היום ה-4 לתהליך הגמילה ...

tuti f

New member
היום ה-4 לתהליך הגמילה ...../images/Emo42.gif

אז כפי שהבטחתי בסופ"ש אני מתחילה גמילה מדיאט קולה ונס קפה, עד כה היום ה-4 לגמילה שתיתי בסה"כ 4.5 ליטר דיאט קולה (כשבדר"כ אני רגילה לשתות 1.5 ליטר ליום) ורק כוס נס קפה אחת ליום !!!! נראה לי שאני שותה יותר מ-3 ליטר מים ביום, אחרי הכמות הזו אני פשוט מפסיקה לספור ואין ספק שההרגשה הרבה יותר טובה. בגלל כמויות המים הללו אין לי כבר את החשק לנשנש ובכלל אני הרבה פחות רעבה !!!! הייתי היום במסעדה לרגל יום הולדתו של החבר שלי ובגלל כמויות המים ששתיתי לפני שהגעתי למסעדה (לפחות 2.5 ליטר) אכלתי בצורה רגועה וכייפית ובכלל לא אכלתי הרבה למרות שחשבתי שאני רעבה..מסתבר שלא. היום היה לי יום ארוך מאוד אבל כשהגעתי הביתה וראיתי שבלי לשים לב אני עומדת במטרות שהצבתי לעצמי השבוע הייתי חייבת לספר לכם כי הרבה מזה בזכותכם... תודה לכם !!! טוב...אז נראה אתכם מחר (אני טיפה אאחר בגלל הרכבת). לילה טוב לכולכם אוהבת, תותי

firte

New member
תותי......

תתחברי מייד לאיסי קיו.......... מיד!!!!!!!!!!!!!!

tuti f

New member
אפי...../images/Emo24.gif

מצטערת מצטערת מצטערת ראיתי את ההודעה הזאת רק עכשיו,בבוקר
אני כבר מסוקרנת...אני חוזרת היום מאוחר בלילה אבל אני מקווה שיצא לנו לדבר אוהבת, תותי

תותי יקרה, כל הכבוד!! כל הכבוד!!!

הימים הראשונים לגמילה הם הכייי קשים. זה ידוע. השלב שבו הגוף עוד רגיל לקבל את מה שהוא התמכר לו. אבל...תותי, ככל שעוברים הימים והגוף "מתנקה" בהדרגה זה נעשה קל .. ואז מגיעים אט אט לרגע הניתוק הסופי ואז זה קורה בשלמות ובטבעיות וייסורי הגמילה נעלמים. (וככל שהגוף נקי יותר, קראתי ושמעתי שהירידה במשקל יותר מהירה. את יודעת?? אז זה כזה יופי!!) להתראות בערב
דליה.

li12

New member
כל הכבוד!!!../images/Emo140.gif

וכמו שאומר השיר "סוף (של התמכרות) זה תמיד התחלה של משהו טוב יותר..." כל הכבוד מחזקת את
(ידייך) לי

למעלה