היום בשעה 22:00 קורין בגל"צ

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
היום בשעה 22:00 קורין בגל"צ ../images/Emo98.gif

שמעתי פרסומת על זה אתמול אבל באתר של גלי צה"ל לכתוב כלום, אולי הם שכחו לעדכן.

bs69

New member
אין מצב שיש היום תוכנית עם קורין ברדיו

באחריות שלי אל תדאגו לא פספסתם ............ולא שכחו לעדכן

m757

New member
את טועה

בעוד 35 דק' קורין תתארח אצל הד"ר אילן רבינוביץ (היא גם הביאה גיטרה)

m757

New member
נכון

זה הוקלט לפני כמה ימים, לפני הנסיעה לפריז.

היה ראיון מדהים איתה...

מיי שלא שמע פיספסס.... פשוט מדהימה...ועוד למדתי דברים חדשים עליה :)

tomerldt

New member
רגע רגע...

מה אני אמור להבין מזה לגביי?!?!
מיכל מנהלת למופת!

m757

New member
סיכום הראיון ../images/Emo98.gif

הראיון התחיל בנושא העלייה מתוניס והילדות של קורין. היא סיפרה שהתאקלמות בארץ לא הייתה פשוטה בשבילה ושלמעשה היה לה חבר אחד טוב בן 80, סמי, הם היו שכנים וכך יצא שכל יום אחרי בית ספר קורין הייתה הולכת אליו לשמוע מוסיקה קלאסית עד שיום אחד הוא נפטר. קורין סיפרה שכשזה קרה היא לקחה את קופסת כדורי השינה שהייתה לאמא שלה, בלעה את כל הכדורים והלכה לבית הספר. אחרי שעה איבדה את ההכרה. בשלב הזה ביקשו המראיינים שקורין תשיר להם (היא הביאה גיטרה) וביצעה את "שיר לשירה". אחרי השיר הם חזרו לאותו נושא וקורין סיפרה שזאת הייתה התחלה של נפילה, בכיתה ו' הייתה לה מחשבה שגוף האדם הוא כמו כדור הארץ רק הפוך. כלומר, בכדור הארץ יש מעיינות ונחלים מבחוץ ובתוך גוף האדם יש נחלי דם. וכמו שבתוך כדור הארץ יש מי תהום ולבה במפנים, אצלנו אלה הרגשות והנשמה מבחוץ. מפה היא המשיכה לשאלה - אם זה ככה אז אני גרה על כדור הארץ ומי גר אצלי? חיידק. מכאן היא הגיעה למסקנה שהיא לא רוצה להיות חיידק והתחילה להתייחס אל עצמה כמו אל חיידק שצריך לחסל וכך הגיעה למחלת הבולמיה שנמשכה עד גיל 28. מפה הם עברו כבר למחלת הסרטן שבה קורין חלתה בשנה שעברה, זה היה באמצע ההקלטות של "פשוט כל כך" וקורין לא כל כך הצליחה לתפקד אז היא עברה למסלול של טיפולים אלטרנטיבים ועוד כל מיני דברים שעזרו לה לחזור לשגרה. אחרי ביצוע של קורין ל"עד סוף אפריל" הם עברו לדבר על היצאה מהארון וההורות. הביצוע אחרון היה של "זן נדיר", המראיינים הציפו אותה במחמאות ונגמר הראיון.

למעלה