ונאהב את עצמנו ככה..." אם יש משהו שמטריד אותי בהודעה שלך זו הפיסקא הזאת. "נהפוך לאנשים אחרים כי הזוגיות הזאת תכריח אותנו להיות כאלה"???
דברים כאלו לא קורים, חמודה. אנחנו לא משנים את עורנו כ"כ בקלות ואם בכלל, ובטח שלא עבור זוגיות. לפי הכרטיס שלך נראה כי את עדיין צעירה, ונכון שקשה מאוד ללמוד מנסיון של אחרים. אבל כל אחד בפורום הזה יגיד לך שאם כבר עכשיו את רואה שהאופי שלו לא יתאים לשלך, חבל"ז, מותק. חבל על הזמן, והרגש והדמעות שתזילי כשתגלי שזה לא זה אחרי שתפתחו מערכת יחסים ותעשו עוד ועוד נסיונות. עצתי: עזבי את זה כבר עכשיו. כל עוד זה קטן...

למעלה