היה פיתרון ל"חידת השבוע" של המנהל?

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
לא, המכונה נמצאת בראשון לציון....

המכונה נמצאת במיגרש של דן ע"י
מוזאון אגד בחולון.?.
בראשון לציון מערב.... וניתן לכם רמז....בסגנון חמיצר.... היא נוטה להתחמם!

צביקוש23

New member
הפירוש שלי לנוטה להתחמם

בראשון לציון מערב.... וניתן לכם רמז....בסגנון חמיצר.... היא נוטה להתחמם!
הפירוש שלי לנוטה להתחמם
זה או שהיא נמצאת במקום חם במיוחד כמו חופי הים של ראשון או בחולות שבאזור או שהיא מכונה מדגם מסוים שנוטה להתחמם לעיתים תכופות.

אורי404

New member
או שזה מה שצביקה כתב, או שזה

הפירוש שלי לנוטה להתחמם
זה או שהיא נמצאת במקום חם במיוחד כמו חופי הים של ראשון או בחולות שבאזור או שהיא מכונה מדגם מסוים שנוטה להתחמם לעיתים תכופות.
לא רחוק מהתחנה של כיבוי האש בראשון (למרות, שנדמה לי שהיא ראשון מרכז או מזרח), או (שזה גם הגיוני) לא זה ולא זה...

צביקוש23

New member
יש במערב שני תחנות..שונות בסוגם..

לא רחוק מהתחנה של כיבוי האש בראשון (למרות, שנדמה לי שהיא ראשון מרכז או מזרח), או (שזה גם הגיוני) לא זה ולא זה...
יש בראשון לציון מערב שתי תחנות.. האחת תחנת כיבוי של ראשון לציון שנמצאת בצד המערבי של מחלף ראשון לציון מערב ממש על המחלף. והשניה בי"ס לכבאות שנמצא ליד רמזור הפניה לכיוון הסופרלנד בראשון לציון מערב.

אורי404

New member
אז יש סיכוי, שזה נמצא ליד אחת מתחנו

יש בראשון לציון מערב שתי תחנות.. האחת תחנת כיבוי של ראשון לציון שנמצאת בצד המערבי של מחלף ראשון לציון מערב ממש על המחלף. והשניה בי"ס לכבאות שנמצא ליד רמזור הפניה לכיוון הסופרלנד בראשון לציון מערב.
מתחנות כיבוי האש. צריך לחכות למנהל, שיענה...

fireman

New member
../images/Emo45.gif לקח לכם זמן אבל בסופו של דבר

מתחנות כיבוי האש. צריך לחכות למנהל, שיענה...
לקח לכם זמן אבל בסופו של דבר
הרמזים עזרו המכונה משמשת מתקן אימונים בבית הספר לכבאות בראשון לציון.... כשהיא "מתחממת", עולות ממנה להבות לגובה של 4-5 מטרים ועשן כבד מאוד. זו המכונה שנשרפה הכי הרבה פעמים אי פעם בארץ לדעתי. בנוסף אליה יש עוד 2 מכונות אך לצערי לא נשאר זכר מהמספרים שלהן. מצורפת תמונה

צביקוש23

New member
הפרחים לצה"ל ../images/Emo6.gif אגב זה מזכיר

הרמזים עזרו המכונה משמשת מתקן אימונים בבית הספר לכבאות בראשון לציון.... כשהיא "מתחממת", עולות ממנה להבות לגובה של 4-5 מטרים ועשן כבד מאוד. זו המכונה שנשרפה הכי הרבה פעמים אי פעם בארץ לדעתי. בנוסף אליה יש עוד 2 מכונות אך לצערי לא נשאר זכר מהמספרים שלהן. מצורפת תמונה
הפרחים לצה"ל
אגב זה מזכיר
אם כבר מדברים על מה שנהרס או נשרף עשרות פעמים.. זה די מזכיר את המבנים ההרוסים בבי"ס לשוטרים בצפון נתניה שנהרסים ונבנים מחדש או מוזזים מחדש כל כמה זמן על מנת לתרגל חילוץ אנשים. ניתן להבחין בהם מכביש החוף .

אורי404

New member
../images/Emo51.gif, סוף סוף יש תשובה.

, סוף סוף יש תשובה.
התמונה עצמה עם האש, שצילמת יפה, אך פחות יפה לראות אות האוטובוס הזה כך. אני קיוויתי שהיא "שלמה", אך לא שרופה. אתה זוכר עם שתי המכונות הנוספות הן מאותו סוג? ויש לך תמונה של המכונה ללא האש מסביבה ובה?

4דדד

New member
יש לה בעית התחממות רצינית.

יש לה בעית התחממות רצינית.

אורי404

New member
ארלוזרוב והר ציון.

האם זה האוטו שנמצא
ליד רכבת ארלוזרוב ומשמש כקיוסק,או שזה הגרמני המוגמר בשדרות הר ציון?
ארלוזרוב והר ציון.
ליד רכבת ארלוזרוב זה בכלל "וספה", ובהר ציון אם אני לא טועה זה 3358.

מצב
הנושא נעול.
למעלה