היום כנעט נכנס בי אוטובוס !!!!

מצב
הנושא נעול.

evgeniy2

New member

חחח סתם, זה רק נראה בתמונה ככה. היום עברתי את הצומת בבית דגן וצילמתי 0404 של תיור ונופש, ותמונה יצא יפה.

evgeniy2

New member
2

חחח סתם, זה רק נראה בתמונה ככה. היום עברתי את הצומת בבית דגן וצילמתי 0404 של תיור ונופש, ותמונה יצא יפה.
2
לאחר מכן ב 9 בערב ראיתי בצומת אזור אוטובוס גרר של אגד מושך מאחורה את האוטובוס של דן. מוזר לא ?

elians

New member
למה מוזר?

2
לאחר מכן ב 9 בערב ראיתי בצומת אזור אוטובוס גרר של אגד מושך מאחורה את האוטובוס של דן. מוזר לא ?
למה מוזר?
אתמול בסיום האירוע בב"ש גרר של אגד פינה את האוטובוסים הפגועים מהמקום

אם התמונה לא היתה מזעזעת

2
אם התמונה לא היתה מזעזעת
אז היתה בהחלט מדהימה, אגד גורר דן שבעצם הוא מטרודן. אבל הסיטואציה נוראית בהחלט.

846

Active member
לאגד ומטרופוליין יש הסכם שירות ולכן

אף אחד לא אמר. אבל...
בפיגועה אתמול כנראה אוטובוס של אגד פינה את שני האוטובוסים של מטרודן
לאגד ומטרופוליין יש הסכם שירות ולכן
האוטובוסים של מטרו-דן מקבלים טיפול באגד, כולל קבוצה גדולה של SL של דן שמטופלים כרגע במוסך אזור של אגד..... מפלאי הרפורמה בתח"צ!

elians

New member
לא אמרתי שהוא מהפיגוע

מי אמר שזה האוטו מהפיגוע?
לי הוא נראה שלם.
לא אמרתי שהוא מהפיגוע
אלא ציינתי לדוגמא שגם אתמול נצפנ אוטובוס-גורר של אגד בעת פינוי האוטובוסים הנפגעים בבאר שבע.

fireman

New member
לא נראה לי שמדובר במכונה

2
לא נראה לי שמדובר במכונה
מהפיגוע מאחר ואני רואה פנסים דולקים כנראה שזה אוטובוס אחר של דן שנמצא בבאר שבע שסבל מתקלה כלשהי ונגרר לטיפול במוסכי דן ע"י גרר של אגד להזכירכם המכונות של דן אינן מטופלות במוסכי אגד בניגוד לוולבואים שכן מטופלים באגד

846

Active member
שים לב למה שכתבתי, בשבוע שעבר היו

לא נראה לי שמדובר במכונה
מהפיגוע מאחר ואני רואה פנסים דולקים כנראה שזה אוטובוס אחר של דן שנמצא בבאר שבע שסבל מתקלה כלשהי ונגרר לטיפול במוסכי דן ע"י גרר של אגד להזכירכם המכונות של דן אינן מטופלות במוסכי אגד בניגוד לוולבואים שכן מטופלים באגד
שים לב למה שכתבתי, בשבוע שעבר היו
לפחות 10 SL בטיפול באגד אזור!

צחקן

New member
איבגי, תעשה עוד הדמיית מיפרקיות.

2
איבגי, תעשה עוד הדמיית מיפרקיות.
ב"ה בבקשה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה