היום בערב יגיע אלינו אורח

גווניבר

New member
היום בערב יגיע אלינו אורח../images/Emo91.gif

מיכי מנהיים שהוא ממוחה להכנת נעליים אורטופדיות ומדרסים, ומרצה בבי"ס לרפואה בירושלים אמר שהוא יקפוץ כנראה לפורום בערב. יש לו הבנה עצומה בבעיות כף רגל, והוא נתקל בהמון מקרים של קלאב פוט בעבר. אם תפרסמו שאלות על מבנה הרגליים/נעליים/מתקנים אחרים, הוא יוכל להתייחס אליהן כשיבוא לפורום.[אני לא רוצה להתחייב בשמו...] (אני לא זוכרת מה הגדרה הרשמית של תפקידו, ואם יש אי דיוקים אני מתנצלת מראש)

../images/Emo45.gif מצוין

ואולי תדברי איתו שנארגן את זה באופן מסודר? כלומר נקבע מראש תאריך ושעה ונפרסם כדי שכולם יוכלו להתארגן?

איזה יופי.יש לך מושג מתי יגיע לכאן?

לפורום? בכל מקרה יש לי כבר שאלה. כשטל היה קטן, קנינו לו נעליים של "נמרוד". אלפנטן וכדומה. הן היו מצוינות לו, אבל רק כאלה שהיו ממש סגורות מכל הצדדים. הן החזיקו לו היטב את הרגל. הייתה תקופה שגם סנדלים נהגנו לקנות סנדלים סגורים מכל הצדדים, כי אחרת הרגל הייתה "בורחת" ולא יציבה. היום, אנחנו משתדלים להמשיך במגמה הזו וקונים לו רק נעליים מחברות טובות כמו נעלי התעמלות של נייק או ניו באלאנס. האם זה ממש הכרחי להשתמש בנעליים אורטופדיות מיוחדות, או שאין בעיה לשים נעליים רגילות שהן יציבות ובטוחות ומחזיקות היטב את הרגל? האם יכול להיות שעתה, לאחר הניתוח להארכת הגיד שטל עבר, לאחר שיורד הגבס ונתחיל בפיזיו', אולי לא תתאים לנעליים הקודמות שלפני הניתוח? האם יכול להיות שבגלל המבנה שישתנה נזדקק לנעליים אחרות? ואם כן, היכן ניתן להזמין ולקבל כאלה? אשמח לקבל תשובה מפורטת. תודה, יעל

גווניבר

New member
רק על עצמי לספר ידעתי...

התקשרתי אליו בצהריים והוא אמר שיכנס, לא אמר בדיוק מתי. אני הלכתי כל ילדותי עם נעליים על ציר ישר. בקיץ גם אני הלכתי עם סנדלים סגורות. הרופאים אכן ממליצים על ניו-בלאנס ונייק. המדינה מממנת נעליים אורטופדיות, שאין ספק שהן הכי מתאימות לרגל אם תסתכלי על סוליות הנעליים שלו, תבחיני בוודאי שלא כל הסוליה נשחקת באותה מידה. הנעל האורטופדית בנויה ע"פ הצורה המדוייקת של הרגל, ובכך נותנת תמיכה שאף נעל של ניו בלאנס או נייק לא תתן לו. כשהייתי קטנה ישר ראו על הנעליים שלי שהן אורטופדיות וצחקו עלי, אבל עם הנעליים של מיכי אי אפשר לחשוד שזאת לא נעל רגילה. הטלפון של 'נוה מעבדות אורטופדיות'- 1800-201-414. הם מקבלים בירושלים ות"א

יופי רוצה לבקש, להתחנו ש

ייבא לארץ את המכשירים והנעלים החדשים שכל הילדים בארה"ב ואנגליה נהנים מהם ומכם אני אבקש לבקש ממיכי ש יוריד את הקובץ המצורף ויצור קשר עם החברה, הם מחפשים פה משווקים. יש לי עוד המון פרטים על הברים החדשים ואוככל להנחות אותו מה אומרים הורים עם ניסיון.

למעלה