היום האחייניות שלי הבאו לישון כאן

QueenOfMagic

New member
היום האחייניות שלי הבאו לישון כאן

אני הרי גרה אצל הוריי (משתלם כלכלית) ואחותי החליטה שאם כבר הם עשו טיול בצפון אז למה לא נשאיר את הילדות ליום. את האמת שאם הם נמצאות פה יום זה לא כל כך נורא...פעם אחת הם היו שבוע.. לא הייתי בטוחה את מי אני רוצה להרוג את אחותי או את הילדות שלה. מכיוון שהוריי קצת תשושים מלהיות הורים אז הם נותנים את רוב הג'וב לי. למרות שאני מצליחה באופן לא רע להתחמק. היום לקחתי אותם לגן שעשועים תמיד משהו רע קורה בגן שעשועים. איזה מזל שאני לא אמא בחיי... הילדה האמצעית ברח לה קקי בתחתונים (היא בת 6). אז אחרי חצי שעה של כייף שנגדע בטרם עת הייתי צריכה לקחת אותם חזרה הביתה. והגדולה בת 8 כבר..אז קילחתי אותם חוצמ- הגדולה. והייתי יותר רטובה משלושתן ואני אפילו לא התכוונתי להתקלח
ואז הילדה הקטנה שהיא בת 4 לקחה את הפיג'מה של אחותה בת ה-8 והיה סיפור והן בכו והן פה והן שם...בעעע.. אני פה והם הלכו לישון... איזה כייף שקט!!

הסיפור שלך

בעיקר הצחיק אותי * ולעצם העניין- אני מוכן לגדל ילדים ולשאת במחיר שאת נרתעת ממנו [לגיטימי לחלוטין - אם את צ'כה ממני אישור
]. רק להוליד ילד משלי איני רוצה.

היי

ראיתי כאן גם את newKiticat. ואגב - היה מעניין הקישור שהבאת כאן לפני מספר ימים מאד הזדהתי איתך.

Mירב

New member
פשוט

מעניין לדעת מה הביא אותך לרצון הזה שאתה מתאר... כלומר: מה שמרתיע אותי (חוץ מההריון והלידה) זה האחריות העצומה ועוד דברים (שעוד לא דיברתי עליהם) אבל אצלך זה כנראה שונה כלומר: לא מפריעה לך האחריות לא מפריע לך הדברים האחרים שאחרות הזכירו כאן... הדבר היחיד שמפריע לך זה שהם יהיו המשך ביולוגי שלך... אז זה מעניין לשמוע למה. אבל אתה כמובן לא חייב לענות - רק אם אתה רוצה!

זהו המקום היחידי...

בו אני רוצה לדון בכך ואתם האנשים היחידים איתם אני רוצה לדבר על כך [במצבים אחרים הייתי מגיב ואומר, שאיני רוצה לדבר על כך] - * "תנו רבנן: שתי שנים ומחצה נחלקו בית שמאי ובית הלל. הללו אומרים, נוח לו לאדם שלא נברא יותר משנברא והללו אומרים, נוח לו לאדם שנברא יותר משלא נברא. נמנו וגמרו, נוח לו לאדם שלא נברא יותר משנברא, עכשיו שנברא יפשפש במעשיו ואמרי לה ימשמש במעשיו". (תלמוד בבלי מסכת עירובין דף יג ע"ב) * לדעתי [וזו דעה המעורבת ברגש], עדיף לכל אדם שלא להוולד. ואם הוא כבר נולד ראוי שיחיה בדרך הטובה ביותר שרק ניתן. בעולמנו יש סבל רב ולטעמי עדיף להמנע מלייצר קורבנות חדשים לעולם זה. אך מי שכבר נולד, אני רוצה ושואף שחייו יהיו מהנים כמה שרק אפשר. לכן להוליד ילדים איני רוצה. אך ילדים שכבר נולדו והם חסרי אב אשמח להעניק להם את המקסימום שביכולתי. אני עצמי בחיי היום יום נוקט בגישה חיובית ואופטימית ואוהב לראות את החלק המלא שבכוס. * קניתי לאחרונה חולצה של Fox. על כתף החולצה יש טלאי ועליו הכתובת המפתיעה: Think Positive [למה למהר לראות את החור בחולצה. בזמן, שיש חולצה כמעט שלימה, להתבונן ביופיה
]

QueenOfMagic

New member
היום עם האחייניות

למזלי זה ניגמר היום בצהריים!! לקחתי אותם לקניון שיש שם מקדונלדס עם משחקייה... זה היה נורא קשה...במיוחד כי צריך להגיד להם אלף פעם אסור לגעת!! היום הייתי חכמה וביררתי שאכן כולן הלכו לשירותים לפניי הבילוי שלנו...לא היתה לי כוונה לחזור ברגל מהמקום הזה (אבא שלי הביא אותנו לשם). קניתי להם שתייה...ולצערי חששותיי לגבי הילדה האמצעית של אחותי אושרו. היא אנורקסית!!! היא לא אוכלת כלום!!!!! היא לא אוכלת ארוחת בוקר..אז חייבנו אותה לשתות לפחות כוס שוקו. חלב נחשב לארוחת בוקר..פחות או יותר.. כשרציתי לקנות להם משהו לישתות החלטתי שזה לא יהיה קולה או ספרייט או כל דבר אחר לא מזין וקניתי להן מיץ תפוזים! אז האמצעית אומרת לי שכואבת לה הבטן (לי הדבר מוכר אך ורק מצום שאם אני שותה כואבת הבטן) אז אמרתי לה שאם היא היתה אוכלת נורמלי לא היתה כואבת לה הבטן משתיה. היא טוענת שהיא אוכלת נורמלי...אבל תסלחו לי.. לא ארוחת בוקר ארוחת צהריים רק אם מכריחים אותה - נקניקית מיני אחת + 6 חתיכות פוטטוז כאלה של מקדונלדס ושלוש חתיכות קטנות של גזר.. זה לא אוכל!!!! והעצמות שלה יוצאות מכל הכיוונים פשוט זוועה...כששאלתי את אמא שלי מה לעזאזל קורה פה היא אמרה שאחותי לקחה אותה (אומנם באיחור לפי דעתי) לרופא והיא אכן במצב רע מעבר לתת משקל רגיל של 3 קילו לדוגמא.. מזל מזל מזל של אחותי שאני לא אמא...הייתי יורדת עליה כמו קיר בטון!! אך ורק בגלל ש"אין" לי ניסיון אני לא יכולה להעיר לגבי שומדבר!!

SaraGubits

New member
לרדת עליה כמו קיר בטון לא יעזור!

היא תנעל את הפה חזק חזק.. אז מה תעשי לה, תפתחי אותו בכוח? אפשר להביא את הסוס למים אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות אותם. לגבי המשקל, כאשר הייתי בת 10 הייתי משהו כמו מטר ארבעים ושקלתי 17 ק"ג וכמעט לא אכלתי כלום. אבל מה? הייתי פעילה ושמחה ובריאה ויכלתי לשחק תופסת במשך שלוש שעות רצוף. כל החברות לא יכלו לעמוד בקצב שלי. אם מתעסקים באוכל עם הילדים, הם נועלים את הפה. זה בדוק. אם עושים מזה ענינים הם שוב נועלים את הפה. מה עושים? מגישים את הארוחה לכולם. אוכלים, יופי. לא אוכלים, חבל מאד. כל הצלחות הולכות. והילד מצידי שיהיה רעב עד לארוחה הבאה. כאשר הילד רואה שלא עושים עסק כמה הוא אוכל או לא אוכל, פתאום נזכר שבעצם הוא רעב ואז הוא מתחיל לדרוש. לפעמים זה סמפטום לאנמיה, או חוסר ברזל שגורם לחוסר תיאבון. צריך לבדוק את זה. אם זה נכון, אז תזונה עתירת ברזל תפתור את הבעיה והילד יאכל כמו בנאדם.

QueenOfMagic

New member
דווקא זה סימפטום לחרדה

רופא אמר שהיא בגבול האנורקסיה!! אני דווקא דיברתי על לרדת על אחותי הגדולה שלא אכפת לה מה הילדה אוכלת. הילדה מסוגלת לאכול קוביית שוקולד ולא לאכול ארוחת ערב. בגלל זה אני כועסת ולא על הילדה.. אין מצב כשהילדה איתי היא לא תאכל כמו שצריך...אני לא אתן לה להרוג את עצמה בגלל חרדה

SaraGubits

New member
האם הילדה נמנעת מלאכול במודע?

יש ילדים שלא אוכלים בתור מלחמת כוח, כי זה מספק להם תשומת לב. ויש אלו שלא אוכלים כי הם חושבים שהם שמנים, והם מרעיבים את עצמם בכוונה. האם היא כזאת? אם זאת אנורקסיה, את חייבת חייבת לטפל בה ומייד. חייבים לקחת אותה לרופא שמומחה לאנורקסיה, כי זה כל כך מסוכן שאפשר למות מזה. איך שהאנשים מפתחים יצר הרס עצמי! אנורקסיה זה גם סוג של דיכאון וסמפטום לחוסר באומגה 3 במוח.

QueenOfMagic

New member
היא פשוט

"לא רעבה". ואין איתה עימותים וריבים...ונותנים לא לא לאכול.. מכיוון שאיננה הבת שלי ואני נטולת ילדים וצעירה ואלוהים יודע מה. אני לא יודעת יותר טוב מאחותי. אני חושבת לפנות לעובדת סוציאלית שתבוא ותראה מה קורה שם. זה נעשה בילתי ניסבל העסק הזה.. אבל אני יכולה להמליץ לאחותי לתת לילדה יותר אומגה 3

SaraGubits

New member
לפעמים זה סמפטום לחוסר ברזל

אבל הכי חשוב זה לראות את הילדה בעצמה. אם היא מתנהגת כבריאה, מסתובבת משחקת מצב רוח טוב והרבה אנרגיה אז אין מה לדאוג. יש ילדים שפשוט חיים מאוויר. האנורקטיים מרעיבים את עצמם במודע, נהיים רזים כמו ברגן בלזן, מקבלים עור חיוור, שיער דליל חלשים מתהנגים בדיכאון וכל הזמן באובססיה כמה הם שוקלים ואיך הבגדים נראים עליהם. בכל אופן, כל הכבוד לך שאת כזאת דודה מסורה

צימעס

New member
בת כמה הילדה?

אם מענין אותך - היו כמה דיונים בנושאים דומים בפורום 192, חינוך לגיל הרך.

QueenOfMagic

New member
התגובה היא גם לשרה

אנורקסיה אצל ילדים קטנים היא שונה מאנורקסיה אצל מתבגרים. ילדה במתבגרת חושבת שהיא תהיה יפה אם תרזה. ילדה קטנה יכולה לעשות את זה ממצוקה כלשהי. הילדה בת 6, ואני אחשוב על ללכת לפורום של חינוך לגיל הרך. כי אני לא ממש מתלהבת מהרעיון. בכל מקרה אני מקווה שיהיה בסדר...בנתיים חשבתי לפנות לעובדת סוציאלית.. נראה מה יהיה..

למעלה