היום באסיפה אני מקווה שידיחו את ירדן

newyork56

New member
הסיבות שלי הן
1.ירדן לא חכמה במיוחד,לא כל המשחק זה משימות
2.אין לה בכלל דעות היא מתרחקת מוויכוחים כדיי לא להתלכלך ואני לא אוהב את זה , אני רוצה לשמוע דעות ובחירת צד בשביל ראות את הפרצוף האמיתי של בנאדם ,כמו דוגמא ישראל ואלה
3.יותר מידיי אנשים מתלהבים ממנה ואוהבים אותה, אני חושב שזו תוצאה של מתמודדים אחרים כל כך שנואים עם אישיאויות דוחות,

נכון שלא כל המשחק זה משימות, אבל אתה לא יכול לדעת מה קרה כל העונה עם ירדן כי התמקדו בכמה שחקנים אחרים שהיו יותר "מעניינים". לא הראו לנו ממש מה קורה במחנה , לא הראו את ירדן מדברת עם אנשים, והיא דיברה והקשיבה אחרת אייך ידעה עליהם כל כך הרבה? אין לה גוגל.
אז אתה לא יודע איזה דעות יש לה כי לא הראו לנו אותה מביעה אותן.
הכל מחושב ע"י ההפקה, מה להראות מה לא.
אנשים אוהבים אותה כי היא לא "מתלכלכת" לא מקללת ומדברת בלי השמצות. בקיצור היא נחמדה.
וכל מה שכתבת הן לא סיבות להדיח מישהו.

newyork56

New member
כל מה שאני כותה זה על סמך מה שאני רואה ,אני לא יכל לכתוב על דברים שאני לא רואה.

היום היתה לך דוגמה כמה ירדן חכמה ,היא לא מבינה למה עידן הצביע אלה והיא מוסיפה שהיא צריכה לנער אותו.עידן נראה לירדן אחד שעושה טעויות וצריך לנער אותו?יותר מחושב ממנו לא תראו במשחק,והיא מכירה אותו הרבה יותר מהצופים.דיי כמה אפשר להיות טיפשה.

וברור שהיא לא מתלכלכת וומשמיצה כי אין לה בכלל דעות ולא בוחרת צד וככה היא תמיד תישאר נקיייה

הסיבות שלי הן
1.ירדן לא חכמה במיוחד,לא כל המשחק זה משימות
2.אין לה בכלל דעות היא מתרחקת מוויכוחים כדיי לא להתלכלך ואני לא אוהב את זה , אני רוצה לשמוע דעות ובחירת צד בשביל ראות את הפרצוף האמיתי של בנאדם ,כמו דוגמא ישראל ואלה
3.יותר מידיי אנשים מתלהבים ממנה ואוהבים אותה, אני חושב שזו תוצאה של מתמודדים אחרים כל כך שנואים עם אישיאויות דוחות,

ירדן לא פראיירית,טיפשה בטח לא-היא חושדת בקשר הזה של אסי ועידן-היא לא היתה רחוקה מלעלות על זה.לגבי ההתרחקות מוויכוחים עושה רושם שזה האופי שלה ולא סתם אוהבים אותה,היא חברותית,ערכית ואהובה בגדול,ככה היא היתה גם בספורט.
ולא תמיד העניין של ללכת עם הלב וללכת עם הערכים זו מילה גסה בהישרדות-עובדה שהיתה את ענבר בעונה 8 שגם הלכה עם הלב,גם לא התלכלכה יותר מדי וגם בסוף לקחה את העונה.

למעלה