היום במוזיאון אגד - התמונות והסיפור

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
משעמם לך רצח אה?

מול מעשיהו
ב"ה לחזק את העצירים שם. ושאלתי מה היתה השעה אצלך, באנגליה...
משעמם לך רצח אה?
תעשה דברים יותר מועילים, כמו .. להקליט עוד אוטובוסים, לצלם עוד מכונות... לא חסר

../images/Emo12.gifבשביל מה מחזקים אסירים

מול מעשיהו
ב"ה לחזק את העצירים שם. ושאלתי מה היתה השעה אצלך, באנגליה...
בשביל מה מחזקים אסירים
שיהיו חזקים יותר לפשעים יותר חמורים?

elians

New member
תשמור אותך לעצמך

נשלח לשניכם מסר.
תשמור אותך לעצמך
אתה לא מסוגל להיות אוביקטיבי ואתה מצודד בפושעים נגד העם ונגד המדינה ושומריה... אני מסיר ממך את הזכות לשלוח לי מסרים אישיים עד שתבין את חומרת מעשייך. גועל נפש תומך בפושעים

elians

New member
לא חסמתי ואינני נוהג לעשות זאת

כלומר? חסמת אותי?
ב"ה אז כנראה שלא הבנת נכון, שלחתי עכשיו מסר בתגובה, עם הסברים... .
לא חסמתי ואינני נוהג לעשות זאת
אבל אין לי צורך בשיחה ותקשורת מול אנשים לא אוביקטיביים שמדברים מתוך אינטרסים מוטעים.

amitasafzabida

New member
לSL כמעט ואין רעש מיוחד.

למה אתה מלכלך? ה-SG הרבה יותר
מרעיש! תראה, בגלל שאני גר על שדרה ראשית שעוברים בה כ-10 קווי אוטובוס, שמעתי כמעט כל רעש של אוטובוס שהיה בשירות בארץ. הכי אהבתי את ה-SL אותו שמעתי רבות מחלון חדרי, יום וליל... יד השגיעו המפרקיות שקצת עיוותו את הרעש. פעם בכמה זמן היה מגיע לו SU והייתי פשוט מתענג על המיקס שלו לרעש של ה-SL!
אגב, הרעש של ה-O4-5 נשמע לי מאוד בכייני, והרעש של ה-O305 נשמע הרבה יותר טוב ממנו. אתמול כשנסענו עם הווספה באיילון בהילוך שלישי, היא נשמעה ממש כמו SL בהילוך שלישי רק פחות כמה דציבלים לפי סקלת ה-SL העכשווית.
לSL כמעט ואין רעש מיוחד.
לEL דווקא יש רעש דיי מיוחד שעושה מנוע הדיזל למרחקים ולSG דווקא יש בלימה עם רעש מאוד מיוחד.

וחברים, כרגע לא ממש מעניין אותי

המקבילה של דן לאוי303 של אגד
היה ה-SU. לדעתי, ה-SU לא רואה ולא יראה ממטר את האוי303. זריז מאוד, קליל מאוד, מושבים נוחים בהרבה, גיר טוב, רעש הרבה יותר ערב לאוזן (שדרוג של רעש ה-SL המופלא) והכי חשוב הרבה הרבה הרבה יותר יפה מאוי303 גם מבפנים וגם מבחוץ, וזה תקף לגבי כל מרכבי ה-SU (מקורי גרמני, זלדה והנוכחי).
שהאוי303 יכול לנסוע 30 שנה, כי אצלי בארץ הוא נוסע הרבה פחות. אני גם רוצה להדגיש שאני יודע שמדובר בשני דגמים שיוצרו לשתי מטרות שונות והם כלל לא נמצאים תחת אותה קטגוריה, אך בארץ הם נוצלו לאותן מטרות ולכן אני מרשה לעצמי להשוות ביניהם. M.A.N SÜ - מלך מלכי האוטובוסים

846

Active member
אתה סותר את עצמך! אתה מודה שהם

שהאוי303 יכול לנסוע 30 שנה, כי אצלי בארץ הוא נוסע הרבה פחות. אני גם רוצה להדגיש שאני יודע שמדובר בשני דגמים שיוצרו לשתי מטרות שונות והם כלל לא נמצאים תחת אותה קטגוריה, אך בארץ הם נוצלו לאותן מטרות ולכן אני מרשה לעצמי להשוות ביניהם. M.A.N SÜ - מלך מלכי האוטובוסים
דגמים שונים שיוצרו למטרות שונות ומשווה בגלל אופן השימוש? ה SU הוא מעין SL פרברי משודרג (התפתח עם השנים) וה 0303 יוצר כדגם בינעירוני / תיירותי מלכתחילה....

