היום ב-17.45 יש תוכנית עם קובי מחט ומשתתפי הישרדות

אם אני לא טועה גם אישתו של אסי תספר על הניתוחים שלה. גם בפרסומת של בזק נראת הכי מלאה מבין הגיסות.
זה מזכיר את משפחת בובליל מהאח הגדול מקווה שבקרוב ירגעו גם מהבוזגלוס.

תמר שרוני

Active member
לי הבוזגלוס יוצאים מהאף. ערוץ 13 מאוהבים בהם ואינני מבינה למה . אסי קיבל המון קרדיט מההפקה ומבעלה של בר זוהר , בלי שום פרופורציה למעשיו על האי , ג"רבי ועידן לקחו הרבה יותר משימות ולא זכו ליחס כזה אוהד . הוא ממש לא אוביקטיבי , בעלה של יעל .

איציק5111

Well-known member
לי הבוזגלוס יוצאים מהאף. ערוץ 13 מאוהבים בהם ואינני מבינה למה . אסי קיבל המון קרדיט מההפקה ומבעלה של בר זוהר , בלי שום פרופורציה למעשיו על האי , ג"רבי ועידן לקחו הרבה יותר משימות ולא זכו ליחס כזה אוהד . הוא ממש לא אוביקטיבי , בעלה של יעל .
גם אישתו יעל נראת אוהבת ובברית עם ישראל אלה וליטל. כנראה זאת הרמה שהם מתחברים אליה

שרי48

Active member
אם אני לא טועה גם אישתו של אסי תספר על הניתוחים שלה. גם בפרסומת של בזק נראת הכי מלאה מבין הגיסות.
זה מזכיר את משפחת בובליל מהאח הגדול מקווה שבקרוב ירגעו גם מהבוזגלוס.
רק אני חושבת שעדי, אשתו של אסי, היתה הרבה יותר יפה לפני הניתוחים. נכון, היא היתה מלאה, אבל הכל היה בפרופורציות. עכשו היא "חתיכה", אבל האף שלה ניראה יותר ארוך והפרצוף פחות יפה. אם היא עשתה כל כך הרבה ניתוחים, איך היא לא עשתה גם ניתוח אף? זה ממש התבקש. אני מקוה שהיא מרוצה מתוצאות הניתוחים ויותר שלמה עם עצמה.
אם אסי הוא שייח, מה יעקב? דיקטטור בלתי נילאה, נדחף לכל תוכנית בטלויזיה, תמיד בטוח שהוא יודע והוא צודק.

למעלה