היום גם אני פגשתי את ""אלהים" פנים

EMITIST

New member
היום גם אני פגשתי את ""אלהים" פנים

אל פנים!!! או שמא אולי זה היה בעצם אחד מהם...???!!! שלום לכולם ונעים מאוד וברכות על הפורום הכל כך נדרש!!! וכאמור גם אני הייתי בין אותם ה""נבחרים"" שזכו לפגוש פנים אל פנים את ""אלהים"" ומסתבר ששמו הוא קופת חולים או ליתר דיוק קופת-קוטלים הכללית - שעדיין ממשיכה באיטמות ובשרירות לב אכזרית מעין כמותה בפירוש מי מאיתנו לחס ומי לשבט - מי לחיים ומי למוות ואני מתכוונת כמובן לכל הקטע הזה של סל הבריאות שאני מה יכנס ומה לא יכנס לסל ומעניין שתמיד אלו הם אותם התרופות הלא כל כך רלוונטיות שנכנסות לסל (ע"ע אנטיביוטיקה לסוגיה, אקומול, אופטלגין וכו´) ואילו תמיד אבל תמיד אותם תרופות וטיפולים חורצי גורלות תמיד בחוץ ואני לצערי למרות שכל כך השתדלתי; סגדתי לו בשיא הנאמנות כל השנים ולא היה לי ""אלהים"" אחר על פניו ואף כעת בשיא הסגידה נתתי לו גם מנחה - כרטיס מושלם ולמרות הכל משום מה מנחותיי לא נשאו חן בעינייו והוא החליט לדון אותי כנראה לצערי לשבת ואו עם תרצו לממש מוות והייתי מאוד שמחה לראות לו הוא היה מעז לנהוג כך ב""אבי"" האלים זאוס-סילבן שלום או באשתו, במשהו מילדיו וממשפחתו...!!! אכן גם להיות חולה היום זו פרבילגיה ולוקסוס ששמורים אך ורק לעשירים...!!! ותודה לסילבנוש שהביאנו עד הלום...!!! וכמובן שהכי חשוב - בקרוב א-צ-ל-ו...!!!

EMITIST

New member
נ.ב.; אופססס... סליחה כוונתי לאתמו

לאתמול - יום שלישי כמובן

למעלה