אורי404

New member
המקביל לSU הוא מרצדס 0307.

דגמים שונים שיוצרו למטרות שונות ומשווה בגלל אופן השימוש? ה SU הוא מעין SL פרברי משודרג (התפתח עם השנים) וה 0303 יוצר כדגם בינעירוני / תיירותי מלכתחילה....
המקביל לSU הוא מרצדס 0307.
ה-0307 המוגמר דומה לSU240 המוגמר.

נכון מאוד, ה SU הרבה יותר

מהנה וזריז מה אוי303 , קל יותר ונותן לנוסע תחושה הרבה יותר נעימה, אני נסעתי בילדותי במסגרת הצופים עשרות פעמים ב אוי303 למרחקים ארוכים במיוחד, ועוד לפני שידעתי מהו האוטובוס הזה, לא אהבתי אותו, ואני וחברי סבלנו כל פעם מחדש. ובאשר לגרסת הדלתות הכפולות?, כמובן שהיא הכי זריזה ,נוחה ויפה (עד כמה שאפשר...) מכלל גרסאות האוי303.

846

Active member
נבלה! תעבוד עליה ביום קיצי ללא

מהנה וזריז מה אוי303 , קל יותר ונותן לנוסע תחושה הרבה יותר נעימה, אני נסעתי בילדותי במסגרת הצופים עשרות פעמים ב אוי303 למרחקים ארוכים במיוחד, ועוד לפני שידעתי מהו האוטובוס הזה, לא אהבתי אותו, ואני וחברי סבלנו כל פעם מחדש. ובאשר לגרסת הדלתות הכפולות?, כמובן שהיא הכי זריזה ,נוחה ויפה (עד כמה שאפשר...) מכלל גרסאות האוי303.
מזגן..... בתחילת הקרירה עשיתי עליה 940 מחיפה לי"ם.... היה חם!

לא יודע מה איתכם, אבל ההגדרה שלי

מזגן..... בתחילת הקרירה עשיתי עליה 940 מחיפה לי"ם.... היה חם!
למושג נננננבלה הוא אוטובוס שלא נוסע, לא סוחב. אח"כ נכנסים גם פקטורים של מזגן וכו'. כך שאוי303 עבורי היא אם כל הנבלות!

אוי303 =

למושג נננננבלה הוא אוטובוס שלא נוסע, לא סוחב. אח"כ נכנסים גם פקטורים של מזגן וכו'. כך שאוי303 עבורי היא אם כל הנבלות!
אוי303 =
מזגן חלש, לא זז, רעש מנוע שעושה לי בחילה, וכשממגנים אותו?! כפי שנאמר :"אוי ואווי!!" ,לעומת 2347 שהפתיעה אותי לגמרי, חשבתי שאני עולה על נבלה עד שראיתי שהיא נוסעת הרבה יותר טוב מ אוי303 ממוגדנת ירי.

846

Active member
תחליף מדחס, תחליף מנוע, תחליף

אוי303 =
מזגן חלש, לא זז, רעש מנוע שעושה לי בחילה, וכשממגנים אותו?! כפי שנאמר :"אוי ואווי!!" ,לעומת 2347 שהפתיעה אותי לגמרי, חשבתי שאני עולה על נבלה עד שראיתי שהיא נוסעת הרבה יותר טוב מ אוי303 ממוגדנת ירי.
תחליף מדחס, תחליף מנוע, תחליף
מזרקים ואוטובוס במצב חדש! הכל עיניין של תחזוקה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה