היום היה לי עצוב בגלל חמור...

shmoopia

New member
היום היה לי עצוב בגלל חמור...

אני גרה בישוב בשטחים, והדרך אל ביתי רצופה במראות שקשה לי לראות. אני אוהבת בעלי חיים כפי שאי אפשר לתאר, וכל יום אני עוברת ורואה את החמורים הקטנים רתומים לעגלה עמוסה בעשב והבדואי/ת מכה בגבם החשוף בחוזקה עם השוט. אני מצטמררת כאילו המכה נחתה על גבי... בעלי סיפר לי שכאשר חמור אצלהם חולה או זקן הם משחררים אותו שייעלם ושיקרה לו מה שיקרה... או שימות מרעב או שיידרס! הזדעזעתי! , והיום בצד הדרך היה שרוע חמור לבן כששלולית דם ליד ראשו! כמעט בכיתי... כל חייו השתעבד וסחב משאות מן הבוקר עד הלילה וסופו היה כל כך אכזרי. הדרך אל ביתי היא גם הדרך אל הכפר. חוצים כפר ערבי בדרך. ויש שם ממש על הכביש משחטה! נוסעים ומול העיניים רואים איך שוחטים על ריצפה מסריחה פרה אומללה או כבש או גדי. יום אחד כשעברתי ראיתי עור של כיבשה מלוכלך עם דם על הריצפה כשלידו מחכה לה כיבשה אחרת בדרך אל המוות... פשוט בכיתי. איך אפשר ל``רצוח`` כך את החיות האומללות? איך לב של אדם יכול להיות כל כך קר וחסר רגש? חיה היא כמונו - בשר ודם ורגש! כל היום היה לי עצוב נורא... וכל היום החמור הלבן לא יצא לי מהראש...

קרני

New member
מבינה אותך לגמרי

אולי ניתן לפנות לצער בעלי חיים או לארגונים אחרים שיכולים לעזור לחיות המסכנות האלה?! הכאב שלך ממש אמיתי וחבל שאת סובלת. אולי ניתן לעזור להן בדרך כלשהיא? אם יש לך רעיון אשמח לעזור!

קרני

New member
מבינה אותך לגמרי

אולי ניתן לפנות לצער בעלי חיים או לארגונים אחרים שיכולים לעזור לחיות המסכנות האלה?! הכאב שלך ממש אמיתי וחבל שאת סובלת. אולי ניתן לעזור להן בדרך כלשהיא? אם יש לך רעיון אשמח לעזור!

lyigal

New member
רכבת פעם על סוסים? יקירתי.

צר לי שאת מרגישה כמו בעלי חיים, אך יש לי הרגשה שמעולם לא היה לך מגע עם בעלי חיים חוץ מכלבים וחתולים שהם חיות מבויתות. כל מי שקצת מתעסק עם בעלי חיים יודע שהחמור בקושי מרגיש את ההצלפות שמצליפים בו ואני שרכבתי על סוסים יכול לומר לך שעד שמצליפים בכח הסוס כלל לא מרגיש שמצליפים בו ואין לך מה לרחם עליו הטבע של העולם הוא שחיות אוכלות אחת את השנייה וכמו שאינך צריכה לרחם על הזברה שהנמר אוכל כיון שזהו מזונו הטבעי ולכך נבראה הזברה כך אינך צריכה לרחם על הכבסים שאנו אוכלים ושותים את חלבם כיון שזהו מזונינו הטבעי אם תתקרבי יותר לטבע כמו הערבים שאת עוברת על ידם תביני קצת יותר את עולם החי ומה באמת מזיק לו ונקרא התעללות בבעלי חיים

למעלה