היום ב10 יש תכנית על אפר ואבק

shay poli

New member
היום ב10 יש תכנית על אפר ואבק

בעקבות 20 שנה לאלבום,ועד כמה שהבנתי יהודה ויעקב יהיו שם. אה שכחתי להגיד שזה בגלגל"צ-91.8 אז מי שהספיק לקרוא את ההודעה בזמן (מה שלי בדר"כ לא קורה) הרוויח.

ilan70

New member
אני מקשיב לסוף התכנית ומתמוגג מכל רגע

נסעתי בשעה וחצי האחרונה בדרך הביתה וללא שוב כוונה מיוחדת שמתי גלגל"ץ ולא הצטערתי. יותר מכך רציתי שהדרך הביתה מהעבודה אחרי 17 שעות עבודה תארך עוד ועוד והבית יתרחק, מה שבדרך כלל הפוך אצלי.... יש שם גילויים חדשים על תקליט חדש יווני/לדינו שמתעתד פוליקר להוציא לזכר אביו ועוד ועוד. לילה טוב.

ספי סול

New member
מה זה לא הראיון שמצורף לאלבום אפר ואבק המחודש

נראה לי שזה נאותו ראיון יא סטלנים כולכם.................

ilan70

New member
לא זה לא אותו ראיון מהגרסה החדשה לאפר ואבק...

היה שם קטע שהוא מעין סיפור חייו של אבא של יהודה (ז'אקו) במלחה"ע ה-2 באורך של כ-3 דק' שיהודה הלחין עליו קטע אינסטרומנטלי - מצויין. יהודה סיפר שאחרי שנודע לו שאביו חלה במחלה הם התחילו להקליט את סיפור חייו.... כך שלא ברור לי מהיכן המסקנה שזה מהגרסה החדשה ל"אפר ואבק". היו קטעי ראיונות מצויינים עם יעקב ויהודה ללא הוריהם....

ספי סול

New member
אז מאיפה הביאו את הראיון הזה עכשיו???????????

הייתי בטוח שזה אותו ראיון של אפר..............

ilan70

New member
ראיון חדש שנעשה?

אמנם אפשרות הזוייה, שמא נחשוב בלתי מתקבלת על הדעת אך מעשה שהיה כך היה. יש לי את הגרסה החדשה ל"אפר ואבק" וזה פשוט לא זה....

ilan70

New member
לא זה לא אותו ראיון מהגרסה החדשה לאפר ואבק...

היה שם קטע שהוא מעין סיפור חייו של אבא של יהודה (ז'אקו) במלחה"ע ה-2 באורך של כ-3 דק' שיהודה הלחין עליו קטע אינסטרומנטלי - מצויין. יהודה סיפר שאחרי שנודע לו שאביו חלה במחלה הם התחילו להקליט את סיפור חייו.... כך שלא ברור לי מהיכן המסקנה שזה מהגרסה החדשה ל"אפר ואבק". היו קטעי ראיונות מצויינים עם יעקב ויהודה ללא הוריהם....

illani

New member
זו אותה תכנית רדיו מאז אבל - ההקלטה שלה צורפה

לדיסק ההוצאה המחודשת של 'אפר ואבק'

למעלה