היום הפכתי רישמית לסבל

gesus

New member
היום הפכתי רישמית לסבל

זקנה בקשה ממני לסחוב לה ארונית שמצאה ברחוב. מה השלב הבא, שינוי השם ליוסוף אל-חאמיד?

soul on fire

New member
אם כבר אז.. בא לך לסחוב לי...

צוחקת איתך! לא קרה שום דבר רע, אז עשית מעשה טוב עוד מעט כיפור...

MegaMan

New member
מעשה טוב שעשיתי בכיתה ז' ,משהו בסיגנון

שלחתי תהודעה מקודם וזה משום מה רשם שהייתה בעיה בשליחה ..אז אני רושם שוב ...הלכתי לתומי בגשם ,בחזרה מהבית ספר ,וראיתי איש זקן ברחוב מהלך לו עם מקל ביד אחת ומטרייה ביד השניה ,כאשר את המטריה הוא מנסה לפתוח..שאלתי אותו אם הוא רוצה שאני אעזור לו לפתוח את המטריה ,הוא הנהן בראשו ואמר :"לא תודה " אני יודע שהוא כן רצה עזרה,פשוט פחד שאני אגנוב לו את המטריה או אעשה משהו עויין (מה לעשות שרוב באר-שבע הם חרא של אנשים) במהירות ,שמתי את המטריה שלי מעליו ,לדאוג שהוא יפסיק להירטב בגשם החזק (לבנתיים אני נירטבתי ,וכמובן שאח''כ גם הייתי חולה )לבנתיים פתחתי את המטריה שלו ונתתי לו אותה ,והלכתי ...לא אכפת לי האמת אם הוא הודה לי או לא ,כי גם לא ממש שמעתי ולא זכור לי ,אני רק זוכר שחזרתי הביתה מחייך ,רק בגלל ההרגשה שעשיתי טוב לאדם ועזרתי ,אני חייב לקשר את זה קצת לנושא שהיה כאן לגביי אלוהים ,אני לא מאמין באלוהים ,ולדעתי לא צריך לעשות דברים טובים כי "אלוהים " שלא קיים ציווה ככה ,אנשים לפעמים עושים דברים טובים מתוך רצון ללכת ל"גן עדן" (שגם הוא לא קיים אגב) מאשר מתוך רצון של עזרה ,וחבל ...מבחינתי,כל האנשים שווים ,כולם בני אותה הדת -דת האדם ,כאשר האמונה שדת האדם כביכול מאמינים בה היא ,שכל אדם הוא האלוהים של עצמו ,הוא היחיד שיעזור לעצמו בחיים ,יקבע לעצמו את החיים ,וכמובן ,יוכל לקבוע מתי ימות ויחייה . מקווה שהמסר הועבר ,ולילה טוב לכולם :]

למעלה