היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo28.gif

בשעה 18:00, עומר בריגר מייעצת בעזרת רונים בפורום רונים. אתם מוזמנים להעלות בעיות ושאלות כבר עכשיו.
בשעה 18:00 מיד לאחר סיום התוכנית "ביקור בית" יתארחו בפורום התוכנית פרופ' ישראל פוטסמן–מנהל מרפאת מטיילים, בשיבא תל-השומר וברק אפיק – מדריך טיולים אתם מוזמנים לצרף את שאלותיכם.
מורן גרוס, מהתכנית אהבה מעבר לפינה תתארח היום מיד לאחר הפרק היומי, בשעה 19:50 בשידור חי: http://www.tapuz.co.il/blogtv
עוד בבלוג TV: הלהקה, להקת הבית NOVA בפרק נוסף על החיים מאחורי הקלעים, ב 21:30. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=27652
תפוז אנשים בשיתוף עם ערוץ TCM, ערוץ הסרטים הקלאסיים של טרנר, מזמינים אתכם להשתתף בתחרות "הכפיל הישראלי של אלביס פרסלי". הזוכה יקבל 1000 ש"ח (בתוי קניה) ועוד הפתעות... לפרטים ולהשתתפות הקליקו.

יסודות הקונג-פו |א-ת|

אני מלמדת את יסודות הקונג-פו בימי שלישי ב-17:00 וימי רביעי ב-11:00. כל מפגש הוא בין שעה לשעה וחצי. אז אם אתם או חברים שלכם מתעניינים בזה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במסרים ואתן לכם את מספר הטלפון. מדובר על - חימום, בעיטות, גמישות, עבודת זוגות, טכניקות, פורמות (קאטות), עבודה פנימית. שיעור הנסיון הוא 50 ש"ח בלבד. המפגשים במרכז ת"א. נ.ב. בנוסף, יש קבוצה שאני מדריכה בימי שלישי ב-11:00 רק בנושאים פנימיים (אושר, משחק, ביטחון עצמי, דמיון מודרך, קבלה עצמית, הגשמת מטרות ועוד). אני גם עובדת עם אנשים אחד על אחד, אם מישהו רוצה לעבוד על דברים מסוימים בצורה אישית ולא בקבוצה. תודה ויום נעים! מיכל

יסודות הקונג-פו ../images/Emo32.gif

אני מלמדת את יסודות הקונג-פו בימי שלישי ב-17:00 וימי רביעי ב-11:00. כל מפגש הוא בין שעה לשעה וחצי. אז אם אתם או חברים שלכם מתעניינים בזה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במסרים ואתן לכם את מספר הטלפון. מדובר על - חימום, בעיטות, גמישות, עבודת זוגות, טכניקות, פורמות (קאטות), עבודה פנימית. שיעור הנסיון הוא 50 ש"ח בלבד. המפגשים במרכז ת"א. נ.ב. בנוסף, יש קבוצה שאני מדריכה בימי שלישי ב-11:00 רק בנושאים פנימיים (אושר, משחק, ביטחון עצמי, דמיון מודרך, קבלה עצמית, הגשמת מטרות ועוד). אני גם עובדת עם אנשים אחד על אחד, אם מישהו רוצה לעבוד על דברים מסוימים בצורה אישית ולא בקבוצה. תודה ויום נעים! מיכל

Anabel74

New member
בוקר טוב ליאור

מה פשר ההודעה שלך? את מתעניינת ברייקי?

Anabel74

New member
אסורות פרסומות בפורום!!

מיכל היקרה עד כמה שאני בעד הנושא, הנהלת הפורומים אוסרת פרסומים אישיים כגון שלך בפורום. לשם כך קיימים הלוחות כאן. תודה

ofirush 14

New member
נצל"ש,

חזרתי...אלוהים, המחנה קיץ הזה היה כל כך מושלם! והיום לפני שנפרדנו מכולם (המדירכה שלי היא קומורית כך שהיא עוזבת) ובכינו איזה שעתיים...ואני טסה עוד כמה ימים. ואני מצטערת שאני לא בפורום בזמן האחרון, פשוט אני ממש עסוקה, וכמו שאתם מתארים לעצמכם- במחנה קיץ אין מחשב. אבל אני אכנס מחו"ל ואגיב פה כמה שיותר. התגעגעתי =)

Anabel74

New member
../images/Emo66.gif כייף לך

ספרי על המחנה המושלם ועל הטיסה (עם מי למה וכמה..)

ofirush 14

New member
חחח או קיי, אז,

המחנה היה פשוט מושלם. יענו, זה נשמע קיטשי ומזעזע אבל הוא פשוט היה מושלם. כל הקבוצה (היינו רק שתיים מח', אז הצטרפנו לזייניקים) בכינו בטירוף כשהיה צריך ללכת (חח המחנה הפך אותנו לרכרוכיים) והשירותים הכימיים היו ממש מגניבים לעומת האלה משנה שעברה..חחח הם היו כתומים וצהובים עם מראה והכל. מגניב ++ והשבט שלי זכה בפרס הכי גדול וטוב בהנהגה ("כרם עולה, כרם עולה, כרם הוא מעולה!!") חח וזהו בעיקרון. ואני טסה לי ביום רביעי לפנות בוקר (יענו, אנהי קמה באיזה ארבע וחצי בבוקר) ואני נוסעת עם החברה הכי טובה שלי, ועם הדיילת הצמודה חחח ואני אשתדל להגיב כאן תוכדי כמה שיותר =)

למעלה